1

Temat: jak chlodzic sobie piwo na obozie??

no właśnie jadę na obóz w czaasie wakacji taki wypoczynkowy nad morze i mam problem nie chce pic ciepłego piwa !! wiec jak ja mam je chlodzic??? moze znacie jakieś metody albo tanie przyzady lub sposoby chlodzenia

oczywiście lodówki pod prądem tam nie ma i wykluczam fakt wziecia lodówki przenosniej na wklady, są jakieś inne sposoby??

2

Odp: jak chlodzic sobie piwo na obozie??

proste i dość skuteczne piwo lekko wkopać (tak zeby nie poplynelo) do morza na brzegu zebys je widział

3

Odp: jak chlodzic sobie piwo na obozie??

ale ja jak bede na plazy to pod parasolkami bede sie poił a tak to jestem zamkniety w osrodku:

4

Odp: jak chlodzic sobie piwo na obozie??

kulturyści alkocholu nie spożywają big_smile hrhr

5

Odp: jak chlodzic sobie piwo na obozie??

na to tez są sposoby jeszcze zalezy gdzie będziesz - ja mieszkam tez nad morzem
jak będziesz na mniej zaludnionej plazy to możesz isc w dyskretne miejsce włożyć piwko do siatki i zakopać w morzu (pićsku) a uchwyty siatki przytrzymać kamieniem jak juz będziesz sie wygrzewał idziesz w oznakowane miejsce wykopujesz i masz zimne i pyszne piwko big_smile pasuje taki sposob ??

6

Odp: jak chlodzic sobie piwo na obozie??

kulturyści tez luzdei pija ale wisz tak by nie przesadzic, ale do plzy aj w nocy nie bede sie razcej zblizal, w osrodku jak tam jets brak lodówki

7

Odp: jak chlodzic sobie piwo na obozie??

brak lodówki eh; to co to za osrodek no w morzu zakop a jak nie no to wykop w obrebiue osrodka jakiś dol 5 cm glebokosci i przykryj go czymś ciemnym nie przepuszczającym swiatla wiesz od ziemi zimno ciągnie na pewno nie bedzie gorace (na obozie tak konserwy przechowywaliśmy )

8

Odp: jak chlodzic sobie piwo na obozie??

no bo tak sie robi big_smile a pozatym pisałeś ze bedzie sie wygrzewał pod parasolami wiec sie zdecyduj na noc czy pod parasolami jeśli pod parasolami to juz masz odp a jak na noc to Hwang1982 ci odpowiedział i wszystko gra (wez mala lopatek albo łyżkę zeby wykopać ten dol )

9

Odp: jak chlodzic sobie piwo na obozie??

Wez wiadro wody albo jakiś pojemnik i nalej wody do niego i możesz trzymać piwko na chacie.
Ja z kumplami używamy wanny, zeby wszystko pomiescic.

10

Odp: jak chlodzic sobie piwo na obozie??

kulturyści alkocholu nie spożywają big_smile hrhr

I kto to mówi big_smile big_smile big_smile