1

Temat: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

Witam !Jaka proponujecie sumplementacje na okres letni ? Chodzi przede wszystkim o rzezbe, pompe i sile.
Pozdrawiam.
Kasa nie gra roli.

2

Odp: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

Najpierw napsiz coś o sobie wypełnij profil !! co brałeś i w ogole !!

3

Odp: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

ciekawe ile masz tej kasy na miesiąc na odzywki jak cena niegra roli??Moze na jeden miesiąc będziesz mial a na nastepne??Choc moze i masz wojka szejka..........A co do tego ze chesz robić i sile i rzeźbę naraz to moze byc problem :-D.

4

Odp: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

Rzezba i pompa ok ale rzezba i silaż nie ok //:-D :-D Zdecyduj sie

5

Odp: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

Moze jakiś Cell Pump w polaczeniu z NO- Boosterem, będziesz mial sporo energii Do tego oczywiście bialko, bcaa, glutamina i animal pak //:-D :-D p.s Jak cena nie gra roli to zafunduj coś /

6

Odp: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

Hmm...Zdecydowalem sie: rzezba i pompa. //:-D :-D moglibyście podac propozycje suplementacji na okres od maja do sierpnia.
Pozdrawiam Wszystkich.AishaPL - sie g(ie)ra sie ma B) /

7

Odp: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

Kup- 2x No-Shotgun - Animal Pak- BCAA 240kaps- glutaminę 500g- Witaminy- bialko WPI - Animal Cuts Nie wypłacisz sie chlopie /, nie wiem czy to do końca ze sobą wspolgra niech Qubus zerknie ale wydaje mi sie, ze dobry zestaw

8

Odp: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

AishaPL powybierałeś typowy zestaw "cena nie gra roli" /Moze napisz co brałeś jak z dieta, jak z treningiem, bo naprawdę bez takich informacji możemy Ci zaszkodzic..

9

Odp: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

Moja dotychczasowa suplementacja: (okres 1,5 roku)Staz treningowy (2 lata z przerwami)-lacznie ok.
9 kg Gainer`ow (przewaznie Sports`one)-Carbo -ok.
3 kg-Kreatyna Mono (2 cykle)- CP 45 g-Testosteron-Bialko Whey Protein NightTo chyba z grubsza...Tak to wygladalo, budowanie masy.
Teraz chce sie zabrać za robienie rzeźby na lato, a od wrzesnia ponownie masa.
Dieta raz byla raz nie, treningi podobnie, ale chce od 1 maja wziasc sie w garsc.

10

Odp: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

testosteron, czy testosterol?

11

Odp: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

AishaPL po co witaminy jak ma a pakaż

12

Odp: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

ktoś ma jeszcze jakieś pomysły na suplementacje w okresie maj-sierpien ?! Zalezy mi na pompie oraz wyrzeźbieniu brzucha. /

13

Odp: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

Co do supli to nic lepszego juz tu chyba nikt nie wymysli a co do brzucha to od Ciebie zalezy jak sie przyłożysz do diety i treningów Bo w spalacze chyba nie masz zamiaru sie bawić B) /

14

Odp: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

115459:date pić, 2 kwi 2007 - 15:49:name IprestigeriumI) ''(IprestigeriumI @ pić, 2 kwi 2007 - 15:49) snapback115459/snapback ''!AishaPL po co witaminy jak ma a pakażsory, powaliło mi sie

15

Odp: Jaka suplementacja w okresie letnim ?

Ok, dzieki za inf.