Temat: hormon wzrostu

Witam, zastanawiałem sie ostatnio nad tym czy warto brac hormon wzrostu ale nie dobudowy miesni ale do samego wzrostu w gore, na hormon wzrostu nie dostanie sie recepty jak na zwykla metę albo ome, trzeba przejsc serie badan i podobno jakas komisja przyznaje lub nie odpowiednia dawke, wszystko jest zrobione po to zeby przeciętny zjadacz chleba nie mial dostępu do tego hormonu bo jest niebezpieczny, wiem ze po okresie wzrastania jak jest go za dużo mozna dostać bodajże agromegalii czyli choroby w której do nienaturalnych rozmiarów rosna dłonie stopy i szczeka, ale jak to jest kiedy kluje sie nim nastolatek który nie przestał rosnac, jakie są niebezpieczenstwa, skutki itp ?no i oczywiście jak jest z dostepnoscia, praktycznie wszędzie widać chiński jin-tropin do sprzedania za te 150zl ale nie wiem czy to jest warte zachodu, gdzieś widziałem hormony z polski, Białorusi i chyba z serbii, a co Wy o tym powiecie ?i nie pytajcie sie mnie o wzrost

2

Odp: hormon wzrostu

hehe kumpel brał jakas kuracje tygodniowa za 1000zl i palce mu urosly  tak strasznie wydluzyly  szcenke mu wywaliło do przodu coś tam mu sie dzialo jescze z kolanami ale nie pamietam... kupę problemu...jest to bardzo niebezpieczne ale na każdego inaczej dziala.. mógłbyś napisacc ile masz lat to by ułatwiło sprawę i pomogło tym co Ci naprawdę doradza bo ja tylko mowie co widziałem

3

Odp: hormon wzrostu

aha ;D ja mam 18 lat i nie mam jeszcze zwapnionych chrzastek mam 173cm wzrostu, mama ma 156cm a tata 180cm, jakby co to mam wieksza stopę o jeden numer od taty czyli chyba jeszcze rosne

4

Odp: hormon wzrostu

hmm mozliwe ...  a jaki wzrost maja dziadkowie??

5

Odp: hormon wzrostu

nie wiem :pa ten twój koleś ile mial lat ?

6

Odp: hormon wzrostu

Masz 173 i chcesz brac hormon wzrostu zeby urosnac... bua:-D... ':trening:' 'cosl'To powinien PabloPL przeczytac...Bez urazy, ale moze lepiej tak zgodnie z moda poprawić sobie odstające uszy, albo krzywy nos ? To jest bezpieczniejsze.
Tom Cruise ma 17 cm.

7

Odp: hormon wzrostu

jin-tropin faktycznie kosztuje 150-200zl ale do prawidłowego funkcjonowania HGH organizm ludzki potrzebuje jeszcze insuliny i hormonu tarczycy.
Kuracja jest bardzo niebezpieczna a jej cena jest tak droga, ze tygodniowo wydasz 2  zl wiec nie wiem czy jest to warte zachodu.
Pozatym 173cm to całkiem dobry wzrost bo ja mam 165cm i nie narzekam

8

Odp: hormon wzrostu

jesteś pewien ze do bezpośredniego wzrostu potrzebna jest jeszcze insulina i hormon hamujacy (nie pamiętam nazwy juz ) ?i czy agromegalia w moim wieku jest mozliwa ?

9

Odp: hormon wzrostu

Nie znam sie za bardzo na HGH bo to towar z wyższej polki ale sadze, ze tak . Szczeka moze Ci urosnąć zabardzo po samym testosteronie a hormon wzrostu ma podobne dzialanie anaboliczne, ogólnie ze względu na koszty wybij to sobie z głowy chyba, ze zarabiasz 5 tysiecy miesięcznie albo masz bogatych starych bo watpie, zeby Ci to państwo zrefundowało jeszcze w takim wieku

10

Odp: hormon wzrostu

hm, gadałem z kolesiem który ma karłowatość i mówił ze to sie dawkuje wg wagi, mu jedna ampulka starczała na 6 strzalow a ja jestem prawie dokładnie dwa razy cięższy to wypadałoby dawać po 3, chciałbym sprubowac i zobaczyć czy to nie bedzie dobre rozwiazanie...

11

Odp: hormon wzrostu

Nawet jakbys walił ampe na 3 shoty to sam HGH wyjdzie Cie 50zl dziennie bo okres poltrwania HGH jest bardzo krotki i trzeba walić w podbrzusze co 24h, do tego insulina i T4 to kolejne wydatki ( nie wiem ile dokładnie ). Przy takiej dawce jak piszesz watpie, zeby HGH uzyskało odpowiednie stezenie aby  działać odpowiednio - ale mogę sie mylic, jak działało na tego kumplaż Urosl cos? Pozatym zabawa z insulina to igranie z ogniem... do tego trzeba miec nielada wiedze, zeby nie wyladowac w najlepszym wypadku w szpitalu a co moze sie stać najgorszego to juz sie domysl ;/

12

Odp: hormon wzrostu

no urosl troche ale pamiętaj ze On ma niedoczynność przysadki mozgowej, wiem ze nie bierze insy ani nic wiecej...

13

Odp: hormon wzrostu

Niwiem ja bym sobie na twoim miejscu odposcil... on ma niedoczynność czyli przy bardzo niskiej produkcji naturalnego HGH rzeczywiście mogło działać przy bardzo niskiej dawce syntetyku a szczerze watpie, zeby to zadziałało na Tobie p.s moze ja na takie badania pójdę a jak mi przepiszą i zrefundują HGH to kupie sobie inse i T4, zarzucę do tego tescia i deke.
Oj działoby sie dzialo...

14

Odp: hormon wzrostu

hgh przereklamowane ! z gramem testo i ordynator +t3/4 wiadomo ze dziala ale ile procent z tego zawdzięczamy hgh , co do stosowania to minimum 6 miechow , ja waliłem 3,5miecha i jedna wielka h...a wyszla , jedynie co to wyleczyło bol stawow (barki ) 6jm przez 6 dni , gadałem z chłopem (lekarz Giantow- futbolisci) stwierdził zebym nastepnym razem walił 2/3 jm ale na 6/8 miechow , ale nie bede tego juz probowal i se sprawdzał kosztem 5000/6 tys $ czy dziala czy nie , powiem jedno na insie robi sie 1 razy lepsze  wyniki , ale trza uwarzac proste!!!!!CO DO TEMATU to wal do endokrynologa , jak Ci powie ze nasady są juz ukształtowane to hgh w cztery litery możesz wsadzić , a co do dawkowania to wiecej jm musisz walić niz w bd na 100%

15

Odp: hormon wzrostu

a co do dawkowania to wiecej jm musisz walić niz w bd na 100%mozesz jasniej ? co mylisz o tym pomysle ? ma duze szanse zeby wypalić ?

16

Odp: hormon wzrostu

co do dawek to nie wiem to juz medycyna wyzsza zwiazana ogólnie z choroba wal do endokrynologa , zrobi badania i wszystko wytłumaczy i będziesz oswiecony bo tu to możemy tak se gdybać do wiosny , z układem kostnym jest tak ,jak z zarostem jednemu sie kończy kształtować w wieku 16 lat a drugiemu w wieku 22 lat chodzi tu o same nasady czy dalej masz chrzastki czy juz twarde kosci to tak po chłopskiemu ,popz

17

Odp: hormon wzrostu

wzrost według mnie nieodgrywa dluzej roli,wiadomo ze chciałoby sie miec te 180cm minimum...ale popatrzcie na lee priesta ma zaledwie 160cm wzrostu.
Jak ktoś niewierzy>  http://cellbolic.com/kulbiz/cell.php?co art&idart 95/Lee_Priest_-_maly_wielki_czlowiek/&PHPSESSID 54eb0ca1e108c543f79256...jay cutler 175cm wzrostu > http://www.forum.bodyzone.pl/jay-cutler-vt692i zobacz co oni osiągnęli pomimo ich wzrostu.Zakceptuj sie takim jakim jestes,jak przyjdzie pare centymetrów to spoko,a jak nie to huj z tym.
zgodzę sie tutaj z przed mowcami zaduze pieniądze i niema 100% pewności

18

Odp: hormon wzrostu

Ha! Jestem wyższy o 5cm od Lee big_smile Ja tam swoj wzrost akceptuje a nawet ciesze sie z niego bo wydaje sie " wiekszy " jeśli chodzi o miesnie.
Natura wiedziala, ze bede kulturysta i dala mi predyspozycje