1

Temat: Odstep

Czy 1-1,5 miecha odstępu miedzy cyklami kreatyny wystarczy??

2

Odp: Odstep

niektórzy moi koledzy robią nawet dwa- trzy tygodnie przerwy ale im to roznie wychodzi.

3

Odp: Odstep

1,5 raczej tak

4

Odp: Odstep

4-6 tygodni powinno byc ok chpociaz ja robie teraz ponad 2 miechy ;D

5

Odp: Odstep

LucioNFH 1,5 miecha + odblok Ja jednak jestem zwolennikiem teorii - im mniej cykli w roku, tym są bardziej efektywne, czyli maxymalnie 2... no gora 3 w roku.

6

Odp: Odstep

marjio ale ja znam kolesia co robi 4-5 cykli krety rocznie i jak na drozdzach rosnie big_smile

7

Odp: Odstep

On pewnie rosnie od czegoś innego big_smile możesz cykle urozmaicać roznymi rodzajami krety.
Tu jednak nie chodzi o ilość cykli i czy urosnie, czy nie.
Tu chodzi o zdrowie Pamietaj, ze ingerujesz w pewne mechanimy w organizmie.
Jak wiesz, kreatyna znajduje sie w mięsie czerwonym i organizm sam ja syntetyzuje.
Kiedy będziesz dostarczał mu ciagle syntetyka, po pewnym czasie moze zapomnieć , jak wczesniej sam syntetyzowal.
Rozumiesz.
Tak samo rzecz sie ma z karnityna i innymi witaminami.
Nie na darmo na puchach pisza stosować cyklicznie .

8

Odp: Odstep

Sebastian80 a co powiesz na cykle około 5-6 tygodniowe i 2 miesięczne pzrerwy ? to wyjdize jakieś 3 cykle na rok no moze 4 bedzie sie zaczynał ale przyjmijmy ze 3 to chyab bedzie dobrze

9

Odp: Odstep

Mysle, ze dwa miesiące (8 tygodni przerwy) to minimum wiec powinno byc ok.

10

Odp: Odstep

marjio, a Ty czasem nie pisałeś kiedys, ze kreatynę mozna jeść caly rok ?

11

Odp: Odstep

LucioNFH 4 cykle w roku na krecie to chyba nie jest za dobre bo na krecie obciążasz troche nerki i maja dużo pracy wydalając kreatyninę 3 wystarcza daj odpocząć nerkom bo one oczyszczają nas ze szkodliwych substancji big_smile

12

Odp: Odstep

hm... moze i fakt big_smile marjio
a i koleś rozpsial mi takie dawkowanie kreatyny:
10g pierwsze 2 tygodnie, potem 2 tygodnie po 15g i ostatni tydzień po 10g
koleś naprawdę cuda czyni na samej kreatynie i wierze mu ze robi to bez koxu co myslciie o takim dawkowaniu krety : ?

A i jeszcze czym, sie roznie kreatyna Vitalmaxa Classic od 25 mikro mesh?

13

Odp: Odstep

a pudzian mówił ze nie schodzi z krety<lol>

14

Odp: Odstep

tak samo jak Markus Ruhl wali caly czas po 30g dziennie big_smile

15

Odp: Odstep

a to temu pewnie taki duży jest:D.........:-D

16

Odp: Odstep

LucioNFH rozni sie rozdrobnieniem kreatyny ic ma 8 mesh a mikro 25 mesh wiec ic moze troche slabiej sie wchłaniać

17

Odp: Odstep

oooto good big_smile ... troche slabiej : ta 25 ma 3 x lepsza whlanialnosc czyli big_smile

18

Odp: Odstep

clymeneee, dokładnie tak pisałem pod warunkiem, ze łykamy 0,03mg krety na 1 kg masy ciała Dzieki temu i takiej ilosci mozna suplementacje kreatyny ciagnac bardzo dlugo.
ilość taka, ani nie bolkuje , ani nie obciaza nerek, ani ani ani big_smile W takim przypadku nie grozi nam retencja i spadki.
Masa idzie wolno, ale jest trwala Co innego jak ladujemy np.
10-15g dziennie.
Raz, ze organizm i tak tego nie wykorzysta (bodajze 4g max 5g przyswoi, a reszta w kibel) i dwa, ze takie cykle są cykliczne.

19

Odp: Odstep

LucioNFH na 1 cykl i 8 mesh moze byc big_smile zalezy dla kogo to bo ty to chyba za jablczan juz powinnienes sie łapać co ??

20

Odp: Odstep

ja planuje w październiku lub poczatek listopada cykl Cell pump+ jakieś mono