26

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

mnie cytujesz a kisielowi racje przyznajesz zastanów sie koles.
Ja chyba o tym pisałem nie?no sie kurwa teraz zdenerwowałem

27

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Chlopie a Tys skąd sie tu wzial? - redaktor dzialu zdrowego odzywiania jakiegoś pisemka dla kobiet? wątpię bo za dużo bledow ortograficznych robisz... jeżeli chodzi o witaminy to każdy pewnie je jakiś kompleks witamin ( przynajmniej większość ). Owocy nie wlicza sie w dietę wiec mozna jesc, sosów sie nie pisze bo to normalne, ze suchego ryżu i piersi nikt nie bedzie zarl ( chociaż jeżeli robi sie redukcje to tak właśnie sie je - i co z tego wynikaż Ja mialem obrzydzenie na widok jedzenia ale nie musialem wdupićc clenu czy innego syfu, zeby spaść z wagi 20kg bo zrobiłem to dieta.
Zadnych sosów itp i co zyje? ) Wogole czy Ty kurwa kiedykolwiek ćwiczyłeś i prowadziłeś sumienna dieteż

28

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Zgadzam sie, wy tu gówno wiecie... my tu gówno wiemy, oni tu tez gówno wiedza, nie mówiąc juz o nim ':trening:' 'cosl'

29

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

ale mię ponioslo, Giere zresztą tesh ->kurwowal ash miloSS ale przynasz ze wiedza o gównie jest przydatnaż mozna po kolorze rozne choroby poznać i takie tam.. no wiesz..goebel bierzesz DF? jak wrazeniaż nie smierdzi ci to karam dla psaż ja po 2 miesiącu wywaliłem to do kosza

30

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

hmmm... jakby to ująć - jebie okropnie big_smile

31

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Nie wiem co wy wpierdalacie prócz jedzenia nie wnikam ale mit sie potwierdza... koksy są nerwowe.. 'bezradny'zacytowalem bo byla mowa o spożywaniu bialka a kisiel mial racje w sowim poscie...Skoro nie pisze sie sosów i owoców to jaki sens ma rozpisywanie nie kompletnej diety?Nie które sosy są bardzo bogatym źródłem składników odzywczych.500g sosu do spagetti to 8b 68w 13t a jak ktoś je makaron zamiast ryżu to 500g to jego porcja dzienna.
To prawie 70g wegli i blisko 28 energii wiec dlaczego to pomijac? 

32

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Zgadzam sie, wy tu gówno wiecie... my tu gówno wiemy, oni tu tez gówno wiedza, nie mówiąc juz o nim ':trening:' 'cosl' aha ale sory jedząc każdego dnia to samo ......

33

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Ale wiadomo, ze tego sosu nie nałożysz na talerz 500g big_smile Nie wiem jak inni ale jak ja rozpisuje dietę to pisze sobie odrazu po kilka posilkow, zeby moc zmieniać co możesz zobaczyć w moich dietach ale widocznie inni są twardzi skoro jedza dziennie to samo

34

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Ale wiadomo, ze tego sosu nie nałożysz na talerz 500g big_smile napisałem ze porcja dzienna... czyli po 250g porcja to wcale nie jest dużo ja tak zawsze jem

35

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

dziennie walisz pol kilo sosu? - ładnie Niestety nie każdy moze sobie na to pozwolić

36

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Nie wiem co wy wpierdalacie prócz jedzenia nie wnikam ale mit sie potwierdza... koksy są nerwowe.. 'bezradny'zacytowalem bo byla mowa o spożywaniu bialka a kisiel mial racje w sowim poscie1) jeszcze żaden mit w historii świata sie nie potwierdził (ale zeby to stwierdzić trzeba liznąć literatury a na poziomie przedszkolnym nie jest ona dostepna), tym bardziej ten (dowod: nie brałem koksu - a jestem nerwowy)2)chlopcze Ty przyznajesz racje kisielowi tylko dlatego ze jeszcze Cie nie zjebał - tani chwyt lizodupa, który szuka poparcia.tyle w temacie -> nie podejmuje dalszej dyskusji

37

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

prytznalem mu racje bo napisał ze trzea dużo wpierdalać a nie trzymać sie sztywno diety a ztym sie zgadzam...ty swoim ostatnim zdaniem starałeś mi dojebać ale ci nie wyszlo :

38

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

byłem tu kiedyś moderatorem tego dzialu i widze ze poziom kultury zszedl na psy, weźcie nie używajcie wulgaryzmów macie dawać przykład innym a nie kłócić sie o to ze ja napisałem ze 200g bialka, każdy musi poznać swoj organizm jeden bedzie szedł na 120g bialka Michal1992i pujdzie na 200g bialka i finito, rok temu za takie zachowanie użytkowników ladowalismy bana, a każdy na tym forum trzymał forum i starał sie pomoc w każdym temacie wiec panowie wrzućcie na luz i nie kłóćmy sie Temat mozna zamknac.