1

Temat: Sustanon - kilka pytan prosze o pomoc :)

witam  mam kilka pytania odnośnie tego sterydu ... zacznę od tego ze ćwiczę na siłowni około pol roku ale zbytnich efektow nie widać mam wzrostu około 178 waga 58 kg . kumpel mi powiedział abym zażył ten Sustanon chciał bym sie zapytać czy on jest dobrym sterydem znaczy czy po jego zażyciu są duze skutku uboczne  i czy widać dobry efekty takie jak przyrost may miesnowej oraz sily ... Jakie jest jego dawkowanie w stosunku mojego wzrosu i wagi , i  czy mozna mieszac z bialkiem oraz czy po skończeniu cylku trzeba sie odblokować a jeżeli tak to jakim najlepiej środkiem i czy ten środek do odblokowania mozna kupić w aptece prosze o pomoc i pzodrawiam...

2

Odp: Sustanon - kilka pytan prosze o pomoc :)

fajnego masz kolegę kopnij go w .... od Insy , to mocny środek poczytaj na necie od tego glowa nie boli , masz powazna niedowagę brak podstawowej wiedzy, powiedział bym ze nawet anoreksie, pozatym masz błąd w diecie i treningu przez pierwszy rok (minimum) idzie jak na najlepszych stakach sterydowych ,dla organizmu to jeden wielki szok ,  a jeśli jesteś pewny ze dietę i trening masz zapieta na ostatni guzik , to bez obrazy ale zajmij sie szachami bo saa nic Ci nie pomogą wrecz przeciwnie zaszkodza!!!

3

Odp: Sustanon - kilka pytan prosze o pomoc :)

Zalosne, ze tak sie wyrażę ... jeżeli ćwiczysz pol roku i chcesz sie brac za koks bo nie masz efektow to znaczy, ze nie masz pojecia ani o treningu ani o DIECIE! Podzielam zdanie Insy, zostały Ci jeszcze szachy...

4

Odp: Sustanon - kilka pytan prosze o pomoc :)

fajnego masz kolegę kopnij go w .... od Insy , to mocny środek poczytaj na necie od tego glowa nie boli , masz powazna niedowagę brak podstawowej wiedzy, powiedział bym ze nawet anoreksie, pozatym masz błąd w diecie i treningu przez pierwszy rok (minimum) idzie jak na najlepszych stakach sterydowych ,dla organizmu to jeden wielki szok ,  a jeśli jesteś pewny ze dietę i trening masz zapieta na ostatni guzik , to bez obrazy ale zajmij sie szachami bo saa nic Ci nie pomogą wrecz przeciwnie zaszkodza!!! Nic dodać nic ujac.Normalnie trafiłbyś do forumowych rodzynow... ale twój przypadek wcale nie jest do smiechu.
To jest tragedia.Odnosne tych szachow.
Poszukaj na forum dobrego treningu, zainwestuj w dobra dietke, nie szukaj efektow po miesiącu cwiczen i najwazniejsze: zmień kolegow.

5

Odp: Sustanon - kilka pytan prosze o pomoc :)

zacznij chlopie od porządnego jedzenia 5 razy dziennie wysoko kaloryczne rzeczy a masa sama pojdzie, bez koksow ...

6

Odp: Sustanon - kilka pytan prosze o pomoc :)

ale powiedzcie mu czy mozna to mieszac z bialkiem.