1

Temat: moja skromna dieta (POMOCY!!!!!!!!)

mój WIEK-18
staż TRENINGOWY-6 miesięcy
CEL-MASA
WAGA-91 KG (W miarę dużo TLUSZCZU : )
WZROST-184 CM

moja obecna dieta (jezeli mozna ja nazwać dieta) wyglada tak:
rano 7 lub 8 po przebudzeniu 3 gram Glukozy p3atki kukurydziane + musli,3 skibki chleba z tuńczykiem lub z ch. twarogiem lub z szynka z idyka lub z jajkami (zalezy na co ochota i co w lodowce) + kawa

2 sniadanie w szkole gódź 12 :4 skibki chleba z tym co powyżej

obiad gódź 14 lub 15 :ryz lub ziemniaki (czesciej ryz) + wolowinka lub kurczak lub nieraz jakieś inne czerwone mięso i salatka lub surowka
po treningu gódź 17 : 3 g glukozy i 3 skibki z tym co powyżej

przed snem tuńczyk lub twaróg chudy ale nie wiem ile

wiem ze dieta ta nie jest za ciekawa ale nie mam w miarę dużej kasy aby inwestować w diety kosztujące 2 lub 3 zl

CZY moglibyście MI wyliczyć ILE WYCHODZI W NIEJ BIALKA ITD. BO NIE WIEM ILE dokładać BIALKA DO MOJEJ DIETY

2

Odp: moja skromna dieta (POMOCY!!!!!!!!)

musisz napisać konkretna wage spożywanych produktów a nie tylko ich nazwy : przynajmniej na oko bo bez tego cie?ko cockolwiek wyliczya

3

Odp: moja skromna dieta (POMOCY!!!!!!!!)

Masz tendencje do tycia po co bierzesz jeszcze glukoze...kreatyny przecież nie bierzesz
W tym dziele jest podwieszony przeze mnie post pt. Tabele kalorii tam znajdziesz wszystkie produkty i na pdst. tabel sam sobie wszystko wyliczysz.
A co do tej diety no to co?...przecież nie mogę Ci ok3amaa, że jest dobra bo dobra nie jest...

4

Odp: moja skromna dieta (POMOCY!!!!!!!!)

praktycznie jesz wszystko tak jak każdy nie trzymający diety...pieczywo biale, miecho, ziemniory... :?

co chcesz uzyskać z tej diety na twoim miejscu ograniczyłbym wegle i tluszcze, wziolbym sie za aeroby i najpierw zrzucił pare kilo a następnie pogadał ze starszymi o wyposarzeniu lodówki :-)
nie mowie tu o jakiejś scislej diecie ale nie będziesz mial efektow jedząc wszycho...KULTURYSTYKA WYZECZENIA :!: :!: :!:

5

Odp: moja skromna dieta (POMOCY!!!!!!!!)

Shellaa na troche racji ta dieta wyglada jak kartka z pamiętnika (dotyczaca oczywiście jedzenia) lol