1

Temat: moja dolegliwosc i problem

czesc sprawa taka, mam naciągnięty miesien te kolo kolana ze nie mogę wyprostować nogi(taka dignoza) kuleje jzu od 8 dni,od dziś mam 14 dni rechabilitacje i nie mogę chodzić biorę zastrzyki w brzuch rozrzedzajace krew(to by wykluczyć zakrzepice krwi) talbletki przeciw blowe i kolo przypisał mi masci na koalno i jeszcze jekeis tabsy
brzmi to groźnie ale nic mi nie jestm, noralmnie sie czuje tylko nie mogę normalnie chodzić
czy aj mogę chodzić na silownie(oczywiscei nie bede ćwiczył nóg

2

Odp: moja dolegliwosc i problem

hyba mozesz...chociaz poczekałbym na ostateczna diagnozę albo zapytał poprostu lekaza co o tym mysli ... zresztą ja jestem taki ze chociaż bym na raka umierał ,a na siłkę i tak bym polazł XD

3

Odp: moja dolegliwosc i problem

daj sobie spokoj z silownia, bo pogorszysz sprawe, musiałbyś robić wszystko na siedząco i na maszynach i ktoś by musial podawać ci ciężary - odpuść sobie

4

Odp: moja dolegliwosc i problem

zrob przerwe na okres rehabilitacji a pozni powoli wracaj na siłkę tylko nie rwij sie od razu na duze ciezary;

5

Odp: moja dolegliwosc i problem

Nie wiem nad czym tu sie zastanawiać , muszisz przestać na jakiś czas ćwiczyć zeby nie obciążać dodatkowo kolana .

6

Odp: moja dolegliwosc i problem

jak bedizesz wracał to nie rwij sie ostro za ciezary, spokojnie dochodź do formy
ja mialemm juz taki problem to 2 tyg w plecy-nadciagniete ścięgna na ręce

7

Odp: moja dolegliwosc i problem

cwiczenie z rozrzedzona krwia, pewnie transportujaca mniej tlenu, to nie jest dobry pomysl.
wylecz sie a potem zabieraj za sile

Odp: moja dolegliwosc i problem

pamiętam te czasy jak na silownie chodziłem o kulach lol
Kostke zwichnąłem i nie dalem sobie w gips włożyć aby nie przeszkadzało w treningach