Temat: vitalmax kretka

sposob dawkowaniazalezne spozycie 5-10g przed i po treninguKiedys gdzieś słyszałem ze 30minut przed sniadaniem a później po treningu, jak mam to brac według zaleceń czy jeszcze jakoś indziej? i czy w dni nietreningowe tez mam brac 5g a trenigowe 10g czy jakoś to inaczej rozlowyc, z gory dzieki

2

Odp: vitalmax kretka

bierzesz na porcej 5gDT-rano i po treningualbo-przed i po treninugDNT-rano-albo rano i okolice treningu

3

Odp: vitalmax kretka

Zastosuj sie do porady MERRILLa //:-D :-D /

4

Odp: vitalmax kretka

czyli 10g dziennie w 2 porciach, wielkie dzieki, jeszcze moje jedno pytanie a co z bialkiem po treningu kiedy bialko a kiedy kreatyna bo słyszałem ze nie należy tego brac razem

5

Odp: vitalmax kretka

Po treningu potrzebujesz węglowodanów a nie bialka! A co do łączenia kreatyny z bialkiem, lub choćby jedzeniem, to musisz wiedziec, ze tluszcz bardzo niekorzystkie wpływa na wchlanianie kreatyny, dlatego zawsze trzymaj minimum pol godziny odstępu pomiędzy sporzyciem kreatyny a innego posilku! jeśli koniecznie chcesz coś po treningu brac to Carbo (Olimpu albo Biogenixa, ten sam skład ta sama cena) albo Dextro Juice, jest to transporter kreatyny składający sie z dextrozy i tauryny!

6

Odp: vitalmax kretka

qubus nie zgodzę sie z toba, słyszałeś o takim czymś jak okienko anaboliczne?? Chodzi o to ze po treniugu jest okres 3h w którym organizm szybciej pochlania trasportuje aminokwasy i weglowodany, co oznacz ze dostarczając bialko przyspieszamy proces budowy, czyli jednym słowem trzeba po treningu spozyc bialko i wegle do 30minut po zakonczeniu,

7

Odp: vitalmax kretka

yyy ja tez sie z tobą nie zgodze! węglowodany są najlepiej wchłaniane przez pol godziny od zakonczenia treningu.
po tak dużym wysiłku fizycznym jak trening, zapasy glikogenu w mięśniach są bardzo male i trzeba ich jak najszybciej dostarczyc, w przeciwnym razie rozpocznie sie bardzo intensywny katabolizm! Najlepiej wiec bezpośrednio po treningu weglowodany, które uzupełniają natychmiast zapasy glikogenu, bialko natomiast jakieś pol godzinki poznije...

8

Odp: vitalmax kretka

a co napisałem ze należy przyjąć wegle i bialko do 30minut a z tym bialkiem to lepiej odrazu niepotrzebnie tracimy czas czekajac, a co do tego pytania manka tez sie dozuce bo sam nie wiem a zaniedlugo zaczynam chemie

9

Odp: vitalmax kretka

ClemanPL przemysl wszystko dokladnie... po treningu są potrzebne weglowodany, zeby uzupełnić glikogen, tak? pozatym bezpośrednio po treningu kreatynę jest najlepiej brac, tak? pozatym bialko bedzie osłabiać dzialanie kreatyny, bo praktycznie każde bialko zawiera tluszcze! A skoro bierzesz kreatynę po treningu to trzeba odczekać pol godziny, zeby zjeść coś z tluszczem(w tym wypadku biako) wiec nie mow, ze nie warto czekać tego czasu, bo naprawdę warto! Katabolizmowi zapobiegną weglowodany, wiec o to sie nie matrw, a nawet po tych odczekanych 3 minutach bialko sie bardzo dobrze wchlonie, wiec po co chcesz osłabiać dzialanie kreatyny, zwlaszcza, ze patrzac na post manka jest ona priorytetowa odzywka w jego zestawie?

10

Odp: vitalmax kretka

ja nic nie mówiłem o kreatynie tylko o anabolicznym okienku ale to taki maly szczegół ja juz sie dowiedziałem co chciałem

11

Odp: vitalmax kretka

to tak kreta po treningu bialko pozniej, a wegle mam brac w tym samym czascie co kretke?

12

Odp: vitalmax kretka

tak maniek, w tym samym czasie co kreatynę //:-D :-D i nawet lepsze od Carbo było by Dextro Juice //:-D :-D bo oprócz węglowodanów dostarczyłoby jescze Tauryny, a ta jescze bardziej wpływa na wchlanianie kreaty a do tego dziala antykatabolicznie //:-D :-D /