1

Temat: platki an sucho? - wegle na noc?

mam pytanie odnośnie paltkow owsianych, rano staram sie szamać tak aby jakoś ta dietę utrzymac, ale mam problem bo wogole nie wchodzi mi owsaiianka ani na mleku ani na wodzie, czy mozna wiec jeść platki owsiane normalnie na sucho, nie gotując ich, i popijając chłodnym mlekiem, bo to wchodzi bez problemowo, smaczne jak nie wiem, ale czy to ze są nie uugotowane ma jakiś wplyw?
Druga kwesta to wegle, przy zalozeniu ze trning robie około godziny 20, a po treningu trzeba uzupełnić wegle w organizmie, musze napić sie np. carbo, ale diabeł tkwi w szczegolach, jest wtedy godzina 21.30, czyli prawie ze czas kolacji, jaki ma to wplyw? bo o22. jem twaróg na no sie znaczy, ale z tego co weiem nie mozna jeść węglowodanów na noc, w jaki sposob wiec rto pogodzic? :?

2

Odp: platki an sucho? - wegle na noc?

to tak, platkow nie trzeba gotować , jeżeli znalazłeś patent na ich jedzenie po swojemu spoko, poradziłbym Ci tylko popijanie ciepłym mlekiem

przy tak poznyn treningu , ogólnie nie jest zalecane to gdyza , jeżeli bys chciał trenować na 11 % hardkorowo poprostu nie zaśniesz ,
co do jedzenia to tylko proste wegle po treningu w wiekszej ilosci , bezpośrednio po treningu , nie wrzucaj nic w siebie co sie bedzie długo trawić gdyż niedługo masz isc spać , a po treningu masz troche zaburzone trawienie ! twaróg moze byc gdyż wolno sie wchlanai i zapewni wysoki poziom aminokwasów we krwi przez noc , lecz zauważ fakt ze masz duze straty po treningu , czyli potrzebujesz dużej ilosci bialka na zaspokojenie katabolizmu po treningu i na noc

3

Odp: platki an sucho? - wegle na noc?

no dobra, a czy przy zalozeniu ze jem posilki w godz. 7, 10, 13, 16, 19, 22-twarog na noc
to jeśli trening kończę około 21.15 powiedzmy, to czy wpicie o 21.3 mieszanki carbo 70g + mass XXL 3 g jest dobrym pomyslem, a pol godziny później czyli o 22. zjedzenie twarogu ??

4

Odp: platki an sucho? - wegle na noc?

zalezy ile ważysz , jeżeli z 70-75 kilo to tak jeżeli wiecej to powinieneś wciągać 15 gram mass xxL
kiepskie polaczenie carbo + gainer bo tam bialka masz praktycznie zero wypij 100-15 gram gainera a za pol godziny zjedz kostke sera

5

Odp: platki an sucho? - wegle na noc?

waze 72,5 kilo, a apropo tego gainera, zawsze sie zastanawiałem co to konkretnie jexst, z tego co rozumiem gainer to w moim przypadku mass XXL ? tak?

6

Odp: platki an sucho? - wegle na noc?

tak a wiec 1 gram odzywki mass xxl bezpośrednio po trennignu , potem kostka sera chudego
kladz sie spać najwczesniej 23

7

Odp: platki an sucho? - wegle na noc?

nie chodze wczesniej spać jak o 24 wiec to chyba dobrze na tym wyjdę big_smile dzieki za pomoc.

8

Odp: platki an sucho? - wegle na noc?

nie chodze wczesniej spać jak o 24 wiec to chyba dobrze na tym wyjdę  
tylko pamiętaj jeszcze o tym,ze trenując potrzebujesz dużo snu (regeneracja) A do której spisz??

9

Odp: platki an sucho? - wegle na noc?

hm.. wiec ja wstaje za każdym razem o 6.45 - 7. no bo wiadomo, szkola mam wiec 7 godzin snu, tak minimum, bo czasem kładę sie o 23. a zdarza sie ze mam lenia i zmulke to zawet prosto po kolacji.
czyli gdzieś 22.15, ale to juz zadka dolegliwość u mnie nieraz jeśli chodzi o sen, śpię nawet o godzinie 16.3 - 18.3 bo po prostu po szkole mam dość zycia, a najlepszy sposob na to to.... isc w kime, bo sie nie trzeba mniczym martwic, a sny bywają czasem nawet przyjemne jeśli mnie łapiecie tak wiec czy te przyjmijmy 7 godzin snu wystarczy ??

10

Odp: platki an sucho? - wegle na noc?

troche mało przeciętnie powinno sie spać od 7 do 9 godzin a przy takim wysiłku wiadomo ze wiecej hmmm ja odsypićm w dzien oglądałem kiedyś b.ciekawy program na discovery na temat snu i jeśli nie spisz wystarczająco odeśpij to w dzien ale nie przesadzaj ze snem w dzien bo przestawisz swoj zegar biologiczny pozdrawiam życzę sukcesów

11

Odp: platki an sucho? - wegle na noc?

stestuj apteczne żmą , tanie a efektywne , dodaj przed ostatnim posiłkiem w pol godziny odpadniesz

12

Odp: platki an sucho? - wegle na noc?

a co xXxicemanxXx dziala co ci powiedziałem ?? XD bo mi sie ciagle spać chce XD

13

Odp: platki an sucho? - wegle na noc?

pisałem na gg Tobie %)