Temat: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

Witam mam jutro egzamin gimnazjalny, naszczescie prubny narazie ale chce spytać jakie wy mieliscie do tego podejscie i co o tym gównie sadzicie ?? Ja jestem za zniesieniem tego 8) :evil:

2

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

Moze sie to komuś przyda http://bi.gazeta.pl/im/5/3051/m3051735.pdf http://bi.gazeta.pl/im/5/3051/m3051735.pdf

3

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

Witam mam jutro egzamin gimnazjalny, naszczescie prubny narazie ale chce spytać jakie wy mieliscie do tego podejscie i co o tym gównie sadzicie ??  Ja jestem za zniesieniem tego   8)  :evil: o siemano ! kiedy to było big_smile na próbnym był niesamowity lajt big_smile pamiętam ze siedziałam na ostatniej lawce, pilnowała nas dyrka ktora ciagle podchodziła do mnie i pytała sie czy juz wszystko zrobilam. ogólnie test próbny wspominam pozytywnie bo jeszcze zdążyłam napisać zadania dla kolegi big_smile
Co do testu w maju to siedziałam na poczatku zaraz przy komisji... na humanistycznym prawie wszyscy ściągali - a nie wiedzieli,ze zrobili grupy :badgrin: lol

nie masz sie czym martwic to tylko próbny

4

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

Test Gimnazjalny to jeden wielki KICZ, nic sie do tego nie uczylem, a poszło nawet nawet.. nie masz sie czym przejmowac, ja za 2,5 miesiąca pisze maturke... i narazie mam to gdzieś Pozdrawiam big_smile

5

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

No juz po humanystycznym jeszcze tylko matematyczno przyrodniczy a ten to juz bedzie trudniejszy bo niejestem z maty geniuszem : ale jakoś pujdzie (szczeze powiedziawszy nic sie nieuczylem waliłem na to) morze macie jakiś przeciek testów to dajcie znac na pw pozdrawiam i dzieki za wypowiedzi LoLoTce i JodieMajoowi trzymcie sie

6

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

JodieMajo z czego maturę piszesz ?
ja za rok :

7

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

Pisze z
-Wos (Rozszerzony)
-Angol (Podstawowy)
-Polski (Rozszerzony)

Probna ze wszystkiego zdalem

A Ty z czego ?

Pozdrawiam gambitx1991

8

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

test gimnazjalny jedne wielkie gówno prubny w szczegulnosci bezużyteczny przyszedłem na niego w stanie upojenia alkocholowego (3piwa) i tak zdalem a ten caly główny jeszcze głupszy ale mialem z prubnego 90a z głównego 8 (sciagi rulez i wszyscy wokul mnie mieli ta sama grupę )

9

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

Panie ty mnie o fakty historyczne pytasz....ja tu właśnie maturkę probna zdawałem (za 2 miechy real matura hmm)... ogólnie do egzaminu gimnazjalnego to nie uczyłem sie ani troche...do próbnego tym bardziej (a polski napisałem najlepiej w szkole).

10

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

JodieMajo to masz lajtowo na jaki kierunek sie wybierasz :

ja mam zamiar zdawać :
Polski-podstawowy
Angol, Biologia,Fizyka,Chemia-rozszerzone zastanawiam sie nad matma bo ojciec chcą abym poszła w jego ślady i została pilotem to wtedy matma bedzie mi potrzebna;

11

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

Ooo.... no ładnie ladnie, a Ty przypadkiem za rok nie piszesz obowiązkowej matmy ? Ale tyle przedmiotów zdajesz to pewnie zdolna dziewczyna jestes, co widać ...eee...po postach rzecz jasna ...:-Dha big_smile (ale ta fota z Twojego profilu mnie rozprasza) big_smile

Kierunek na jaki sie wybieram to na pewno coś związane z Wosem, stosuneczko miedzynarodowe, moze politologia ... pożyjemy Zobaczymy big_smile ....

P.S. Mam ferie a My tu Gadu Gadu o szkole ? eee...no coś nie tak Pani LoLiTkO big_smile

12

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

gimnazjalny to lajcik teraz maturka : ale tak jak ty JodieMajo ma to gdzieś i nic nie robie kompletnie pewnie nie zdam

13

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

No juz po humanystycznym jeszcze tylko matematyczno przyrodniczy a ten to juz bedzie trudniejszy bo niespacjajestem z maty geniuszem : ale jakoś pójdzie (szczeRZe powiedziawszy nic sie niespacjauczylem waliłem na to) moZe macie jakiś przeciek testów to dajcie znac na pw pozdrawiam  i dzieki za wypowiedzi LoLoTce i JodieMajoowi trzymcie sie  

jeśli test humanistyczny poszedł Ci rownie genialnie jak ten poscik to chyba nie jest dobrze lols Moim zdaniem test gimnazjalny jest potrzebny, kiedyś rekrutacja do szkol ponad podstawowych byla dużo gorsza. pisało sie test do max 2 szkol i często było tak, ze przeciętni wybierali szkoly slabe, zeby dostać sie w miejsce, które sami sobie wybrali. Natomiast uczniowie slabi ambitnie pisali testy do szkol srednich i sie tam dostawali z powodu malej konkurencji. Teraz pisze sie test, który dla wszystkich jest identyczny i to jest sprawiedliwe.

14

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

egzamin gimnazjalny to był lajcik za rok matura(matma+fiza rozszerzone angol chyba tez i polski podstawowy)

powiem tak, jak ktoś jest w miarę inteligentny i robił cokolwiek na lekcjach to nie ma sie czym specjalnie martwic

p.s JodieMajo, po maturze daj znac jak Ci poszlo, chce wiedzieć czy mam sie bac lols

15

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

hehehehe przejmujesz sie czymś takim pomysl co bedzie na maturze i studiach ...

16

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

testy gimnazjalne fajne byly i nawet nie takie trudne gorzej z maturka ktora tez za rok :roll: a moze zorganizujemy forumowe korki z tych przedmiotów co zdajemy ???

17

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

Kierunek na jaki sie wybieram to na pewno coś związane z Wosem, stosuneczko miedzynarodowe, moze politologia ... pożyjemy Zobaczymy big_smile ....

P.S. Mam ferie a My tu Gadu Gadu o szkole ? eee...no coś nie tak Pani LoLiTkO big_smile :-D a ja juz dawno po feriach: Humanistyczne przedmioty są przyjemne a nie tak jak...scisle
a co do kierunków to myślałam o Medycynie ale... jak dziś przeczytalam,ze tam są sami sztywniacy do seksu nie chcą uprawiać w roznych ekstrawaganckich miejscach...to zwątpiłam wg art-u powinnam isc na polibudę bo tam o każdej porze dnia i nocy są orgie lol big_smile

18

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

egzamin gimnazjalny jest potrzebny właśnie dlatego zeby sie później nie ganiac po szkolach (np. jak ktoś nigdzie sie nie dostanie), ja na koniec gimnazjum nic sie nie uczylem, jak regularnie powtarzasz lekcje i znasz podstawy czyli czytanie pisanie, sklejanie zdan itp. to napiszesz bez problemu. Dam jeden ciekawy przykład mój kumpel, ledwo zdal 3 klase gimnazjum (oceny) a test z polaka napisał na 4 pkt... jaki wniosek?? Taki ze jak ktoś zna podstawy to nie ma problemu z tym testem. ( ja mialem 86 pkt i +oceny razem 146pkt)...

heeh widze temat maturek, ja dopiero poszedłem do liceum (1 klasa) i juz wiem ze zdawać bede matmę (rozszerzony), polak (podst) i jezyk (jeszcze nie wiem jaki), ogólnie chce isc na studia techniczne i tam glownie matma...

Apropos obowiązkowej matury z matmy to bedzie obowiązywać od rocznika '9 czyli tych co przyjdą do liceum w przyszłym roku

19

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

hehehehehehe big_smile Wystarczy, ze zamieszkasz w Toruniu, zaopiekuje sie tobą big_smile

Oj Oj nie grzeczna sie robi Nasza Kochana gambitx1991 ( i dobrze big_smile ) Pozdrawiam big_smile

20

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

obowiazkowa matura z matmy od rocznika '89 big_smile tak wiec mnie ominie %-)

:-D JodieMajo jeszcze w pole Cie wyprowadzę , zgwałcę i dopiero bedzie niegrzeczna %-) LoL

21

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

nie nie nie obowiazkowa maturka z matmy napewno od rocznika '9 bo wiem ze jak czytałem w gazecie to mówiłem ze mnie nie chwyci, chociaż i tak betę z matmy pisał maturkę big_smile

hyhy LoLa pokazuje swoje prawdziwe oblicze big_smile big_smile

22

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

Albo wy takie malolaty jestescie,albo ja juz taki stary!?
Ja mialem ta wielka przyjemnosc,ze pisałem jeszcze stara mature!Co w moim przypadku,(wcale sie nie chwalac) było formalnoscia....
jeśli w niedalekiej przyszłości zamierzacie isc na studia to miejcie swiadomosc,ze 4-5 egzaminów podczas tygodniowej sesji to standard (to jest dopiero ciekawa jazda).
życzę wam powodzenia!

23

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

ja tez za rok maturka juz sie jej boje ale nie mam pojecia z czego zdaje bede musial pomyśleć nad tym.

24

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

:-D a ja juz dawno po feriach: Humanistyczne przedmioty są przyjemne a nie tak jak...scisle
a co do kierunków to myślałam o Medycynie ale... jak dziś przeczytalam,ze tam są sami sztywniacy do seksu nie chcą uprawiać w roznych ekstrawaganckich miejscach...to zwątpiłam wg art-u powinnam isc na polibudę bo tam o każdej porze dnia i nocy są orgie lol big_smile

Mi tez sie skończyły ferie 3 dni temu :cry:
HeHeH LoLiTkO to widze, ze Ty niegrzeczna jesteś big_smile Moze dasz mi korepetycje z chemii? plx
BTW. Mieszka ktoś w Ilawie? Piekne miasto 8)

PoZdRaWiAm

25

Odp: Pytanko do egzaminalistow i nietylko

jeśli w niedalekiej przyszłości zamierzacie isc na studia to miejcie swiadomosc,ze 4-5 egzaminów podczas tygodniowej sesji to standard (to jest dopiero ciekawa jazda).
życzę wam powodzenia!ale pamiętaj o tym ze przez kilka miechow możesz spokojnie sie bawić bez rycia banki ; a miesiąc mozna pozarywać beret