1

Temat: jak myslicie....

sluhajcie prawda jest taka ze niekażdy został obdazony przez naturę genetyka do kulturystyki

qrde jak mysllicie czy EDNOMORFIK moze coś osiągnąć w tym sporcie ? i czy moze zbudować naprawdę zajebista sylwetkę ? czy moze lepiej w szachy grac ?

a moze znacie jakiś ENDO kulturystow? są tacy na swiecie ?

piszta ! XD

2

Odp: jak myslicie....

Monikaaa przeciez ksiegowa_Fil dal ci linka i tam jest polak kulturysta który jest w czolowce... pozatem zawsze jest warto pakowac przeciez robi sie to dla samego siebie dla własnej satysfakcji a nie zeby komuś sie podobało ( no chyba ze chcesz zrobić wrazenie na jakiejś lasce ale oile sie orjetuje ty niemuszisz bo juz masz... jak nieidzie ciz ezba prezuc sie na budowanie sily a ksztal z czasem sam przyjdzie )

3

Odp: jak myslicie....

ja nie jestem pewien czy jesteś typowym ENDO, eskazuje na to tylko fakt ze byłeś kiedyś gruby
ale ludzie są grubi z roznych - albo geny albo zle odzywienie/tryb zycia

4

Odp: jak myslicie....

ok ale pisze ze posiada WIELE cech endomorfika wiec...

5

Odp: jak myslicie....

powiem jak sie odzywialem...
zarlem maxymalnie dużo chipsów , potrafiłem zezrec po 1 paczek dziennie a wszystkie ponad 5 gramowe...
zarlem ciagle frytki i bardzo dużo chleba,niebylo mowy o wazywach,czasem jablko,kochalem pizze,chipsy i wszystko co jest bardzo tluste,moja matka bardzo trlusto gotowała
na kolacje ptrafilem zezrec kosmiczne ilosci chleba... XD !! co o tym sadzicie ?
na serio co do jedzenia niemiałem kopletnie zadnych ograniczeń + oczywiście niezliczone ilosci batonów i czekolad + wszystko co kaloryczne ! +malo ruchu ( do sklepu po zarcie)

6

Odp: jak myslicie....

pozatym nie jesteś grubokościsty

ty nie jesteś endomorfikiem

7

Odp: jak myslicie....

Monikaaa jak ci zeby jeszcze niewypadły big_smile?? a pzoatme ja jak bym tak zarl to matka predzej by mię pwoiesila niz sie zgodziła ebym tak sie odżywiał pozatem jak mialem okresy ze byłem troszke okrąglejszy to sama mię wyganaial zeby troche sie ruszał i to spalił big_smile ... i tak zawsze chciała zebym jadał wazywa a teraz to nawet niejadam zupy big_smile:D wogule jak najdalej od wzyw czasem niektóre jakiś groszek albo marchewke sobie obiorę raz na 100lat

8

Odp: jak myslicie....

właśnie kurcze ja sam niewiem ztymi kosciami...od nóg mam hyba grube kosci ale ogonie moje nogi wyglądają tak :
są strasznie chude do rteszty aale wyglądają jak parowki
sam niewiem ...
ale napewnio niemam tez chudych kosci !

9

Odp: jak myslicie....

endomorfik to nie ty

10

Odp: jak myslicie....

qrde to mi teraz chumor poprawiłeś bo juz nowe wkręty na baniak szły