Temat: jak kluc

Jest jakas roznica gdzie bede robił sobie zastrzyki? np.
ramie czy pooladek?

2

Odp: jak kluc

ja polecam udo lol nie trzeba sie wyginac :-)

3

Odp: jak kluc

srodki na bazie wody, bez estra (winstrol, agoviron) kujesz w najsłabsze partie (np.
te, które chces zpoprawic). wszytko inne w co chcesz

4

Odp: jak kluc

chciałbym sobie zapodać 1 strzalow deki i coś jeszcze do tego ale niewiem co, bo to bedzie mój pierwszy cykl :trening: A nie chce sie kluc w tylek. Wolalbym biceps albo ramie
doradźcie cos! 8)

5

Odp: jak kluc

wiek, staz, wymiary, waga

6

Odp: jak kluc

nie ma znaczenia gdzie wzane zeby w miesnien

7

Odp: jak kluc

http://spotinjections.com/index3.htm http://spotinjections.com/index3.htm pod tym adresem masz fajnie wyjaśnione gdzie sie k3ua.

8

Odp: jak kluc

łolesss... to znaczy ze strzaly z deki czy omy to nie ma znaczenia gdzie sie ukuje ... np chce poprawić sobie klatę i mam Dekę czy tam omke i jak ukluje sie w klatę to bedzie to samo co bym sie ukłuł w dupę bez zadnej roznicy? ...

9

Odp: jak kluc

Hymmm niby jak 3adują np omke w dupę to puchnie ale nie wiem czy od stra3ow tz.
że wal1 w dupę czy to już omka tak diza3 i nie ważne gdzie by wali3 np.
w klatę a dupa i tak bu spuch3a lol

10

Odp: jak kluc

deka czy oma posiadają one dlugie estry, wiec zdaza sie rozejść po całym organizmie zanim zaczną dzialac.

srodki bez estra (agoviron,winstrol) odrazu lacza sie z receptorami danego mięśnia (np. bark) i odrazu działają - dlatego jest sens kuc sie w to co mamy słabsze

11

Odp: jak kluc

srodki na bazie wody, bez estra (winstrol, agoviron) kujesz w najsłabsze partie (np. te, które chces zpoprawic). wszytko inne w co chcesz

dokładnie

omka, sust, deka do wyboru gdzie wstrzykniesz efekt ten sam nie licząc ktotkotrwalej opcuchlizny w miejscu klucia np po omce

12

Odp: jak kluc

Po ilu zaczyna działaa Deca od wstrzykniecia ?? bo kumpel jest po trzecim strzale i jakoś nic nie widaa neutral

13

Odp: jak kluc

3-4 tydzień

i należy zaznaczyc, ze sterydy to nie cudowne srodki - trzeba sie odżywiać ialko 4g na kmc, wegle 2-6g na kmc, tluszcze 1g na kmc

mozna tez założyć wyjebke.

jaka ta deka (stezenia) i jak to bierze twój kolega

14

Odp: jak kluc

no wyjebka raczej to nie jest ... to są ampu3ki 2ml 1ml:100mg , madę in HOLLAND .. i wali ca3om ampu3ke co 6 dni czyli 2 mg

15

Odp: jak kluc

co 7 dni by styknęło i tak przez 8 tygodni, jak sie odblokować masz w poscie podwieszonym.

zawsze jest ryzyko, ze kupujesz wyjebke