Temat: Polsat- doping

leciał przed chwila na polsacie fajny program o dopingu. ktoś ogladal??
Poruszali bardzo fajne tematy
Hmm tylko ciekawe czemu pokazwywali silownie a nie pokazywali strongmenow.. przeciez na siłce nie wszyscy koksują a Strongmen to przykład megakoksow czy zawody Olympić

Jedno jest pewne
Doping był jest i bedzie Tak nas zapewniali big_smile

2

Odp: Polsat- doping

ku#wa a ja zawsze na treningu jak coś sie dzieje...

3

Odp: Polsat- doping

ponoć nie było co ogladac.
nagrał ktos?

4

Odp: Polsat- doping

zapewne mozna juz lub niedługo ściągnąć z netu.
jakieś linki do tego mysle ze byłyby mile widziane

5

Odp: Polsat- doping

mówili ze przyszla olimpićda juz odbywać sie bedzie ze zmodyfikowanymi genetycznie zawodnikami normalnie terminatory
należy sie pogodzić ze doping jest uzywany, rzucił jakiś koleś hasło zeby zalegalizować doping, ponieważ ktoś pali papierosy a ktoś inny woli wkłuć sobie testosteron big_smile mówił ze to jego wybór i powinien miec wolna rękę big_smile

6

Odp: Polsat- doping

zmodyfikowanymi genetycznie zawodnikami  
nie no, az tak zle to chyba nie bedzie

7

Odp: Polsat- doping

Kurcze, nie oglądałem : jak ktoś bedzie mial zajawkę to niech da link

8

Odp: Polsat- doping

XBassett jeżeli chodzi o doping genetyczny to na 100% na zeszłej olimpićdzie mielismy juz tym do czynienia . Znam wiele ciekawostek dotyczących tych badan i afer i jestem pewny ze na ostsniej olimpićdzie kilku z zawodnikow miało na bank blokowana miostadyne albo wybiorczo działano na wybrane grupy mięśniowe .

9

Odp: Polsat- doping

chcecie to mogę wam podac link i se sciagniecie o dopingu program co był na polsacie;

10

Odp: Polsat- doping

chcemy, podaj ten link

11

Odp: Polsat- doping

http://www.megaupload.com/?d 53WHOMXX

12

Odp: Polsat- doping

XBassett jeżeli chodzi o doping genetyczny to na 100% na zeszłej olimpićdzie mielismy juz tym do czynienia . Znam wiele ciekawostek dotyczących tych badan i afer i jestem pewny ze na ostsniej olimpićdzie kilku z zawodnikow miało na bank blokowana miostadyne albo wybiorczo działano na wybrane grupy mięśniowe .

O k*r*a, no to niezle. A potem dzieciaki siedzą przed TV i marza,zeby byc kiedyś tacy jak ci goscie

13

Odp: Polsat- doping

widziałem to ... parodia a najlepsze było o tym ze dosłownie każdy który stosuje nie pozyje długo albo bedzie mial na 100% kalekie dzieci ... osobiście jestem zdania, ze wszystko jest dla ludzi ale trzeba znac umiar ...

14

Odp: Polsat- doping

Romek zgadzam sie z tobą w całej rozciaglosci.

15

Odp: Polsat- doping

bo moim zdaniem to miało bardziej odciągnąć ludzi od koksow, moze i slusznie....

16

Odp: Polsat- doping

Ten doping genetyczny kojarzy mi się z filmem Gattaca. Myślę, że może nas czekać straszna przyszłość