Temat: >>Przyrost<<

Podajcie wasz najwiekszy przyrost po (jakimo) suplemencie( wymieńcie jaki i czas stosowania). Tylko nie >>KOXy<< !! Czekam na opinie

Ja osobiocie mało stosowałem supli, ale najwiekszy przyrost bo ok 5kg i na sztandze 20kg, bu3a 2cm wiecej, działo sie to wszystko w ciągnu jednego miecha a zajadałem :
Megabol Diebencozide Magnum + Megabol Egg Pro 80%

OKa

2

Odp: >>Przyrost<<

2 cm w kablu w miesiąc?? :-) Nie możliwe.
Tyle sie robi w ciągu roku z odpowiednią suplementacją i dietą.

3

Odp: >>Przyrost<<

Czy ja tu czegoś nie rozumiem :? na mój gust da rade zrobić bez problemu...
dla poczatkujacego... sam mialem wiele wieksze skoki w miesiąc

4

Odp: >>Przyrost<<

Z przedziałem bledu 1,5 cm :-)

5

Odp: >>Przyrost<<

najwiekszy przyrost to jakieś 1-1.5 cm a sila nie wiem ale kolo 12-15 kg na sztandze ale juz po jakiś 8-9 miesiącach wczesniej cwiczen :!:

6

Odp: >>Przyrost<<

2 cm w kablu w miesiąc??  :-) Nie możliwe. Tyle sie robi w ciągu roku z odpowiednią suplementacją i dietą.

Ja bym sie absolutnie nie zgodził z tą wypowiedzia, przecież są odpowiednie programy treningowe gdzie w ciągu miesiąca możesz uzyskaa nawet 3cm oczywiście przy prawidłowym wspomaganiu, odzywianiu itd

7

Odp: >>Przyrost<<

LionelFu w miesiąc może nie ,ale w jednym cyklu 6 tyg. spokojnie masz przyrost ok 3 cm.
Tym bardziej ,jeśli to młody organizm ,ktory dopiero zaczyna ćwiczyć.....
Jego metabolizm rozsadza cia3o ,do tego kredka ,białeczko i dobra dieta i masz przyrosty masy i siły jak cudo......

8

Odp: >>Przyrost<<

Jego metabolizm rozsadza cia3o ,do tego kredka ,białeczko i dobra dieta i masz przyrosty masy i siły jak cudo......

M3odemu kulturyocie chcesz proponowaa kreatynę ??? :> no coś Ty ??

9

Odp: >>Przyrost<<

Nie m3odemu Sonnes-Naq,bo przecież na forum w tym temacie wypowadają sie nasi wyjadacze , a oni już pewien staż mają i nie tylko kredkę pewnie wsuwali.......
W młodym ciele testosteron aż chuczy i dlatego, wtedy są najwieksze przyrosty na poczatku ćwiczen a potem przychodzi nostalgia ,bo już tak szybko nie rosne.....
Niestety taki nasz los......

10

Odp: >>Przyrost<<

Ja własnie wtedy byłem po 1 miechu ćwiczen big_smile:D ros3em jak skurczybyk

11

Odp: >>Przyrost<<

Dlatego jest to możliwe,natomiast nie uda sie potem już ,żeby bez wspomagania (koksy)co miesiąc biceps ros3 o kolejne 2-3 cm.

12

Odp: >>Przyrost<<

EEE a gdzie wasze przyroty !!!???????

13

Odp: >>Przyrost<<

Krystian67 mnie znasz ja już tak szybko nie rosne ,dbam o formę i żeby nie wypaoa z obiegu.. lol
Tak może 1-2 cm na cykl 6 tyg.

14

Odp: >>Przyrost<<

Weteranom trudniej rosna muly

15

Odp: >>Przyrost<<

Niestety Maxeneg masz racje ,niestety i to najbardziej do3uje...
Ale jak patrze na moich młodych ch3opakow i ich przyrosty to mi lepiej ,bo przypominam sobie jak ja ros3em.....

16

Odp: >>Przyrost<<

big_smile Ale to znaczy chyba ze masz wieksza od ich muskulaturę bo dluzej trenujesz prawda

17

Odp: >>Przyrost<<

Kompletna racja, zawsze młodym wszystko roonie lepiej a szczególnie jak sie zaczyna trening ale i dojdę do tego ze bede sie muli3 z przyrostami, tylko do tego sie powolnymi krokami zbliżam !!

18

Odp: >>Przyrost<<

Chwala ci big_smile

19

Odp: >>Przyrost<<

Tylko sie nie złam malymi przyrostami, okres stagnacji jest do przezwyciężenia - nie zapominaj o tym ch3opie.
Drugi problem to jest przetrenowanie - też sie nie dajcie... bądźmy silni... psychicznie 8)

20

Odp: >>Przyrost<<

mówisz o przetrenowianiu przejawiającym sie poprzed brak checi do ćwiczen big_smile:D Czasami i mnie to dopada ale nie z przetrenowania raczej zmeczenie !!

21

Odp: >>Przyrost<<

Przetrenowanie lapie mnie 2 razy w roku.
zarówno fizyczne, jak i psychiczne.
Dlatego średnio co 6 miesięcy robie sobie przerwy regeneracyjne (3-4 tygodnie). Po takim okresie, aż sie rwie na siłke.

22

Odp: >>Przyrost<<

Nie za dlugie te przerwy ?

23

Odp: >>Przyrost<<

Nie mam sprecyzowanego czasu przerwy regeneracyjnej.
Nie można powiedziea d3uga, czy krotka.
Sam zauważysz kiedy sie zregenerujesz.
Organizm sam ci powie, kiedy zacz1c ponowne treningi.
Jeden potrzebuje 2 tygodni... inny 2 miesiecy.

24

Odp: >>Przyrost<<

swieta prawda

25

Odp: >>Przyrost<<

Kiedy ogarnia cie niechea myol1c o jutrzejszym treningu, kiedy zaczynasz sie zmuszaa, by wstać i wyjoa na trening, albo kiedy odk3adasz jakieś ćwiczenia na inny dzien... to oznaka przetrenowania.
Robisz przerwe... aż do momentu, kiedy znów zaczynasz rwaa sie na siłke.
A to oznacza zakonczenia przerwy.