1

Temat: szkola

witam chialbym sie zapytać was czy mogę sobie wziosc jogurt 2% do szkoly jako posiłek czy lepjej wziosc 2 jogurty czy ten jogurt mi wystarczy bo np mam w poniedzielk do szkoly na 12 jem 3 posilki a potem od 12 siedzę w szkole do 17 i czy mogę o 15 wypic ten jogurt i czy to bedze dobrze i co radzicie mi wziosc na wtorek bo mam na 8 do 12 siroda na 12 do 17 czwartek od 8 do 14 i pićtek tak samo jak wyzej ssory ze glupie pytania ale chciałbym sie dowiedzieć czy przez te dni mogę sobie pic jogurty i czy je brac 2 do szkoly bo robiłem sobie razowce z szynka z indyka ale chialem sobe jakoś to urozmaicić /

2

Odp: szkola

jesteś ektomorfikiem i sam jogur nie wystarczy, jakieś kanpki tunczyk, szynka jajeczko

3

Odp: szkola

a np jogurt i do tego 2 jajka /

4

Odp: szkola

i do tego kanapki razowe z szynka

5

Odp: szkola

ale zeby z szynki wyciągnąć wystarczjaco bialka musi jej byc bardzo dużo osobiście proponowałbym zwykly posiłek ryz/kasza plus mięso plus warzywa

6

Odp: szkola

110030:date nie, 04 mar 2007 - 19:25:name zela__) ''(zela__ @ nie, 04 mar 2007 - 19:25) snapback110030/snapback ''!jestes ektomorfikiem i sam jogur nie wystarczy, jakieś kanpki tunczyk, szynka jajeczkoPanie znawco diet... czy bialko z jogurtu, jajka i tuńczyka nie wystarczy czy raczej nie chciało sie czytać powyzszych postów ? /

7

Odp: szkola

tak jak włodek1991 było by najlepiej do pojemnika wrzucić ryz, kasze, makaron + mieso, a jak nie to jak zela__, do tych kanapek dorzuć te jogurty albo szynkę zamien np na jajka na twardo czy twaróg z szczypiorkiem

8

Odp: szkola

ja tam osobiście w szkole jem kanapki kefir 400g i bialko z ostrowibo robienia trzeciego posiłku typu ryz-mieso nie wytrzymałby mój budżet

9

Odp: szkola

3 bułk gracham albo 2 i posmaruj twarogiem , jajkiem tunczykiemi pożywny posiłek //:-D :-D /albo pierś z kurczaka tylko że zapewne nie chce ci sie zribić (barzdo smaczne ) //:-D :-D /

10

Odp: szkola

150-250g twarogu + 2-3 banany - znakomity posiłek szkolny //:-D :-D /. Jak masz białko to możesz porcję białka z mlekiem + te banany