Temat: Posilek do szkoly

Witam!
Mam prośbę czy nie mogli byscie podrzucić mi jakiś pomysłów na posiłek do szkoly(taki co by był bogaty w bialko prosty i przy odrobinie uporu mozna by go zjeść na zimo)

Za wszystkie odpowiedzi z gory dziekuje

2

Odp: Posilek do szkoly

kurczak + ryz

3

Odp: Posilek do szkoly

ja mam fajna salatke( właśnie dzisiaj ja szamałem w szkole):
ryz, piersi z kurczaka, majonez, ogorki, papryka czerwona...hmmm co tam jeszcze bylo??Zapytam sie mamy i potem napisze

4

Odp: Posilek do szkoly

tunczyk+ryz zalany jogurtem

5

Odp: Posilek do szkoly

Kanapki z tuńczykiem i ryżem lub piersi z kurczaka - PYCHOTA

6

Odp: Posilek do szkoly

rosemary1984 ale taki w oleju tuńczyk czy jaki??

7

Odp: Posilek do szkoly

tuńczyk raczej w sosie wlasnym bo w oleju ma troche tluszczu.
No w sumie ryz z kurczakiem lub ryz z tuńczykiem w szkole mozna jesc.
Ale jak obawiasz sie dziwnych spojrzen niekumatych którzy nie beda mogli zrozumieć czemu nosisz ryz do szkoly to polecam najprostsze jedzenie bułeczki razowe lub pełnoziarniste teraz tego do wyboru do koloru a do srodka gruby plaster bialego sera i wedlina z indyka popijesz np jogurtem lub maslanka i masz posiłek ze hej.

8

Odp: Posilek do szkoly

juz kiedyś ten temat był poruszany, dobre pytanie, zwazywszy, ze szkola jest takim miejscem nietolerancji jeśli wyskoczysz z kurczakiem, ryżem czy czymś takim zaraz wezmą cie na jezyki.
Druga sprawa czas na zjedzenie posiłku jest ograniczony krutka przerwa.Miej to na uwadze dobrym rozwiazaniem jest Gainer, batony, kanapki/bulki z Tunczukiem ...

9

Odp: Posilek do szkoly

rzeczywiście niektórzy niezle wykrzywaja japy jak se szamam ryz z pojemnika stojąc przy parapecie, ale w sumie ludzie z klasy nie maja
zadnych uwag.

10

Odp: Posilek do szkoly

wafle ryżowe + proteina z lyzka oliwy , kanapki z kurczakiem ?
szkolna stolowka a tam chinszczyzna z ryżem + bialko jakieś swoje

11

Odp: Posilek do szkoly

nom, w sosie wlasnym..........
zalewasz jakimś jogurtem truskawkowym i wcinasz:D

jak sie patrza na cibie dziwnie, to miej ich w du**, albo laduj ich odrazu:D

12

Odp: Posilek do szkoly

kurde troche to jak dla mnie egzotycznie brzmi tuńczyk z jogurtem ale pewnie sprobuje big_smile

13

Odp: Posilek do szkoly

wyglada tez ciekawie, ale mi smakuje:D

14

Odp: Posilek do szkoly

znam goscia który szamie tuńczyka z coca cola light - to jest dopiero hardkor

15

Odp: Posilek do szkoly

e tam w sumie cola jest dobra na taka popite

16

Odp: Posilek do szkoly

ja tam wpieprzam kostke sera jak batonik big_smile popijam woda to lepiej wchodzi, możesz brac duży jogury, albo ser troszke mlekiem podlac i taka ciapkę zrobić i posypać ciniminisami to jest pycha, jeszcze lepsze z bananem, ale do szkoly banana nie polecam, po 4-5 godzinach jak tego nie zjesz to bedzie juz smrodek, a nie banan

17

Odp: Posilek do szkoly

możesz poprostu kupić razowaca i wędlinę z piersi kurczaka lub tuńczyka z puszki i robisz sobie pożywne kanapeczki.
Najprostszy sposob i przytym odzwyczy(wegle i bialko)

18

Odp: Posilek do szkoly

jak dla mnie egzotycznie brzmi tuńczyk z jogurtem  
uuuu nie wiem, czy bym to zjadl...to polaczenie jakoś mi nie pasuje Najlepsze są kanapeczki z tunczykiem, oliwa z oliwek i czerwona papryka konserwowa jak dla mnie big_smile ale to nie jest posiłek do szkoly

rzeczywiście niektórzy niezle wykrzywaja japy jak se szamam ryz z pojemnika stojąc przy parapecie

a ja tam sie nie rozglądam jak zajadam Patrze ile jeszcze mam tego jedzonka( i dlaczego tak mało )

Odp: Posilek do szkoly

Do szkoly tez nadają sie ciastka białkowe takie własnej roboty.
osobiście jestem za kanapkami z piersią kurczaka.

20

Odp: Posilek do szkoly

Jak możesz to bierz ryz z kurczakiem, pośmiać sie posmieja, w końcu przestana.
A moze tez byc tak ze w ogole nie beda sie smiac.

21

Odp: Posilek do szkoly

Hmm... U mnie w szkole jak jem Bulki z piersiami z kurczaka to nikt nie widzi... wkładam zawsze o kawalek mniejsze, aby nie wystawało z bulki i po sprawie, co do ryżu albo tuńczyka to moze w WC? hehe zartuje Pozdrawiam big_smile

22

Odp: Posilek do szkoly

Standart: ryz i np.
pierś z kurczaka albo coś innego ja osobiście do tego wcianam w szkole 2 kanapki z sterem twarogowych chudym.

23

Odp: Posilek do szkoly

panowie kur... mac dokładnie wkurw.... mnie to jak np.
wyciągnie ktoś ryz z kurczakiem to jusz jest masakra no choby ktoś narkotyki wyciagnol gapić sie głupio i gadają gupie zeczy potem ,bardzo mnie to wkurza ale jednak jestem za ta kanapka z kurczakiem i c hleb gracham nikt sie nie skapnie a prawie to samo co z ryżem (wazne ze kurczak jest ) pozdro

24

Odp: Posilek do szkoly

chłopaki nie przejmujcie sie ja jadlem ryz codziennie w szkole (teraz mniej bo II semestr klasy maturalnej i mam mało lekcji big_smile)
Ja jem ryz z jabłkiem + polewam to tymbarkiem jablkowo brzoskwiniowym dobrze popic jakimś jogurtem czy kefirem, niestety nie zawsze mam ; Jadlem przedwczoraj ryz na dużej przerwie kumpel mówi laski sie z ciebie smieja a ja na to ze mam w to wyjeba** . No i takie trzeba miec podejscie
Ryz to przeciez jedzenie jak każde wiec nie widze w tym nic dziwnego big_smile
W klasie dawno sie przyzwyczaili

25

Odp: Posilek do szkoly

dokładnie u mnie wiara sie przyzwyczaiła ze wpierdzielam ryz i inne odzywki, tak jest zawsze na poczatku.
Wez sobie pomysl ze teraz sie cwieca na Twoje zarcie a za 2 lata wszyscy beda sie swiecic na Ciebie i mówić o kuuu...a ale On jest wielki, no to pewnie przez ten ryz