1

Temat: pomocy

Witam wszystkich zakupiłem L karnityne o nazwie L-3 karnityn LIQUID w plynie i nie mam pojecia czy dokonałem dobrego zakupu jestem nowicjuszem i nie mam pojecia prosze o pomoc

2

Odp: pomocy

a wiesz w ogole co chcesz osiągnąć poprzez ta karnityne????jaki masz cel? pare konkretów daj

3

Odp: pomocy

103346:date sob, 2 sty 2007 - 19:30:name soutter) ''(soutter @ sob, 2 sty 2007 - 19:30) snapback103346/snapback ''!a wiesz w ogole co chcesz osiągnąć poprzez ta karnityne????jaki masz cel? pare konkretów dajwiem chce schudnąć stracic masę na siłowni nie wiem czy na siłowni sie da możesz mi na to także odpowiedzieć z gory dziekuje

4

Odp: pomocy

Wszystko sie da! Silownia to chyba najodpowiedniejsze miejsce.
Wiec juz odp.
ta karnityna to dobry wybór tyklo moim zdaniem za wczesnie.
idź na si.lownie poznaj caly sprzet, wszystkie cwiczenia jakie będziesz wykonywal, wyrob troche techniki i wtedy bierz ta karnityne.
Po pierwsze dużo aerobów na poczatek, skakanka , bierznia, rowerek, steper itd proponuje 3 dni aerobów i 2 dni cwiczen silowych.
Powiedz tylko czy na tamtej siłowni bedzie instruktor? Bo nie wiem czy tu sie rozdrabmiac w szczegoly.
jeżeli jest to on na pewno Ci wszysko pokaze i wytlumaczy.
pamiętaj najwazniejsza jest SYSTEMATYCZNOSC! nie opuszczaj treningow.No i dieta ona przy tym jest niezbedna.
Powodzenia

5

Odp: pomocy

Jest to dobry wybur chociaż mogłeś chwile poczekać z kupnem.Wylewaj pot na siłce i dozo biegaj,ogranicz sie tez z opychaniem,zadnych fast(fu)duw //:-D :-D chipsuw,coli itp.a twoja l-karnityna i wysiłek napewno nie pójdzie na marnrepowodzenia /

6

Odp: pomocy

najwazniejsza jest dieta! suple zostaw na później