Temat: B12

Chodze po roznych forum i dalej nikt nie moze udzielić mi pełnej odpowiedzi na temat B12.Mam w domu,Mamuska jest pielegniarka wiec zastrzyki mi zrobi lecz potrzebuje fachowej rady co i jak,czy oplaca sie kluc,czy raz dziennie trzeba to brac i przez ile,miesiac,dwa...itd..itp..Bardzo prosze o odpowiedz wielkie wariaty!!! big_smile

2

Odp: B12

A czego sie po tym spodziewasz?

3

Odp: B12

Czekokolwiek Jak coś pomoże to spoko,wiecej sily,wiekszy niz naturalny przyrost masy miesniowej,jak nic nie pomoże to sie nie bede klul:D Nie spodziewam sie cudow,ale mam to za free narazie z 1 ampulek,mysle ze mógłbym miec dużo wiecej wiec chciałbym wiedzieć czy jest sens:D

4

Odp: B12

Jeśli tego oczekujesz... to daj spokoj.
Szkoda sie k3ua.
B12 jedynie może wp3yn1a na lepsza wydolność... ale to raczej sie tyczy lekkoatletow, nie kulturystow.
Tak wiec szkoda zachodu, powaznie.

Odp: B12

dokładnie ja brałem B12 w tabletkach <wiem ze rozni sie dawka> i dało mi tylko tak jak mówi marjio lepsza wydolność i troche wpłynęło mina sile tzn.
jak mialem przerwe to mi jako/tako nie spadla............

6

Odp: B12

B12 - siła ?? Nie ma takiej mozliwosci !!

Odp: B12

hej szotu1974 nie powiedzialem,ze mi weszła sila tylko ze nie mialem uczucia zmeczenia i spowodowało ze sila mi nie spadała tak jak bez B12 w moim przypadku sie sprawdziło nie brałem tego z zamierzonym celem tylko profilaktycznie zero stresu.
Pisze to co mialem a nie to co wyssałem z palca, ja mialem takie odczucie i tyle.........nie bede sie z tobą sprzeczał

8

Odp: B12

Dobrze jednak ja uważam że było to spowodowane innymi czynnikami chociażby placebo - uwie? mi czynniki psychiczne działają cuda

9

Odp: B12

Jednym słowem gówno to daje i szkoda zachodu.....niech to...a miało byc tak pieknie.... big_smile

10

Odp: B12

Marcyo... nie ma letko ;P

11

Odp: B12

Tak B12 praktycznie nic nie daje a ostanio czytałem na sxx że B12 powoduje jakomo chorobę chyba nowotwór ale nie pamiętam lol wiec nie ważne.
Kumple swojego czasu wzio3 sporo strza3ow B12 dokupywa3 ze 2 razy a efekry marne :?

12

Odp: B12

moim zdaniesz szkoda tylka na ta witaminę bo nic nie daje

13

Odp: B12

ja biorę b12 w tapsach takie prosto z apteki, i powiem panowie, że jak pije sie czasem %, to bez b12 musiałem czekać tak tydzień po przedawkowaniu z alkoholem, abi mi wroci3a dobra forma, a biorąc b12 mam takie same wyniki już dwa dni po imprezie, nie spada tak siła jak bez tego, panowie, jak ktoś troszke pije, i niechce aby po tym miał zaleg3ooci, to ja osobiście b12 polecam, na mnie to działa, ale niemusi być w strza3a3ach, dla mnie wygodniej w tabsach, Pozdrawiam !

14

Odp: B12

CZego to placebo z ludzi nie robi lol

15

Odp: B12

Heine_Pres fajhjny z ciebi sportowiec...picie te sprawy...