Temat: Prosba o rozpisanie....

Hej experci tego dzialu mam prozbe czy możecie mi rozpisać w jaki sposob, ile i kiedy spozywacz poniżej przedstawione suple...

*tAURYNA
*CARBO bIOGENIXA według mnie najbardziej wartościowe
*kretak tez biogenixa ta M3
*domowe żmą
*WitB12
i ewentualnie .........moze d-ryboza

nie wiem czy to całkowity zestaw jak możecie to napiszcie moze coś wywalić z tego a kupić inne...
wczesniej brałem suple ale takiej mieszanki jeszcze NIE...
Z gory dzieki....

2

Odp: Prosba o rozpisanie....

tauryna - po treningu 3-4g
carbo po treningu 40g
kretka - pol godziny przed teningiem 5-7g
domowe żmą - 45min przed treningiem, i 1h przed snem

3

Odp: Prosba o rozpisanie....

tak jak pisze Bandaa
jedynie co polecam inaczej to podzielenie brania kretyne na dwa razy pierwszy 30minut przed treningiem drugi do 30minut po treningu.

4

Odp: Prosba o rozpisanie....

wklejałem chyba czesc artykulu, który mowi, ze mięśnie raz jak pobiorą kreatynę przed teningiiem, to juz potem po treningu wiecej nie przyjmą

5

Odp: Prosba o rozpisanie....

no co? ja z kolei czytałem inny tekst w którym podawali dowody i? to jednak skutkuje jak znajde ten tekst to podam.

6

Odp: Prosba o rozpisanie....

dobra pogodzę was kretke zaleca sie brac rano na czczo a potem po treningu zekomo tak dawkowana daje najlepsze efekty.....

7

Odp: Prosba o rozpisanie....

1) Creatine uptake into muscle tissue is limited by the activity of the creatine transporter.
2) The creatine transporter is down-regulated as the level of creatine inside the muscle cell increases.
3) Creatine only has Ań effect on muscle cell physiology once it is already inside the cell. Creatine in the blood does nothing for performance...it must be inside the cell.
4) If you load creatine during 5 days (20gm/day), the amount of creatine excreted in the urine goes up DRAMATICALLY by the 3rd day because the muscle cells lose the ability to takę in creatine because their transporters arę being downregulated.
5) Creatine uptake appears to be either sodium dependant, or highly regulated by sodium transport. Insulin (from carbs) increases sodium uptake into cells, this is why carbs have been shown to increase creatine uptake.
6) Exercise increases creatine uptake. If you takę somę creatine and sit on a staionary bike and only peddle with one leg, the leg you peddle with will takę up morę creatine than the leg that is not peddling. (hint: takę you creatine pre-workout)
7) Different forms of creatine do not affect creatine uptake. This is because creatine uptake is limited by the creatine itself, not by its form at the time of ingestion. Once the muscle cell is filled up, it won't takę any more. Don't łęt anybody chargé you for any special forms of creatine. Monohydrate works as good as any.
8)Creatine supplementation will result in approximately a 20% increase in phosphocreatine at best.
9) somę people will have a greater responsę to creatine if their meat intake was low before. Vegetarians respond beautifully to the stuff.

8

Odp: Prosba o rozpisanie....

Najlepsza pora na kreatynę Ponieważ trening zwieksza gromadzenie sie kreatyny w mięśniach o około 10% najskuteczniej bedzie przyjmowaa kreatynę tu? po treningu badania kliniczne i codzienne obserwacje sugerują że u sportowców stosujących kreatynę szybciej dochodzi do regeneracji po intensywnym treningu, mniej bol1 ich mięśnie i osi1gają wiekszy przyrost masy.
size 1Yrod3o FLEX
size 12
każdy kto choć troche zaczerpn13 wiedzy na temat kreatyny wie że najlepsza pora na jej zażycie jest po treningu.
dziwi mnie teoria ktor1 podaje Bandaa twierdzi że jeśli ktoś bierze kreatynę zarówno przed jak i po treningu to nie zostaje ona przyjeta po treningu to jak to sie ma jeśli w fazie nasycania bierze sie ją aż 3-4 razy na dzien znaczy 2-3 razy jest nie przyjmowana ???

9

Odp: Prosba o rozpisanie....

Flex to wydawnictwo braci Weiderow, tak jak i Muscle & Fitness.
czyli tam pisza to co dla nich, produkujących suple, jest najlepsze.
nie slyszales, ze faza nasycania to przeżytek ?

10

Odp: Prosba o rozpisanie....

co do fazy nasycania to czeoa ją stosuje i nie narzeka.

11

Odp: Prosba o rozpisanie....

proponuje zrezygnować i tak samo nie będziecie narzekali a przynajmniej zmiejszyc w fazie nasycania ilość kretki o polowe

12

Odp: Prosba o rozpisanie....

Bandaa twierdzisz że skoro FLEX jest gazetą Weiderow niestety każda gazeta ma swojego w3aociciela i czy to znaczy że wszystkie są do niczego ?
piszesz że zalecają oni w swoich gazetach to co dla nich najlepsze a jaki interes mają w zalecaniu brania kreatyny po treningu ? ?aden to są po prostu wyniki badan i i ch wnioski.

13

Odp: Prosba o rozpisanie....

dobra radze zamknąć topić gdyż zamiast mi pomoc to klocice sie o jakieś głupoty co chwile zmieniają sie zasady i zastosowanie wiec dajcie spokoj.....