1

Temat: Nie tylko szpan (bicepsy)

potężne i mocarne bicepsy nie tylko dobrze wyglądają. Sprawne mięśnie ramion potrzebne są w wieli dyscyplinach sportu wyczynowego i uprawianego rekreacyjnie np. przy wspinaczce, rozmaitych ćwiczeniach gimnastycznych. Si3a czerpana z bicepsów i tricepsów z pewnośći1 przyda sie także w koszykowce, tenisie i innych sportach, w których trzeba czymś rzucaa lub odbijaa pi3ke.

Czy Tobie również mięśnie bicepsa i tricepsa przydają sie w innych dyscyplinach sportu innych pracach

2

Odp: Nie tylko szpan (bicepsy)

mi bic przydaje sie jak bije brata, jak wraca ze studjow big_smile do tego hmmm w RUGBY do lanie chłopaczków big_smile

3

Odp: Nie tylko szpan (bicepsy)

Jak jeszcze ćwiczyłem siatke to chodziliśmy na siłkę robić pare cwiczen na ramiona by poprawić sile ataku, a teraz to ogólnie potrzebna sila do wszystkiego praca itd...

4

Odp: Nie tylko szpan (bicepsy)

Ja tak sobie mysle, że przecież kobiety lubi1 u mężczyzn potężne i silne ramiona.... wiec co poniektórzy napewno trenują je żeby sie pokazaa z tej dobrej strony.... big_smile

5

Odp: Nie tylko szpan (bicepsy)

no ja trenuje siatke i ćwiczę triceps i ramie do sily ataku.Poza tym biceps i triceps jest zajebiocie ważny przy wchodzeniu na przeszkody, podciągacie sie w końcu z bica a potem prostujecie rękę tricem, nie?

6

Odp: Nie tylko szpan (bicepsy)

wiadoma sprawa, biceps przydaje sie w bardzo wielu dyscyplinach sportowych jak i w codziennym ?yciu, jest poprostu nieoceniony i nie trzeba sie tutaj dużo rozpisywaa żeby to zrozumieć.
Każdy o tym wie i dlatego tak mi3o sie trenuje biceps i triceps big_smile

7

Odp: Nie tylko szpan (bicepsy)

no i na ulicy sie czasem przyda

8

Odp: Nie tylko szpan (bicepsy)

Harwood98 uprzedziłeś mnie to samo chciałem na pisać big_smile

9

Odp: Nie tylko szpan (bicepsy)

Harwood98no i na ulicy sie czasem przyda

A co Ty taki bijatyka jesteś i lejesz wszystkich dooko3a ???

10

Odp: Nie tylko szpan (bicepsy)

absolutny pacyfista, ale jak ktoś chce mnie bia i nie da sie inaczej :

11

Odp: Nie tylko szpan (bicepsy)

Aha rozumiem czyli tylko w ostatecznooci - to tak jak ja.
Staram sie również znaleźć jakiś kompromis dla obu stron i za3agodzia sprawe.

12

Odp: Nie tylko szpan (bicepsy)

u siebie mogę być spokojny, ale gdzieś daleko nie zawsze da sie za3agodzia :