26

Odp: methandienone + omnadren 250

hehe przeciez to jest szajs mj kumpel to zamówił na alegro ale gdy mu powiedziałem ze to sie do niczego nienadaje (przeczytalem na tym foru w suplementach i odrzywkach co to za gowno) to stwierdził ze lepiej miec negatywa niz zapłacić za gówno aha i mysle ze z ta omka to troche dużo tego a metkę tochyba na dzien 5mg-2 nieprzesadzajmy niejestesmy zawodowcami zeby wpierd..... metkę jak cukierki

27

Odp: methandienone + omnadren 250

PO co jeść 2 na raz to bez sens rozloz to sensownie i wystarczy jak będziesz jadł 4 tab dzienie, średnio co 4godziny np: o 7 - 11 - 15 - 19.
Jak mozna jeść 2 tab przed silownia.
Po co?? metę je sie po posiłku nigdy na pusty zaladek

28

Odp: methandienone + omnadren 250

mam pytanko odnośnie omki czy ktoś walił w bicka i gdzie jest najlepiej wbijać tego dziada

29

Odp: methandienone + omnadren 250

To jak mam brac metę pisał mi znajomy który sie na tym zna cos.
Wiem ze metę sie bierze po posiłku lub w trakcie.
A ja przychodzę ze szkoly zjem coś odpoczywam chwilkę i ide na silownie wiec biorę to w trakcie posilku.
O 11 nie bardzo mogę wziasc bo o tej jestem w szkole a nie bede tego nosić do szkoly.
Wiec czy o 7:2 - 15 - 21 nie jest dobrze??

30

Odp: methandienone + omnadren 250

A co to za problem nosić do szkoly bierzesz se tabsa zawijasz w papierek i juz.O 21 a po co CI przed spaniem chyba ze chodzisz spać o 24.Pozatym rozloz se to równo co 4godziny w zależności od tego ile będziesz jadł tej mety.

31

Odp: methandienone + omnadren 250

Hmm.
Chodze spać po 23.
mogę to oczywiście troszke zmienić ale tak mi bardzo pasuje.
A co jeśli bym brał 2 tab 7.2 - 2 tab - 15 - 1 tab 20.
Tak dla mnie było by najlepiej.
Co o tym sadzisz??

32

Odp: methandienone + omnadren 250

a ja zacytuje to co napisał kiedyś DEANNE w czasie najwiekszego katabolizmu i mysle ze tak bedzie najlepiej

33

Odp: methandienone + omnadren 250

a ja zacytuje to co napisał kiedyś DEANNE w czasie najwiekszego katabolizmu i mysle ze tak bedzie najlepiej

Sorki ale nie bardzo rozumiem co napisales, mógłbyś to jakoś rozwinac??

34

Odp: methandienone + omnadren 250

Tez mialem ten problem ale użyłem wyszukiwarki . i znalazłem dużo sprzecznych zeczy ale najczęściej pojawiające sie pisze ponizej. Jak ktoś sie nią zgadza to prosze poprawiać zawsze prubuje pogłębić wiedze.

A wiec rozwijam troche bardziej.

Katabolizm - procesy rozkładu substancji zlozonych, z czym jest związane wyzwalanie energii i zużywania substancji wchodzacych w skład komorki.

na chłopski rozum
katabolizm – rozpad miesni

a najwiekszy katabolizm mamy rano i po treningu.

czytałem tez gdzieś ze podczas snu(ale wtedy drudno by było brac), niech tez sie inni wypowiedza.

35

Odp: methandienone + omnadren 250

Rano masz najwiekszy poziom testosteronu co możesz często na wlasne oczy zobaczyć lol . Najwiekszy katabolizm jest w nocy i po dlugim treningu (po ok godzinie treningu organizm zaprzestaje wzmożonej produkcji hormonu wzrostu, a silnie zwiekszona zostaje produkcja katabolicznie działającego kortyzolu (hormonu stresu).

36

Odp: methandienone + omnadren 250

Hehe to chyba każdy rano zauwaza big_smile lol Czyli rano jest najwiekrzy, Wiec o 7:2 jak wezmę metkę to chyba bedzie dobrze rano Aaa i mam jeszcze jedno pytanie :
Przyszla mi juz ta nie szczesna serwatka wiec musze ja zjesc: A wiec jak ja mam brac po ile najlepiej i czy przed treningiem czy po i ile razy dziennie najlepiej?? Prosze o odp

37

Odp: methandienone + omnadren 250

heh wywal to chyba ze ci szkoda kasy to sprzedaj a najlepiej poczytaj o tym PNphpBB2&file viewtopic&t 2784 2784 i teraz sobie przemysl czy warto

38

Odp: methandienone + omnadren 250

Kapa ze to takie go***... ale cóż mam tego 4,5 kg wiec nie tak dużo to sobie to zjem i wiecej tego nie kupie.
Moze przyjdzie troche tluszczu pewnie nic wiecej....