1

Temat: CP 2 razy dziennie + Mono ??

Siema all!Czy mógłbym brac Cell Pump 2 razy dziennie po 9g z Monohydratem 5g bo brałem przez 28 dni CP 1 porcje raz dziennie z Mono 5g i waga nie skoczyła wogole do tego brałem gainera i dextrose do Mono?? Z gainerem to było tak, ze brałem go 2 razy dziennie rano i po treningu tylko miarka Olimpu i to są jednostki cc a nie gramy i ja myślałem ze to gramy i brałem 60cc w jednej porci to pewnie jakieś 3 - 40g gainera.
dowiedziałem sie ze to miarka Olimpu cc (dostalem od kolegi) bo znalazłem w dextrosie taka sama.Bralem 28 dni bo jechałem na wycieczkę 3 dniowa i nie chialo mi sie bawić z tym wszystkim i przeziebiony jestem od wycieczki i wogole chce zacząć wszystko od poczatku, czy mogę zacząć od poniedzialku to wszystko brac to od tamtego brania 28 dni to bedzie tydzień przerwy?Gainera zostało mi z 3kg i chciałem bede go brac 3 razy dziennie po 50g.Dieta MASA:I POSILEK:2-3 jaja + kromka + 3 ml mleka + gainer 40glub:2 kromki + szynka, ser lub pasztet + 3 ml mleka + gainer 40gOk.
B:20gII POSILEK:2 kromki + szynka, ser lub pasztet + bananOk.
B:10gIII POSILEK:Obiad szkolnyOk.
B:20gIV posiłek (przed treningowy):Ryz 50-100g + pierś 100-200g + warzywalub:domowy obiadOk.
B:30gV posiłek (po treningowy):Banan + gainer 40g + tuńczyk + kromkaOk.
B:20VI posiłek (przed snem):2-3 jaja + kromkalub:twarog + kromkaOk.
B:20+ jakiś batonik itp., 2-3 L wodyOczywiscie nie zawsze zjem to wszystko ale teraz bede wpychał to co jest w tej diecie.Dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam.

2

Odp: CP 2 razy dziennie + Mono ??

2x9g CP + 5g mono to za duzo.
Lepiej juz zrezygnuj z mono na rzecz CP jak chcesz zwiększyć ta kreatyne.

3

Odp: CP 2 razy dziennie + Mono ??

jak to jest pierwsza kuracja na kreatynie, to lepiej odstaw CP, a zostaw mono.
Wykorzystaj wszystkie atuty monohydratu.

4

Odp: CP 2 razy dziennie + Mono ??

Ja bym łączył mono+cp  bierz przed treningiem cp a po treningu mono.A w dni nie treningowe rano mono a popołudniu cp.

5

Odp: CP 2 razy dziennie + Mono ??

Jak brac to ja wiem juz kiedyś jak zaczynałem cykl to sie o to pytałem jak najlepiej.
Teraz bede brał gainera 150g dziennie i w diecie to co jest to nie odpuszczę ani jednego posiłku zwiększę kaloryczność i waga moze skoczy.

6

Odp: CP 2 razy dziennie + Mono ??

Na cyklu Cp+mono moze ze 3-4kilo podskoczysz.
Bardziej jednak na tym cyklu pójdzie sila.Sam obecnie na takim jestem i nie narzekam 'ludek'