Temat: Dieta na mase do oceny!:)

Osoba wazaca 65kg,Srednio Aktywna potrzebuje ok.
2400kcal dziennie z czego: Bialko: 440kcal i 110g Tluszcze: 700kcal i 78 g Wegle: 126 kcal i 315 g Dieta: 7: Sniadanie 70-100gr platkow + 300ml mleka Bialko:11,3 Wegle: 40,1 Tluszcze:6 Kcal:47 10-12: II Sniadanie 4 kanapki + 20g szynki + 20g sera bialego Bialko:13,7 egle: 27,4 Tluszcze: 12,4 Kcal: 210,9 14-16 Obiad Ryz 100g + pierś z kurczaka + surowka Bialko:28,2 Wegle: 76,5 Tluszcze: 1,3 Kcal 407 16: Trening 17-19 posiłek Potreningowy Kasza gryczana/Ryz 100gr + tuńczyk w wodzie/piers z kurczaka/Filet z mintaja ok.100grBialo: 39,7 Wegle: 63,4 Tluszcze:12, Kcal 526 20-22 Kolacja 3 kanapki chleba razowego + twaróg półtłusty lub chudy BIalko: 8,2 Wegle; 16,4 Tluszcze: 2,3 Kcal: 119 Razem: Bialko 103,9 Wegle: 273,3 Tluszcze 43,7 + ok.
15g tluszczu roślinnego do potraw kcal:2036 Obecnie waze 63kg wiec brak tluszczy i wegli jest dobry.
czy jedząc kurczaka,filet mogę obtaczać go w bulce tartej i jajku smażąc na oleju roslinnym?(oliwa odpada!) Czy gotować go lub smażyć bez jaka i panierki?Co sadzicie o tej diecie prosiłbym o porawienie jej oraz wpisy w tym temacie.Pozdrawiam!

2

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

mojim zdaniem smażenie jest ok.
Chyba ze chcesz zostać 100% zawodowcem.
ps czemu nie na Oliwie??

3

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Jaies rady co zmienić itp??? co dodac??Moge zrobić tak ze rano zjem 2-3 jajka i to bedzie sniadanie.I dodam posiłek przedtreningowy platki + mleko? Prosze o radY!

4

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

1.
Sniadanie do dupy bo tylko 9g bialka zwierzecego z mleka 2.
II Sniadanie no ujdzie ale dołożyłbym sera bialego 3.
obiad ok4.
bezpośrednio po treningu wrzuć jakieś wegle ( np.
banany, carbo ) a dopiero później po 3 minutach ten " posiłek potreningowy " 5.
Tego twarogu tam ze 150g zjedz na kolacje bo dlugie bialko na noc jest bardzo ważne

5

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

1.To co mam tam dolozyc?2.Mialo byc ser żółty a nie bialy 3.dobra4.ok.
banany dam a po 3 minut posiłek potrengowy bedzie.5.Niewiem czy tyle dam rady zjeść .Czyli bede miec 6 posilkow dodać coś na posiłek przed trengowy to by był 7.?na sanaiadnie mogę dodać orzechy,rodzynki lub zamienić te mleko+platki na jajka ale wtedy mialbym za mało wegli w diecie?Prosze o rady :}

6

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

1.
dołóż bialko zwierzece ( tuna, kurak, twaróg )2.
to jeszcze gorzej, jakiś serek do smarowania byłby lepszy5.
musisz dac rade zjedz mleko z platkami + 3 jajka i bedzie ok.
Przedtreningowego posiłku nie musisz juz jeść bo za maly odstęp miedzy obiadem a treningiem i bedzie Ci niedobrze

7

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Jak niedasz rady zjeść na sucho 150gram sera to go rozdrobnij i dodaj sobie cukru troche.
Ew.dzemu.

8

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Dieta:6:3 SniadanieKreatyna 5gr250ml mleka + 50/70gram Platkow2 jajka cale10-12 II Sniadanie4 kromki obustronne zwykłego chleba razowego  + ser żółty + szynka po ok.
20gram14-15 Obiad125gram Ryzu/100gram kaszy/400gram ziemniakow + pierś z kuczaka/Wolowina(pieczen)/Filet z Mintaja/17 Trening18: Po treninguKreatyna2 banany18:30-19:00Ryz/kasza + tuńczyk w wodzie/piers/mintaj21:00-22:00Chleb zwykly lub razowy + 100gram twaroguI co teraz sadzicie?Jak po treningu weme krete to po 3 minutach dopiero 2 banany i znowu potem po 30minutach Ryz+tunczyk w wodzie?Czy od razu po 3 minutach od krety 2 banany+ryz+tunczyk?Twarog ma byc półtłusty czy chudy?Tak samo rano jak wstanę to kreta później po 2o minutach platki + mleko +jajkaż

9

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

zjedz krete razem z bananami, 3 jajka i 150g twarogu!

10

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Na serio z bananami ta kreteżok jak dam rade zjem 3 i 15 gram a jak nie to 2 jajka i 1 gram twarogu ale ten twarohg ma byc chudy czy poltlusty?I ogólnie dietę dobrze ulozylem?

11

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Jak ja ważyłem 65kg i robiłem cykl z supłami to nie schodziłem poniezej 200gram bialka, 450g wegli i 100g tluszczu ta dieta sie nie nadaje, masz jakiegoś gainera oprócz tej kreatyny?? po samej to dużo nie zauważysz w obwodach, co do diety to ułożę ci nowa, nie ma ze nie dam rady ja siedziałem nad miska i wmawiałem ze jak tego nie zjem to zjebie caly cykl i kasa pójdzie na marne, troche motywacji na noc przydałaby sie odzywka z albuminami jaj ponieważ one długo sie wchłaniają , ile masz kasy wogole ??1.Sniadanie Platki owsiane 125g + 5 jaj + olej lniany 20mlB: 30g WW: 100g T: 20g 2.Posilek Ryz 125g + kurczak 200g + olej lniany 20mlB: 40g T: 20g WW: 100g 3.Posilek Ryz 125g + kurczak 200g + olej lniany4.
Po treningu bezpośrednio gainer w zależności od dawkowania na opakowaniu w przypadku sports one tj.1 miarka(108g) 4 minut po Makaron 150g + puszka tuńczyka + lyzka oliwy B: 30g T: 20g WW: 120gNa noc twaróg 200g, sam popity woda i po 30-1h do spania nigdy nie idź jak nie strawi.
Co do smażenia to na oleju roślinnym moze byc ale nigdy nie na oliwie i oleju lniany, archaidowym, ponieważ pow 8 stopni zmieniają swe właściwości i są szkodliwe dla zdrowia, najlepiej smażyć na teflonie posmarować pędzlem albo kupić spray PAM i popryskać patelnie

12

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Tylko ze 2 posiłku nie dam rady zjeść bo bede w szkole.Ja potrzebuje ok.125gram bialka a w twojej dietce jest ok.16 a nadmiar czegoś nie jest najlepszy.
Ta co ułożyłem byla by da mnie dobra mógłbym dodawać oliwy z oliwek do ryżu tuńczyka itp.

13

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Jak ja ważyłem 65kg i robiłem cykl z supłami to nie schodziłem poniezej 200gram bialka, 450g wegli i 100g tluszczu ta dieta sie nie nadaje, masz jakiegoś gainera oprócz tej kreatyny?? po samej to dużo nie zauważysz w obwodach, co do diety to ułożę ci nowa, nie ma ze nie dam rady ja siedziałem nad miska i wmawiałem ze jak tego nie zjem to zjebie caly cykl i kasa pójdzie na marne, troche motywacji na noc przydałaby sie odzywka z albuminami jaj ponieważ one długo sie wchłaniają , ile masz kasy wogole ??1.Sniadanie Platki owsiane 125g + 5 jaj + olej lniany 20mlB: 30g WW: 100g T: 20g 2.Posilek Ryz 125g + kurczak 200g + olej lniany 20mlB: 40g T: 20g WW: 100g 3.Posilek Ryz 125g + kurczak 200g + olej lniany4.
Po treningu bezpośrednio gainer w zależności od dawkowania na opakowaniu w przypadku sports one tj.1 miarka(108g) 4 minut po Makaron 150g + puszka tuńczyka + lyzka oliwy B: 30g T: 20g WW: 120gNa noc twaróg 200g, sam popity woda i po 30-1h do spania nigdy nie idź jak nie strawi.
Co do smażenia to na oleju roślinnym moze byc ale nigdy nie na oliwie i oleju lniany, archaidowym, ponieważ pow 8 stopni zmieniają swe właściwości i są szkodliwe dla zdrowia, najlepiej smażyć na teflonie posmarować pędzlem albo kupić spray PAM i popryskać patelnie bez przesady 65kg i 200gr bialkaż bez przesadyzmu prosze!pozatym na noc moze tesh byc kazeina, niekoniecznie buialk jaj

14

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Najpierw to sobie poczytajcie podstawy odzywiania jak macie pisać głupoty co wy myslicie ze przy 120gramach bialka sie zrobi masę ?? trzeba wpierdalać ile wlezie a nie trzymać diety rygorowo,ja po operacji jem 130g bialka zeby waga nie spadla, nadmiar to by był jakbys ladowal powyżej 3g bialka/kmc , jak sie robi masę to do wyliczonych kcal trzeba dodać deficyt + 500kcal zeby masa szla a w szkole to sobie możesz zamienić na chleb pełnoziarnisty zamiast ryżu i pakujesz do tego kurczaka.

15

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

wez sie uspokoj, co ty wszytskie rozumy pozjadales? Ja nie napislem ze ma jeść 120gr ale napewno nie 200, a co mam czytać to jusz ja wiem i możesz byc pewny ze swoje w zyciu przeczytałem i głupi nie jestem.spozycie bialka to sprawa indywidualna dla każdego człowieka ale dla 65kg osobnika 2 gr to jest kurwa przesada

16

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

A ja sie zgodzę z Kisielem bo sam na masę przy 65kg jechałem z bialkiem na poziomie 180-190g i jaki efekt? - 72kg ( nie wiem ile ale jakieś 3-4 miesiące ). Teraz walac SAA mam zamiar zrec bialko na poziomie 230-250g ;

17

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

A ja sie zgodzę z Kisielem bo sam na masę przy 65kg jechałem z bialkiem na poziomie 180-190g i jaki efekt? - 72kg ( nie wiem ile ale jakieś 3-4 miesiące ). Teraz walac SAA mam zamiar zrec bialko na poziomie 230-250g ;no i spoko goebel ja ważąc 7 waliłem 150gr i jaki efekt -> 86kg... wszytko sie da i nietrzeba przeciążać organizmupozdro

18

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Tylko El Chce ja wale dużo bialka i mało wegli z powodów czysto indywidualnych, ponieważ jak jem dużo bialka kosztem wegli to robie lepsza mase, znaczy sie mniej tluszczu wpada

19

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

a jakiego bialka wiecej walisz ??z czystego miecha(rybka, kurczak, wolowinka) czy z bialych serow, twarogow, itp ?

20

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Mniej wiecej rowno, dziennie tuna, twaróg i kurak np.

21

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Ja zwracam uwagę na to zeby walić wiecej bialka z mięsa powód prosty uzupelnia aminokwasy egzogenne i jest najlepsze jak budujemy masę czy robimy redukcje

22

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

Ja wiem ale nie każdy ma kase, zeby 4 razy dziennie jeść mięso

23

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

tak na dobra sprawe, czy jesz mięso czy biale wydasz tyle samo... kostka twarogu 2 g koszt 1,5 zeta, 2 gram karkówki 1,6 zeta... bynajmniej u mnie... i zalezy gdzie sie stolujesz ; wystarczy poszukać ;

24

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

kg karkówki 8zl? wydaje mi sie, ze bardzo tanio.
Ja tam wale cycki kury 12zl za kg

25

Odp: Dieta na mase do oceny!:)

wez sie uspokoj, co ty wszytskie rozumy pozjadales? Ja nie napislem ze ma jeść 120gr ale napewno nie 200, a co mam czytać to jusz ja wiem i możesz byc pewny ze swoje w zyciu przeczytałem i głupi nie jestem.spozycie bialka to sprawa indywidualna dla każdego człowieka ale dla 65kg osobnika 2 gr to jest kurwa przesadaNiewiem jaka macie wiedze w zakresie biologii ale zdradzę wam pewna tajemnice...Spozywanie zbyt dużej ilosci bialka jest niebespieczne i prowadzi do chorob.. niepamietam juz jakich ale jak kolo ważący 65kg chce walić 200g bialka dziennie wspolczuje max 150g i ani grama wiecej.Co do diety kisiel ma racje... PIerdolicie ciagle o jednym : twarog, chleb, ryz, kurczak, platki, tunczyk... w niektórych dietach są same platki na sniadanie bez mleka ... ludzie wpierdalacie platki na sucho co jest z wami? albo sam makaron i puszka tunczyka..I co tak every day? to samo? a gdzie witaminy ..owoce i waryzważCiagle tylko bialko wegle tluszce... a gdzie błonnik witamina C, B  B11 gówno wiecie o odzywianiu... po za tym jedzenie surwych jaj tez nie jest zdrowe... gdzie w swojej diecie macie ziemniaki? skroia jest ardzo wazna Wasze diety jednym słowem są do dupy bo dobra dieta to taka ktora jest bogata w produkty na przestrzeni tygodnia.
tzn aby każdego dnia jeść zróżnicowane pokarmy których dzienna ilość w substancje odżywcze przekracza nasze dzienne zapotrzeowanie...