Temat: clen

panowie jakie osłonki przy cleniejak zminimalizować skutki uboczne słyszałem coś o aspargin ale nie wiem co i jak

2

Odp: clen

tu chodzi o magnez ,ktory minimalizuje niby skurcze ale w moim przypadku miało sie to jak nijak przy 1 mg dawki dziennej i podzielonej na 4 tabletki po 25 mg,  w nocy sie budziłem 2,3 razy z płaczem ':-(' + inne saidy , dwa razy probowalem takiej kuracji ,ale cienias jestem większość moich znajomych twierdzi ze uboczne mijają po kilku dniach nawet tygodniu , jedna nie wytrzymałem , osobiście bardzo chwale sobie efydryne przed treningiem daje kopa  , checi na dłuższy trening i aero po treningu ,a reszta to juz dieta

3

Odp: clen

a co z aerobami na clenie?nie obciaza za bardzo serca

4

Odp: clen

obciaza obciaza , ale wyjscia nie ma sam clen mało co da ,robie spokojny nie forsujący trening i dodaje aero , wtedy nadpotliwosc daje po dupie , mysle ze wzrasta kondycja ,pluca dostają wiecej powietrza i pechezyki płucne są rozszerzone wiec ogólnie samopoczucie po tej fazie przejściowej podobno jest bardzo dobre szczególnie na treningu +wino redukcja

5

Odp: clen

no właśnie tak sie zastanawiem czy sobie efke walnąć przed treningiemtylko nie wiem czy trzeba jakieś osłonki do niej wydaje mi sie ze raczej do samej efki nie trzebaale wole zapytać dla pewności

6

Odp: clen

nie trzeba, tylko pamiętaj wal ja razem z kofeina i aspiryna bo te srodki działają synergicznie na efke i kop na treningu wyborny

7

Odp: clen

jaka efka bedzie dobra chodzi mi o konkretna firmę i stezenie, jak ja dawkować brac na cyklu czy po i jak dlugo?

8

Odp: clen

hehe aspirynę ok ale kofeinę ; niby co mam wypic kawe do tabsa efkinie lubie kawy ;/

9

Odp: clen

wtedy mozna skorzystać z ze spalaczy ( np.
Thermo Speed Extreme Olimp 50zl ) albo napoi energetycznych

10

Odp: clen

jaka efka bedzie dobra chodzi mi o konkretna firmę i stezenie, jak ja dawkować brac na cyklu czy po i jak dlugo?

11

Odp: clen

kazda efka jest dobra , mozna na cyklu dodać do wycinki ewentualnie po ja tylko przed treningiem podaje i z rana

12

Odp: clen

Albo walnąć salbutamol nie ma takich saidów jak przy clenie a dzialanie przypomina polaczenie clena i efki a dodatkowo zwieksza poziom T3 w organizmie i nie musisz bac sie o serce