Temat: winstrol i prop jakie firmy???

Siemano wszystkim.Niebawem zapodam sobie taki maly cykl na pociecie.Myslalem tutaj o winstrolu i propionacie.Chcialbym sie dowiedzieć jaka firma obecnie przoduje w produkcji pewnego i dobrego stanazololu oraz jaki propionacik byscie mi doradzili.Mam zamiar kluc 50mg wina co 2 dni a następnie po 2-3 tyg przejsc na 5 mg co dzien.propa bede walił rownierz na poczatek 2-3 tyg 75mg co dwa dni a następnie 100mg.Jest to mój drugi cykl z tym ze pierwszy był typowo na mase.Waze 89 kg mam 23 lata.Mysle ze dobrze mysle.Co o tym sadzicie???

2

Odp: winstrol i prop jakie firmy???

Ja ci osobiście polecam stanoject z EC, bardzo dobre tanie winko, paru osobom go niedawno rozpisałem do cyklu i byli bardzo zadowoleni, co do propka to juz troszke gorzej, ponieważ wdarły sie mieszane zdania na temat propa5%, ja jednak zostaje przy nim...
Czemu nie polecam zambonaż przyczyna prosta-cena, tak jak na reklamie Dosi Skoro nie widać różnicy to po co przeplacac, pozdrawiam!

3

Odp: winstrol i prop jakie firmy???

popieram - wino EC prop Farmadonu.
chyba ze będziesz mial pecha.....

4

Odp: winstrol i prop jakie firmy???

Jeszcze jakieś propozycje???

5

Odp: winstrol i prop jakie firmy???

prop - hubei 2ml 100mg/ml
wino la pharma 100tabs 10mg/tab lub cetabon 2mg/tab
strzaly - ec lub zambon...

6

Odp: winstrol i prop jakie firmy???

BD?

7

Odp: winstrol i prop jakie firmy???

oczywiście stanabol tez jak najbardziej...

8

Odp: winstrol i prop jakie firmy???

a stanzol mysle ze tez dobrej jakości winko w tabsach

9

Odp: winstrol i prop jakie firmy???

zasada jest prosta jeśli w każdym jest tyle mg i substancja co pisza, to wszystko to jest to samo
stanazolol stanazolol