Temat: M@S@

Zachwile ide sie zwarzyć do hipermarketu Tesco, nie mam wagi w domu, a kumpla jest rozwalona, ciekawe ile teraz kg przytyłem stosując dietę zapisana mi przez Ar1matsu.
Mam nadzieje, ze pare kg wpadlo.
późnym wieczorem napisze ile tego sie uzbieralo.
Pozdrawiam wszystkich.

2

Odp: M@S@

pozdro i rzyczymy dużo kg

3

Odp: M@S@

suchej masy oczywiscie.

4

Odp: M@S@

60,4 kg malo, ale porównując to do miesiąca wstecz kiedy ważyłem 57 kg daje rezultaty. Stosuje diete, ktora napisał mi Ar1matsu, jestem bardzo z niej zadowolony.

Dzisiejszy tekst mojej mamy, oczywiście chodziło o 3 jajka, które miala na dzisiejsze nalesniki, rano wstaje i chce zrobić patrzy a tu nie ma, oczywiście to moja sprawka, bo wczoraj wieczorem je wypilem. No i mówi do mnie, ze przesadzam jedzeniem, ze fajnie teraz wygladam, a ja na to mamo powiem tylko tyle MASA na to ona JA NIE BEDE trzymać ZWIERZAKA W DOMU no i taka akcja, moze smieszna moze nie.

Pozdrawiam wszystkich.

5

Odp: M@S@

dobry przyrost trzeba rodzicow ustawić odpowiednio

6

Odp: M@S@

A ja prowadzę wojnę na chacie a szczególnie jak jadę na zakupy z rodzinka to wszystkich szlak trafia lol

7

Odp: M@S@

ponieważ starzy mi nie chcą pozwolić kupić bialka z ostrowii, ami sie nie chce przestrzegać diety, wiec ustawiam ich tak, ze potrafię zjeść dziennie pol kilo szynki, z 5 jajek, kostke sera bialego i czekam az zaczną odczuwać skutki finansowe tego zabiegu.
szybko pozwolą mi na ostrowie big_smile:D:D

8

Odp: M@S@

Hehe no to powaznie przemawiasz do nich stosując male spustoszenie w lodowce Pozdro.
życzę duuuuuuuuuuuuuuuuuzo suchej masy

9

Odp: M@S@

60,4 kg malo, ale porównując to do miesiąca wstecz kiedy ważyłem 57 kg daje rezultaty. Stosuje diete, ktora napisał mi Ar1matsu, jestem bardzo z niej zadowolony.  
Dzisiejszy tekst mojej mamy, oczywiście chodziło o 3 jajka, które miala na dzisiejsze nalesniki, rano wstaje i chce zrobić patrzy a tu nie ma, oczywiście to moja sprawka, bo wczoraj wieczorem je wypilem. No i mówi do mnie, ze przesadzam jedzeniem, ze fajnie teraz wygladam, a ja na to mamo powiem tylko tyle MASA na to ona JA NIE BEDE trzymać ZWIERZAKA W DOMU no i taka akcja, moze smieszna moze nie.  
Pozdrawiam wszystkich.
jak powiedziałem mamie ze zacznę stosować dietę i bede jadł wiecej niz dotychczas to powiedziała ze mi lodówkę na klutke zamknie ale jest git powoli startuje z dieta nie chce mi sie czekać do wrzesnia