Temat: Ktora kreatyna jest lepsza?

Ktora jest lepsza Xtreme Pro Creatine firmy śni czy Creapure Creatine firmy Trec? tu jest link do tej kreatyny Treca http://megapower.pl/product_info.php?manufacturers_id 13&products_id 251 http://megapower.pl/product_info.php?manuf...products_id 251

2

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

Mi sie wydaje, że obie są dobre gdyż obie są creapure, wiec przy wyborze kierują sie cen1

3

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

no ale o tej kreatynie Treca cikawiej napisali big_smile ... najbardziej chwyta ten przyrosy masy 4-6kg :

4

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

Oczywiście, że lepsza jest Treca :!:

I tu nie chodzi wcale o porzyrost masy, ale o coś zupełnie innego... neutral

5

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

obydwie są z laboratorium SKW, wiec kierujcie sie cena

6

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

Ja brałem Treca i tylko siła uros3a : ale o 1 kg

7

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

Każdy organizm przyswaja kreatynę inaczej.
Są ludzi co zrobi1 na kreatynie 5-6kg, są tacy że 0.
Jest to sprawa indywidualna.
Należy testowaa różne kreatyny na sobie i zobaczyć ich działanie.
Nie koniecznie musi być to monohydrat, warto sprowaa cytrynian, czy też jab3czan.
Do kreatyny należy brać koniecznie glukozę i spożywać dużo białka - wtedy stosowanie kreatyny ma sens, jeżeli wtedy nie ma efektow to można omiało powiedziea: kreatyna na mnie nie działa Lecz gdy stosujecie samą kreatyne, bez diety to wiadomo, że efekty nie beda takie jakich sie spodziewacie

8

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

obie są dobre, treka jest troszke tansza.
Prosze nie sogerowac sie reklamami bo to ile kto przytyje to sprawa genetyczna i zalezna od wcześniejszej diety.
Panowie nie chodzi nawet o to czy jest to proszek czy kapsulka( w kapsułce tez jest proszek) tylko o mikrorozdrobnienie substancji.
ponieważ crea jest (najczesciej) nonowodzianem w otoczeniu wody staje sie całkiem inna substancja, a mianowicie przechodzi w creatynine, a creatynina jest efektem odpadowym organizmu i zostaje wydalona z moczem.
smutne ale prawdziwe.
Wiec przy wyborze kierować sie trzeba tym ktora sie szybciej przyswoi.

9

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

marijo o tym wspominał juz wczesniej, zeby kretki nie zostawaic w wodzie... mieszac tuz przed wypiciem.

10

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

chce kupić kretke MEGABOLA.
co wy na to?

11

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

Najlepsza jest hi teca

12

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

Na temat krety z hi-teca mam swoje wyrobione zdanie :!: Nie najlepsze akurat oczywiście :?

13

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

No to napisz jaka jest najlepsza

14

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

W3aonie o to chodzi, że nie można jednoznacznie stwierdzia ktora jest najlepsza, z prostego powodu :!: Każdy z nas ma inny organizm :!: I na każdego z nas ta sama kreta inaczej podziała :!: Moim zdaniem im dro?sza i im znana firma tym lepsza-i to jest moje zdanie :!:
:Dsize 1Wyslany Sro Sie 25, 2004 11:51 am:Hi tec na mnie nie działa poprostu i tyle

15

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

No ja myśle ze cena nie jest zawsze adekwatna do produktu.

16

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

No pewnie, że cena nie jest zawsze adekwatna.
Ale co jest bardziej prawdopodobne: niska cena lepszy produkt czy może wy?sza cenę lepszy produkt
Odpowiedz jest chyba prosta. No nie?
Ale dyskutowaa o cenach możemy w innym dziale :-)

17

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

Jakbys mogł to napisz mi ktora jest najdro?sza i z najlepszej firmy to sobie ją kupie.
Tylko napisz najlepsz1, ale nie polsk1 tylko jak1o zagraniczn1

18

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

No pewnie, że cena nie jest zawsze adekwatna.  Ale co jest bardziej prawdopodobne: niska cena lepszy produkt czy może wy?sza cenę lepszy produkt  Odpowiedz jest chyba prosta. No nie?
Ale dyskutowaa o cenach możemy w innym dziale :-)

No ale popatrz na firmę Vitalmax myśle ze ma dość dobre prodykty i w miarę dobrych cenach np; gainer 2 za 149 zł (4,5kg) jeszcze kreatynę ma tanią.

19

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

ja brałem kreatynę VITALMAXA i musze powiedzieć ze sie troche zawiodłem wiem tanio ale coz...duzych efetkow nie było a raczej marne nie to co po esmerald-ContU nawet tej 1 w tabletkach ja brałem i efekt był ......teraz bede testował M3 CREATINE Biogenixa...a moze ktoś z was ja mial?? to prosze o wnioski.....

20

Odp: Ktora kreatyna jest lepsza?

Dotychczas spotkałem sie z samymi wypowiedziami w których zachwalano kreatynę Vitalmaxa.