Temat: kreatyna Olimp 1,3 kg (82 zl)- dobra czy zwykly syf???

Ostatnio podpatrzyłem krete z Olimpa, kosztuje 82 zl a jest jej az 1,3 kg, wiec jak dla mnie idealnie bo teraz mam troche kasy a chciałem sie zabezpieczyć na 2 3 cykle z kreta tylko nie wiem czy dobrze trafilem, jeśli to badziewie to pomóżcie mi wybrać jak najwiecej dobrej krety tak do 1 zeta

2

Odp: kreatyna Olimp 1,3 kg (82 zl)- dobra czy zwykly syf???

a chcesz kkupic tylko kreteż?

3

Odp: kreatyna Olimp 1,3 kg (82 zl)- dobra czy zwykly syf???

Chce kupić dużo krety w tej cenie, natomiast inne pieniazki poswiece na taurynę i jakieś bialko, nie wiem co właśnie kupić zeby tego troche było i zeby dużo kasy nie stracic a zyskac, bo z kasa u mnie to dobrze co 2- 3 miechy wiec chciałbym sie zabezpieczyć czymś na ten okres

4

Odp: kreatyna Olimp 1,3 kg (82 zl)- dobra czy zwykly syf???

Hej a czytałeś coś juz o kretce?? bo widze ze NIE..!!! organizm wiecej nie przyjmnie niz moze i nie wiem ile bys tego zarl to i tak są pewne granice.
A poza tym kretka z czasem przechodzi w niepotrzebny kreatynian <??chyba tak to sie zwie> i traci swoja wartosc.
ja bym sie skusił do 300g max.
A jeszcze jak dostanie sie wilgosc to po krecie.
zastanów sie na dwyborem i poczytaj troche o krecie i dawkowaniu.
Nie mowie ci tego by cie odciągnąć ale przestrzec.
A chcesz pomocy w wyborze?? to napisz staż i ile cykli robiles.

5

Odp: kreatyna Olimp 1,3 kg (82 zl)- dobra czy zwykly syf???

no fakt słyszałem o tym tylko nie wiem w którym momencie ona moze przestać działać i czym ja później zastapic.
Za sobą mam 3 cykle kreatyna, natomiast trenuje juz ponad rok,

6

Odp: kreatyna Olimp 1,3 kg (82 zl)- dobra czy zwykly syf???

a brałeś moze CELL PUMP BX?? bo jak miales juz 3 cykle to pewnie z samych mono..moze teraz warto zastanowić sie nad jakimś jablczanem.
Ja osobiście polecam.
Jak co to poszukaj w tym dziale bo ost dużo ludzi ma taki sam problem.

7

Odp: kreatyna Olimp 1,3 kg (82 zl)- dobra czy zwykly syf???

Nie jeszcze nie zdolalem sie przekonać co do tej odzywki ale rozglądałem sie ostatnio za pump energy z hgh nutrition ale nie wiem czy to dobre, jakiego wiec cell pumpa zaleciłbyś mi tak zeby przynajmniej wystaczyl mi na 2 cykle

8

Odp: kreatyna Olimp 1,3 kg (82 zl)- dobra czy zwykly syf???

Adrian1967 jak niemasz zbyt dużo kasy ( pojecie względne ile dla kogo dużo no ale ) to zainteresuj sie firma vitalmax firma z górnej pulki a ma naprawdę tanie produkty...

9

Odp: kreatyna Olimp 1,3 kg (82 zl)- dobra czy zwykly syf???

conan a to nie jest kreatyninaż

10

Odp: kreatyna Olimp 1,3 kg (82 zl)- dobra czy zwykly syf???

Chodzi o kreatyninę i tak jak pisze Conan.
Nie ma sensu sie obkupywac zwłaszcza z mono i trzymać je otwarte w szafce.
Mono jest bardzo wyczulone na wilgoc.
Dzieki niej przechodzi w nieskuteczna, aczkolwiek szkodliwa, kreatynine.
jeśli kupisz puchę 1,3 kg to będziesz ja mial na ok.
4 cykle... zakładając 2 cykle w roku, to przelezakuje ta kreta ok.
2 lat big_smile A po 2 latach, z otwartej krety będziesz mial zbrylona kreatyninę Kupuj porcje jednocyklowe, czyli puszki 300-4 g.
oczywiście mowa ciagle o mono.

11

Odp: kreatyna Olimp 1,3 kg (82 zl)- dobra czy zwykly syf???

Jadlem to kretke z kumplem kupiłem na spule kretke jak kretke jest dobra ale jak dla ciebei na 4 cykl to chybabym polecił jabczan