Temat: wytrzymam to? :/

skorzystałem z diety Lee na redukcje dla osoby ważącej 7 kg mimo tego ze ja waze 92 ale zalezy mi na utracie ładnych paru kilo dlatego dieta bedzie drastyczna ale mysle, ze do wytrzymania, dodałem tylko ser twarogowy chudy jako pierwszy i ostatni posiłek zeby wyszlo 2gramy bialka na kg masy ciała a reszta to wegle tez 2 gramy na kilogram masy ciała no i tluszcze około 0,4grama na kg masy ciala.
Moje zapotrzebowanie dzienne wynosi około 3000kalorii dieta jest rozpisana na około 2000kalorii wiec powinienem chudnac około 1kg na tydzien.
Oto dieta:1.    8 posiłek bialkowySer twarogowy chudy 150gB: 30g T:1 W: 52.
11 sniadanie4 jajka + 2 kromki chleba pelnoziarnistegoB: 30g T: 20g W: 30g3.
14 drugie sniadanieSer bialy 125g + platki owsiane 5 gB: 30g T: 5g W:35g4.
17 posiłek przedtreningowypiers 100g + ryz 100gB: 30g T:5g W:80gPo treningu glukoza 30g5.
21 posiłek potreningowyTunczyk na wodzie + chleb 50gB: 25g W: 30g T:5g6.
23 posiłek bialkowySer twarogowy chudy 100gB: 20g W: 3gSuma B: 180g T: 36g : WW: 213gKalorie: 1896 kal

2

Odp: wytrzymam to? :/

chyba zabardzo to zmniejszyłeś nie będziesz dostarczał odp ilosci pozywienia, a pozatym waga bedzie lecieć w dol ale tez mięśniom sie oberwie.
Nie polecam takiego katowania

3

Odp: wytrzymam to? :/

Wegle obciąłeś masakrycznie! Chyba troche za bardzo.
Trening pewnie planujesz tez siekiera...Moim zdaniem za ostro

4

Odp: wytrzymam to? :/

wegle wstaw na 3 gram minimum bo umrzesz, poza tym bialka nie wliczaj w bilans kaloryczny

5

Odp: wytrzymam to? :/

przychylę sie do wypowiedzi kolegow, dla Ciebie 2500-3 kalorii, lepiej jeść wiecej i robić wiecej aerobow(przyspiesza metabolizm), niz jeść mniej i robić mniej aerobow(trudniej później utrzymać wypracowana forme, po dodaniu kalorii mozna sie w szybkim tempie zalac tluszczem)i w pierwszym posiłku dodałbym wegla, szczerze mówiąc nie rozumiem czemu ich tam nie maMikkiShirl dlaczego bialka nie wliczać do bilansu kalorycznego? nie rozumiem tego za bardzo hmm

6

Odp: wytrzymam to? :/

MikkiShirl 1g bialka 4kcal

7

Odp: wytrzymam to? :/

Po swietach zaczynam dietę i tak mysle zeby jednak sprobowac pierwszy tydzień tak jak napisałem wyzej a jak nie bede mógł wytrzymać to dorzucę do pierwszego posiłku 150g makaronu co da mi 17g bialka 4g tluszczu i 115g wegli czyli jakieś 5 kalorii, bilans wyszedl by około 2500kal czyli tak jak napisaliście i wegli byłoby wtedy około 300g.

8

Odp: wytrzymam to? :/

jw pisali, bialko bym nawet zwiększył do 3 i z ww schodził stopniowo az dojdziesz do poziomu bialka i na tym kontynuował redukcje

9

Odp: wytrzymam to? :/

stezenie bialka i wegli w dietach redukcyjnych to1;1 1;1,5moze sprobuj ckd?zapewne nie masz miesni to bym sie nie obawialbieg przy takiej wadze moze zbyt mocno obciazacchodz na basen lub rowerekrowerek 1h spali ok.
700kcal, wiec codzienniebilasn twój raczej kolo 3500kcal pewnie wynosizbij na 2500kcal i jakieś 2,5g bialka na mc, i tak jak loki pisał zchodz z wegli i tluszczy do 2ardll0racal

10

Odp: wytrzymam to? :/

'' ''!zapewne nie masz miesni to bym sie nie obawiał //:-D :-D /

11

Odp: wytrzymam to? :/

113702:date czw, 05 kwi 2007 - 18:07:name ardll0ra) ''(ardll0ra @ czw, 05 kwi 2007 - 18:07) snapback113702/snapback ''!chyba zabardzo to zmniejszyłeś nie będziesz dostarczał odp ilosci pozywienia, a pozatym waga bedzie lecieć w dol ale tez mięśniom sie oberwie.
Nie polecam takiego katowania2000kcal to bardzo dobrze jak na niego na czas redukcji, widać nie znasz sie nie tylko na supłach B) zaczynasz od wegli 1,0g - 1,5g na 1g bialka i jak widzisz po kilku tygodniach, ze nie ma efektu to zjeżdżasz jeszcze bardziej ale raczej powinny byc, ewentualnie możesz co tydzień po kilku miechach obcinać z diety po 100-200kcal tak na dobicie

12

Odp: wytrzymam to? :/

113742:date pić, 06 kwi 2007 - 00:00:name Spady66) ''(Spady66 @ pić, 06 kwi 2007 - 00:00) snapback113742/snapback ''!zaczynasz od wegli 1,0g - 1,5g na 1g bialka i jak widzisz po kilku tygodniach, ze nie ma efektu to zjeżdżasz jeszcze bardziej ale raczej powinny byc, ewentualnie możesz co tydzień po kilku miechach obcinać z diety po 100-200kcal tak na dobicie1g ww i 1 b //huh.gif :huh: huh.gif chyba zartujesz?

13

Odp: wytrzymam to? :/

pewnie buistonosz nosisz:D joke bez obrazychudnij po malu do lata jeszcze jest dużo czasups fajne wlosy pod pachami:D

14

Odp: wytrzymam to? :/

bo bialko to jest budulec dla miesni , nie składnik energetyczny, wiec na chłopski rozum nie powinno go byc w bilansie kalorycznym który ma Ci pokazać czy wystarczająco dużo energii wyciągasz z diety!

15

Odp: wytrzymam to? :/

113746:date pić, 06 kwi 2007 - 06:27:name szczyglet) ''(szczyglet @ pić, 06 kwi 2007 - 06:27) snapback113746/snapback ''!1g ww i 1 b //huh.gif :huh: huh.gif chyba zartujesz?nie zartuje, tak sie postepuje przy redukcji i efekty są zadowalajace nawet przy sporym bilansie kalorycznym gdy w diecie jest po 50% b i ww MikkiShirl, w czasie redukcji dużo energii czerpie sie z bialka, powodując tym samym rozpad bialek do roznych aminokwasów zapobiegając nadmiernej degradacji naszych miesni, nie myl budowania masy z redukcja

16

Odp: wytrzymam to? :/

coś mi sie znowu po*ebalo zle doczytałem i myślałem ze jest to 1g b i 1g ww na kg/mc /

17

Odp: wytrzymam to? :/

hehe ciekawe jakby to rozłożyć na 6 posilkow /

18

Odp: wytrzymam to? :/

19 kcal przy wadze 92kg na sam poczatek to jest ok ? //laugh.gif lol laugh.gif /

19

Odp: wytrzymam to? :/

więc napiszę tak:19 kcal z diety jest dobre na redukcji dla ważącego 92kg mężczyzny ( chcesz dowód od specjalisty?proszę bardzo ) '' ''!" Noooo 2 kcal dziennie przy takiej wadze i jeszcze robiąc masę...(...) "proszę bardzo - Marijo jakby nie było jest tu naszym autorytetem jeżeli chodzi chodzi o znajomość człowieka od strony biologicznej i waży 101kg '' ''!na sam poczatek to jest ok ? laugh.gif Dlaczego by nie a co może trzeba redukcję wprowadzać bardzo stopniowo np obcinać 100kcal co tydzień ? //laugh.gif lol laugh.gif ogólnie rzecz biorąc jesteś bardzo niedouczoną osobą, której się wydaje, że wszystko wie a tak naprawdę kulturystyka jest dla ciebie żarciem wszystkiego z nadmiarem i hodowaniem bebecha ( co widać po stażu i wadze/wzroście //laugh.gif lol laugh.gif ) no i jedzeniem wszelkiego rodzaju odżywek, o supłach nie masz pojęcia, tutaj udowadniasz, że nie masz tego pojęcia także o diecie.
Nie wspomnę tu już o treningu bo chcesz wpieprzać odżywki na masę a w treningu pytasz o aeroby Zanim następnym razem napiszesz coś głupiego o czym nie masz pojęcia a są na to dowody ( patrz w nawias wyżej ) i wyśmiejesz kogoś to zastanów się albo poprzyj coś dowodami jak ja to teraz zrobiłem, inaczej pożegnamy się bo widocznie chęć pisania pierdoł połączona z brakiem wiedzy i nieprzystosowaniem się do " społeczności forumowej " to skazywanie siebie samego na banicję, tutaj nie ma miejsca na takich cwaniaków

20

Odp: wytrzymam to? :/

Spady66 Twoja ukladanka moze legnac w gruzach z powodu jednego malego szczegoliku, bardzo prawdopodobnym jest ze marijo stosuje saa na redukcji.. i dlatego moze sobie pozwolić na tak mala liczbę kalori bez obawy przed potężnym katabolizmem //:-D :-D /jestem zdania ze lepiej jeść wiecej kalorii i wykonywać jednocześnie wiecej aero, to rozpędzi metabolizmponadto jeśli z dnia na dzien obetniemy mocno kalorie to wysoce prawdopodobne jest ze właśnie wtedy stracimy sporo miesni //:-D :-D /zdr

21

Odp: wytrzymam to? :/

'' ''!proszę bardzo - Marijo jakby nie było jest tu naszym autorytetem jeżeli chodzi chodzi o znajomość człowieka od strony biologicznej i waży 101kgMarijo jest autorytetem ? Dla mnie jest drugi, tuż po Bogu /

22

Odp: wytrzymam to? :/

ja stosowałem podobnie dietę z bilansem -1000kcal i dziwne, że nie straciłem dużo w obwodach... więc mam podporę praktycznąeditco do zwiększenia kalorii i aerobów jestem tego samego zdania ale niestety czasem czasu brak...

23

Odp: wytrzymam to? :/

troche z ctrl c+ctrl vkalorycznosc diety zmieniamy zarówno im plus jak i im minus stopniowo o 100-2 kcal caly czas obserwując reakcje naszego organizmu, dokonujemy tego przez obserwacje poziomu tluszczu ustrojowego co 2-3 tyg.niedojadanie to nie jest dobry pomysl, potem nagle pojawi sie u Ciebie nieodparta chec na wielkie obżarstwo weglowodanowe, będziesz sie zastanawiał dlaczego? byc moze dlatego, ze wczesniej za bardzo ograniczyłeś kaloryczność diety, za szybko schudłeś itd.to powycinałem troche z postów z konkurencyjnych fora tutaj coś odemnieSpady66 jak mnie nie znasz ani nie widziałeś to zamknij pape.
Twoja wiedza jest ogólnie teoretyczna, i raczej nie przekłada sie na praktyke.
mówisz ze mam bebech ? przy mojej wadze mam 81-82 w pasie kiedy Ty masz 25kg mniej i masz 79 //laugh.gif lol laugh.gif Co do aerobów jest forum to zapytalem, widać nie byłem jedyna osoba ktora nie znała odp na to pytanie.
A co do supli to opierasz swoja wiedze na tym co przeczytałeś a jak wiadomo każdy organizm jest inny i inaczej reaguje.
Do tej pory jadlem tylko bcaa, glute i bialko czyli nic konkretnego.
Jeszcze jedno jak zaczynałem dietę za bardzo obniżyłem kcal, leciała waga w dol ale samopoczucie było jakieś nie takie i na trening chodziłem od niechcenia.
Po prostu nie mialem z czego czerpać energii.
wypowiedziałem sie bo mialem podobna sytuacje (waga) wiec nie p****ol ze nie mam dowodów pajacu.

24

Odp: wytrzymam to? :/

Widocznie sie nie nadajesz albo zbyt surowo trzymałeś diete, zapewne jej nie trzymasz wiec nie mow bo ja jestem a diecie sporo czasu wiem, ze da sie odmówić wielu rzeczy //:-D :-D p.s.
Dzisiaj fundacja " Podaruj Dzieciom kulturę " przewidziała nagrodę o lacznej puli 24 dni bana dla majacego 81-82 w pasie 92-dwu kilogramowego bydlaka.
Moje gratulacje!

25

Odp: wytrzymam to? :/

Spady66 z tego co pamiętam Ty zaczynałeś swoja przygode z kulturystyka od redukcji, oczywistym jest wiec ze gdy zaczynasz pewne reguly Cie nie obowiazuja, mimo ujemnego bilansu mogłeś nie tylko zachować mięśnie które miales przed przystapieniem do cwiczen a nawet zbudować nieco nowych bez wielkieg kombinowania z drugiej strony ja zaczynałem z pozycji chudzielca, po 1,5 roku masy stwierdziłem ze czas na wycinke, z dnia na dzien obciąłem mnóstwo kalorii, wrzuciłem aeroby, efekt taki ze przez 7 tygodni zrzuciłem około 10kg, ponad 10cm w obwodzie pasa ale stracilem tez ~3cm w ramieniu //mad.gif :angry: mad.gif i pare kilo ciezko wypracoanych miesni..