1

Temat: L-KARNITYNA kiedy i ile brac

Witam
mam 174 cm wzrostu waze 69 kg ale mam troszke brzuszka jeszcze którego musze sie szybko pozbyć trenuje 2 razy dziennie basen rano wieczorem aeroby lub aeroby rano wieczorem podciąganie na drazku i tak 6 dni w tygodniu w roznych kombinacjach trenuje tak juz ponad miesiąc stracilem 6 kilo, aby wspomóc ten proces chce zakupić L-KARNITYNA 5 FORTE PLUS 3 kaps czy warto i jeśli coś o jakiej pozę ja brac (raz dziennie czy wiecej) z czasem mój trening bedzie sie nasilał powiedzmy do 15 marca. zalezy mi na tym aby byc jak najlżejszym i zeby miec jak najwiecej sily. przygotowuje sie do testów gdzie jest plywanie,bieganie 1000m i 50m, podciaganie, proba harwardzka
pzdr

2

Odp: L-KARNITYNA kiedy i ile brac

jeśli w tak krutkim czasie straciles az 6 kilo to powinieneś dalej tak jechać i zadna L-KARNITYNA nie jest ci potrzebna.
Napisz ile czasu ci zostało do tych testów i ile kilo planujesz jeszcze zrzucic.

3

Odp: L-KARNITYNA kiedy i ile brac

w necie na jakieś stronce znalazłem programik który wyliczył ze moja idealna waga powinna wynsic 66,6 kg i chciałbym to jak najszybciej osiagnac, a od pewnego czasu juz nie trace na wadze od powiedzmy 1 dni stoje w miejscu stracilem pewnie dużo na poczatku przez dietę i treningi, a kiedy bym chciał osiągnąć taka wage cóż nie wiem jak najszybciej ale wiem ze to nie dobze mysle ze 2 tyg no i zakładam ze czesc tłuszczyku przekształci sie w miesnie.
mysle3 ze powinienem stracic teraz 4-5 kg aby przytyć później 2-3 ale juz nie w tym samym miejscu

4

Odp: L-KARNITYNA kiedy i ile brac

a testy maja byc w marcu wiec miesiąc moze troche wiecej

size 9/1 ostrzezenie za pisanie 2 postów pod rzad. Gromoz.

5

Odp: L-KARNITYNA kiedy i ile brac

a wiarzesz przyszłość z kulturysytkaż
jak tak to utrata wagi bedzie zlym pomysłem

6

Odp: L-KARNITYNA kiedy i ile brac

Wiaze przyszlsc z tym aby jak najlepiej przejsc te testy, a jeśli sie uda to raczej bede musial czasem pokazać sie na siłowni ale nie interesuje mnie super wyglad raczej kondycja i jak najwieksza liczba podciagniec, oraz jak najlepsze wyniki w pozostałych konkurencjach a z tego co zaowazylem jeśli podciągnę sie 15-2 razy a tyle bym chciał to juz powinienem wyglądać całkiem ciekawie

7

Odp: L-KARNITYNA kiedy i ile brac

http://www.wizaz.pl/joanna_golec_karnityna.php http://www.wizaz.pl/joanna_golec_karnityna.php
Sam sobie musialem pomoc chyba ze moze ktoś ma coś do dodania bo wolal bym to usłyszeć od kogoś kto sprawdził to w praktyce.
pzdr

8

Odp: L-KARNITYNA kiedy i ile brac

no l-larnityna pomoże ci wage stracic, ale zasatnow sie czy ci to tak bardzo potrzebne, nie masz znowu dużej wagi!! ułóż dietę z ujemnym bilansem i bedzie ok, samo bedzie ci lecieć

9

Odp: L-KARNITYNA kiedy i ile brac

Zalezy mi jednak na czasie szczególnie ze moze sie mylę ale jak teraz mam dietę jestem caly czas na niedoboze kalorii to i wydajność mojego organizmu jest zmniejszona jak strace szybciej te pare kilo i bede mógł spożywać te 300-4 kcal dziennie wiecej to wydajność i ciut wzrośnie nie wiem czy dobze kombinuje oprócz tego niby l-karnityna ma pomagać w regeneracji itp.