1

Temat: Gakic i Leukic

Kto wie coś na temat tych produktow??Bo wiadomo producent bardzo je zachwal zresztą jak każdy inny swoj produkt.Wiec mam dowas pytanie kto otym coś wie albo moze to bral??

2

Odp: Gakic i Leukic

dobre produkty ale troche za drogie, za troche mniejsza kasę mozna miec zrobić sobie cylkl i miec dobre efekty.Jak masz kasę to zapodaj(napewno będziesz zadowolony),ja osobiście nie brałem niczego z tej firmy, ale tak zabardzo nie sugerojcie sie opisami do produktowbardziej patrzcie na sklad.

3

Odp: Gakic i Leukic

A mozna brac to ze strzem lekko ponad rok??Acha i wczesniej brało sie kreatynę mono raz??Czy lepiej poczekać a wyciągnie sie wszytko z krety??

4

Odp: Gakic i Leukic

hmm, ze strzałem to twój wybor, czy chcesz sięgnąć po sterydy, ja ci tu niebede prawił moralizatorskich tekstow.
Napisz ile masz lat, ale wg.
mnie to rok cwiczen to troche zamalo, ja bym pojechał jeszcze z rok na dobrym towarze - suple dobre kreta staki itp.
Ja niewiem jak ty wyglądasz ale powiem ze napewno jeszcze możesz wiele osiągnąć na sucho co to jest rok cwiczen.
Ale to twój wybor, poza tym niespodziewaj sie cudow ani po tych supłach ani po koksach, bo by fajnie wyglądać to jedna czy dwie kuracje napewno nie starcza.
Pozdro

5

Odp: Gakic i Leukic

Ze stazem, a nie strzałem Lukasz 'cosl' ':trening:'

6

Odp: Gakic i Leukic

ale te produkty co onich mowa to niesa sterydy??Bo co do sterydów to jak narazie i zapewne na bardzo długo onich nawet niepomysle a co dopiero brac

7

Odp: Gakic i Leukic

Spoko pojebało mi sie coś -zle odczytałem

8

Odp: Gakic i Leukic

lukasKarolka a ty brałeś albo jakiś twój znajomy któryś z tych produktow??