1

Temat: Odchudzanie ??..

Witam,

Mam 184 cm wzrostu i waze 89 kg. ćwiczę juz 6 miesiecy.
Co mi radzicie jeść czego niejesc co mi by pomogło zchudnac ?
Wiem ze są Fat Burnery itp. ale jest to czasami za drogie i co słyszałem mało efektowne.
najchętniej opzbyl sie nadmiaru masy z okolic brzucha i posladkow. Znacie jakieś sprawdzone cwiczenia na to ? jakieś patenty itp.

Pozdrawiam

2

Odp: Odchudzanie ??..

widze ze jesteś poczatkujacy a wiec...czy masz zamiar ćwiczyć wogole moze juz ćwiczysz jakiś czas jeśli tak to ile? chcesz fajnie wyglądać czy schudnąć poprostu...? odpowiedz to Ci pomoge....pomozemy

3

Odp: Odchudzanie ??..

A jak wyglądają Twoje cwiczeniaż Na podstawie tych informacji które mam mogę Ci poradzić aeroby, jeśli ich nie robisz, tj. bieganie, szybki marsz, czy choćby skakanie na skakance - najlepiej 40/6 min dziennie, 5 razy na tydzien. Do rzezbienia sie na brzuchu proponuje Ci 6 Weidera, poszukaj o tym na forum. No a co do odzywek, to nie wiem ile masz lat, ale przy takim wzroscie chyba troche juz masz choć mogę sie mylic... No ale napisz w jakim wieku jestes, to ew. zaproponujemy Ci jakieś odzywki...

Glownie chodzi o to, zebys sprecyzował o co Ci chodzi, tak jakto napisał Shan1ce.

4

Odp: Odchudzanie ??..

ja uważam ze jak chcesz byc wielki i ćwiczyć dalej, jeśli nie zalezy ci tylko zeby schudnąć i byc - bez tluszczy i bez miesni- to proponuje dalsze cwiczenia na mase, tluszczem sie teraz nie przejmoj. a jak chcesz poprostu tylko schudnąć to areoby, a co do weidera, jak chcesz miec kaloryfer - to jeśli go nie masz to po 6... nie zobaczysz..
proponuje dalej ćwiczyć normalnie, a jak juz tak bardzo chcesz zrzucić troche masy to30min areobow w dni treningu

5

Odp: Odchudzanie ??..

proponuje trening siłowy 4 - 5 razy w tygodniu, po każdym treningu siłowym 3 min aerobów np.
rowerek stacjonarny.
częste posilki, regularne, dużo wody, dużo bialka.
Bialko sprzyja spalaniu tkanki tluszczowej.
Powodzenia!