Temat: Takie male pytanko

W3aonie dosta3em delikatny finansowy zaszczyk lol ,i w zwiazku z tym mam takie pytanko czy taki zestawik byłby kozak?
1--Gainer(SWG 4500g lub HI TEC MASS GAIN; 3000G )
2--Bia3eczko( SYSTEM PROTEIN 8 2500g Olimpa lub..........?
3--L-GLUTAMINE 4 1 kapsułek z Olimpu.
W jakie kolejnooci(co,ile,i kiedy 3ykaa :-D ) żeby skutki były najlepsze.
Mam 21lat waga 80kg wzrost 177cm czwicze już jakieś 7 miechow
Dzieki za odpowiedzi.

2

Odp: Takie male pytanko

Masz na opakowaniu dawkowanie:-)
Białko:
35g 1h po treningu
35g przed snem
bez treningowe może być tylko na noc.

Masowka:
50g Rano
50g W po3udnie(przed treningiem)
50g Po Treningu

Glutamina:
5g Przed treningiem
5g Po Treningu
5g Przed snem chodź l-glutamina szybko sie wchłania....... ale 3ykasz bialko przed snem wiec amino bedzie to bedzie git

co do l-glutaminy wg. zaleceń producenta

3

Odp: Takie male pytanko

wszystko w porządku z tym zestawem tylko gdzie jest kreatyna ?? dla mnie to podstawa każdego dobrego zestawu.

4

Odp: Takie male pytanko

glutaminę w kapsach sobie daruj.
W proszku wyjdzie ci taniej i wiecej.
Osobiocie... jak pisze Buba68... brakuje mi tu kreatyny.
A to podstawowy suplement na mase.
Polecam glutaminę zastąpić dobr1 kretk1, dodając do tego 1 kg Carbo.
I bedzie GIT ;-)

5

Odp: Takie male pytanko

Ja tam nie wiem ale już kreatyn zjad3em chyba ze 2kilo i coś s31bo na mnie działają i chyba sięgnę nastepnym razem po glutaminę

6

Odp: Takie male pytanko

buniek1974, na glutaminę szkoda pieniedzy, mowie ci poważnie, zwłaszcza jak nie jesteś początkującym.
Jak chcesz mogę ci wkleia link z przeprowadzaonych badan nad glutamin1... BEZSTRONNYCH badan.
Co do kretki... sprobuj brać nastepnym razem po 3 gr dziennie dziel1c to na 3 porcje (dokładnie to jest po 0,03mg na 1 kg masy ciała). Taki cykl możesz ciągnąć nieustannie.
Na efekty będziesz musiał troche zaczekaa, ale beda one trwa3e i wyraYne

7

Odp: Takie male pytanko

Bra3em po 15g ciwcze już 2.5 roku to dawaj linka szybko!!!!!

8

Odp: Takie male pytanko

Zestaw bardzo dobry ;-)
Gainer i bialko :ok:

L-Glutamine nie jest złym suplementem ale pomysl czy nie warto zainwestowaa w co innego....

np. w kreatynę + dextroze

9

Odp: Takie male pytanko

Czwicze 4 razy w tygodniu,trening zaczynam zawsze o 20,a spaa ide ok23 .czwicze jakieś 70minut.Wczeoniej niestety nie mogę z powodu pracy i innych zajea.W moim przypadku mogę sie zastosowaa do porad buniek1974aż bo chyba sie nie wyrobie z tym bia3eczkiem na noc
Co do kreatyny to niewiem czy to prawda ale kolega mówić że sie na pikawie coś osadzaż.A musze tu zaznaczya że pikawke mam zdeka chor1(niedomykalnoo zastawki,wada wrodzona),wiem że nie powinienem czwiczya itp. ale szczerze,lepiej sie czuje jak sobie popakuje,a winiki jakie były takie są.Tyle o mnie :-)

10

Odp: Takie male pytanko

Glutamina jak dla mnie jest zbedna, ten caly aminokwas wydaje mi sie chwytem reklamowym i tyle.... możesz dorzucia kreatynę i jesteś mastah .... jeśli zdecydujesz sie na kreatynę to dla polepszenia efektu Dextroza lub Glukoza...

11

Odp: Takie male pytanko

Ja polecam
jakieś aminkiNp Amino Anabol
Kreatyna+dextroza(glukoza) jak masz kasę to możesz kupić D-ribose+tauryna
HMB