26

Odp: >>Przyrost<<

Tak jest.
Lepiej troche odpocz1a i przeczekaa ten moment, niż chodzia na siłke z przymusu, i zniechecia sie do niej całkowicie... 8)

27

Odp: >>Przyrost<<

Tez mnialem takie okresy kiedy nie chciało mi sie ćwiczyć wtedy robiłem sobie przerwe na 2 tygodnie i potem az sie rwałem docwiczen jak to powiedział mariji

28

Odp: >>Przyrost<<

Każry musi przez to przejoa.....
To tak samo ,jak z jedzeniem ,ciekawe jak d3udo bedzie smakowaa to samo danie....
Chociażby to był najwiekszy smako3yk ,po pownym czsie przyprawia o torsje.....

29

Odp: >>Przyrost<<

big_smile heh albo z muza jedna piosenka sie kiedyś przeje

30

Odp: >>Przyrost<<

mi osobiocie po 2.5 miesiąca cwiczen przyros3 bic o 4 cm( z 30cm do 34cm), ale jechałem z koksem równo (tzn nie brałem koksu tylko ćwiczyłem ofkoz ).A teraz kupiłem sobie kredkę i dalej jadę i jest spox

31

Odp: >>Przyrost<<

?? ee tam o 4 cm w marne 2.5 miecha ? coś krecisz

32

Odp: >>Przyrost<<

no zacząłem ćwiczyć tak na poczatku grudnia, wiec 3 miechy, ile mialem na poczatku - nie wiem, wiem ze na pewno nie 31, coś w granicach 30.

33

Odp: >>Przyrost<<

neutral

34

Odp: >>Przyrost<<

hmm big_smile big_smile big_smile No comments

35

Odp: >>Przyrost<<

ja tam nie bede mówić bo i tak nie uwierzycie mowićem na tamtym forum

36

Odp: >>Przyrost<<

Ja to nie można zrobią 2 cm w miesiąc! Ja podzczas swoich pierwszych dwu tygodni zrobiłem 1,5 cm w biciu.
Po miesiącu przyszło mi ze 2,5 cm.
Kumple sie dziwili jak mi tak mogą gabaryty rosnac ( z tego zero t3usczu doszło), no a dietka i trening to za wspaniały nie był.
Dużo zalezy od genetyki.size 1Wyslany Czw Lip 15, 2004 4:24 pm:Dodam że na poczatku miałem 3 i byłem bardzo chudy.size 1Wyslany Czw Lip 15, 2004 4:25 pm:w bicepsie oczywiście.

37

Odp: >>Przyrost<<

na poczatku to zajebiście puchnie
a ja po ok pol roku cwiczen po malym zastoju zrobiłem armagedona juz z dwa tygodnie temu skończyłem i uroslo mi 3 cm(z 38 na 41)

38

Odp: >>Przyrost<<

a ja dodam że po treningu typu armagedon z pewnymi modyfikacjami zyska3em prawie 4cm a dokładnie 3,7cm

genetyka jest tu moim zdaniem głównym wskaYnikiem przy przrostach jak ktoś ma źle w3ukna mięśniowe przez naturę dane to mu nawet 1 takich programów nie pomoże ale co zroboa

39

Odp: >>Przyrost<<

hmm genetyka jest bardzo ważna... Jak ktoś ma rozpiskę treningu typu armageddon to na priv albo gg zapraszam

40

Odp: >>Przyrost<<

ja tu kiedyś dawałem armagedona w dziale trenig ale ktoś usun13

41

Odp: >>Przyrost<<

tego to ja nie wiem ale jeżeli chodzi o ten typ treningu to ze zwalania tego planu od kogoo mizerne mogą być efekty proponuje stwo?ya w3asny w oparciu o prototyp

42

Odp: >>Przyrost<<

Te? tak sądze najlepie w3asn1 rozpiskę zrobią na podstawie doowiadzcen treningowych (dzienniczka np.). Ale jak ktoś jest początkujący to nie bardzo bedzie potrafi3.
Nie każdy też program można u3o?ya samemu.
Z armagedonem na przykład mo3by być problem.

43

Odp: >>Przyrost<<

No co? JOSEPH Ja nie jestem początkujący i bym nie korzysta3 z tej rozpiski ktor1 bym dosta3 tylko bym zrobił w31sn1 albo poprosi3 qmpla który ma o tym zajebiste pojecie... chodziło mi tylko abym miał jak1 bazę na której bym bazowa3 big_smile

44

Odp: >>Przyrost<<

ja nic nie zmieniałem i mi ładnie poszło a początkujący nie jestem tez

45

Odp: >>Przyrost<<

spoko , podstawa to dobra technika i nie wolno zbyt przesadzac a każda rozpiska bedzie dobra