1

Temat: Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej

Jestem ciekaw kogo obstawiacie jako faworyta w przyszłorocznych Mistrzostwach świata w Pilce nożnej w Niemczech? Kto waszym zdaniem wygra przyszłoroczne mistrzostważ
Bo mi wydaje sie ze do finału moze przejsc jakas druzyna z Europy, czy moze z Ameryki Lacinskiej. A moze to beda jakieś niespodzianki. Co wy sadzicie? 8)

2

Odp: Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej

ja sadze ze wygra jeden z krajow ktorz sie zakwalifikował tak serio to niemcy ale raczej stawiam na anglie

3

Odp: Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej

Brazylia.Chociaz do tej pory żaden z krajow spoza Europy nie zdobył tytułu na MS na Starym Kontynencie!Niemcy beda piekielnie mocni.Anglia moze namieszać lub nie wyjsc z grupy.Jak zwykle silna bedzie Argentyna. Moze w końcu dobra pilke pokaza Wlosi i Hiszpanie(szczegolnie ci drudzy).Liczyc sie powinna również Portugalia.
A ja kibicuje Holandii i oczywiście Polsce!

4

Odp: Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej

Ja tez mysle ze moze Brazylia wejdzie przynajmniej do polfinalu.
ALe te mistrzostwa mogą okazać sie niespodzianka.
Wiele zespołów , które do tej pory byly postrzegane jako srednie czy nawet slabe moze okazać sie przysłowiowym czarnym koniem tych mistrzostw.
jak to sie mowi: pożyjemy ZOBACZYMY.

Odp: Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej

Ja stawiam na Brazylie, Ronalinho pokarze wszystkim na co go stać

6

Odp: Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej

POLSKA <lol> lol

7

Odp: Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej

oj Darrell ty w Polskę nie wierzysz lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol

8

Odp: Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej

niemcy

9

Odp: Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej

zbliżające sie mistrzostwa zapowiadają sie bardzo ciekawie.
Co do Niemcow gdybynie to ze są gospodarzami to pewnie nic wielkiego bynie zagrali bomaja jedna ze słabszych reprezentacji w ostatnich latach.
Mysle ze jak zwykle brazylia moze daleko zajsc.
Ladna pilke raja także holendrzy.
Coraz bardziej wyrownany poziom drużyn sprawia ze ciezko wytypować zdecydowanych faworytów co tylko lepiej rokuje na widowisko.