1

Temat: Thermal Pro

Co myslicie na temat Thermal Pro z dodatkiem efedryny? Podobno niezle spala tkankę tluszczowa

2

Odp: Thermal Pro

PNphpBB2&file viewtopic&t 4022&highlight

3

Odp: Thermal Pro

no mojej siorce dużo spalił tłuszczyku

4

Odp: Thermal Pro

jeszcze chcesz dokupić EFYDRYNKE?? Napisz jaki staż wiek itd.

5

Odp: Thermal Pro

on ma 19 lat ćwiczy 3 miechy ; mu chodizlo o sam thermal pro i o to ze w nim efka jest a do spalenia ma sporo choć i tak te 16kg sporo cie zmieniło ;p

6

Odp: Thermal Pro

Moim zdaniem, obecnie jeden z najskuteczniejszych spalaczy tluszczu na rynku.
oczywiście dla osób doroslych.
Powiem spokojnie, ze z zachowaniem rygorów dietetycznych, dołączając aeroby, w poltora, no max dwa miesiące 15kg zejdzie lekka reka.
Jak produkt wszedl na rynek, bodajże 4 lata temu, to w półtora miesiąca zleciałem na Thermalu 14 kg

7

Odp: Thermal Pro

witam, tez zamierzam kupić thermal pro wczoraj kumpel dal mi przed treningiem na probe 2 kapsulki.....bylem w szoku jak to dziala.....koszulka jak po deszczu heh ale i checi do cwiczenia wiecej, nie chce nic mówić ale czułem sie jak po tynku koleś stosuje thermal tydzień a juz zgubił 5 kg.wniosek nasuwa sie jeden ......warto to kupić
pozdrawiam

8

Odp: Thermal Pro

Chyba wezmę przykład z kumpla i tez wstawie swoje fotki hehe . Konrad co myslisz na ten temat

9

Odp: Thermal Pro

Jak myslice co zrobic? Waze 109 kg, chciałbym zrzucić jescze 9 do okroglej setki, 3mam dietę i mam Ultra Ripped bez efki i bym chciał zrzucić te 9 kg w jakiś miesiac.
Co byscie mi poradzili (na siłce zapierdalam ostro, spytajcie sie Konrada )

10

Odp: Thermal Pro

podobno Thermal Pro.
sam nie probowalem ale koledzy szczerze polecaja.podobno mozna schudnąć 15 kilo w 2 miechy.zaczynam za tydzień zobaczymy jak bedzie

11

Odp: Thermal Pro

mowie ci kupuj termala i tyle spadnę ci jeszcze z 15 kg i bedzie luzik ja na twoim miejsc pozbyłbym ise tluszczu i zbił wage do95 jak bys dal rade to 9 a później budował czysta masę meisniowa

12

Odp: Thermal Pro

Oj Konrad narazie musze jeszcze Ultra Ripped (bez efki) dokończyć A potem to pewnie jednak tak zrobie

13

Odp: Thermal Pro

110kg niezły sie uchodowales;p

14

Odp: Thermal Pro

ta onw azyl bodajże 125 ale ładnie spadło z niego no ale codziennie 3 gódź zapierdziea na siłowni ;p

15

Odp: Thermal Pro

Ile kosztuje ten thermal pro ???

16

Odp: Thermal Pro

Ja brałem Thermala przez 4 miesiące (tak nie powinno sie robic) po jednej kapsułce dziennie i zeszło mi 3 kg.
czułem sie swietnie, i dopiero wtedy zaczolem jakoś wygladac... później robiłem masę przez półtora roku, i teraz rzezbie sie tez Thermalem kółeczko sie zamyka.
To najlepszy środek jaki kiedykolwiek mialem i o jakim kiedykolwiek slyszalem.