1

Temat: kreatyna+hmb...jak mam dawkowac? POMOZCIE!!!

Witam!
Mam problem w którym musicie mi pomoc :!:
zakupiłem sobie kreatynę w kapsułkach której mam 5 i hmb którego mam 29 kapsulek.
A pomożecie mi wtedy kiedy rozpiszecie mi w dobry cykl na to :!: podkreślam z gory ze nie chcem stosować fazy nasycenia :!: Tzn. ile powinienem brac po przebudzniu, przed treningiem, po treningu i przed snem. Narazie sie uczę i chciałbym zebyscie dopasowali cykl do grafiku mojego dnia. Chcem trenować 4 razy: a o to mój grafik dni w których bede trenowal:

Poniedzialek:

wstaje o 6.3 do szkoly wychodzę o 7.3 powrót o 15 odrazu jem obiad a o 16 juz ide na siłkę powrót ok. 18 kolacja odrazu kima ok. 22-23

Wtorek:
dzien wolny wiec co i jak i ile mam wziasc podobny grafik do tego powyżej

Sroda:

wstaje o 6.3 do szkoly wychodzę o 7.3 powrót o 15 odrazu jem obiad a o 16 juz ide na siłkę powrót ok. 18 kolacja odrazu kima ok. 22-23

Czwartek

dzien wolny wiec co i jak i ile mam wziasc podobny grafik do tego powyżej

Piatek

wstaje o 6.3 do szkoly wychodzę o 7.3 powrót o 15 odrazu jem obiad a o 14 juz ide na siłkę powrót ok. 16 kolacja odrazu kima ok. 22-23

Sobota

wstaje o 1 sniadanie ok 11.3 a o 12.3 juz ide na siłkę powrót ok. 15 jem obiad 22-23 kima

Niedziela

dzien wolny wiec co i jak i ile mam wziasc podobny grafik do tego powyżej

Z gory za pomoc dzieki pozdro!

P.s. nie podajcie mi linkow chcą mi pomoc tylko rozpiszcie coś sami według mojego grafiku i mi pomóżcie :!: