Temat: Jak to jest z ta meta?

mój kumpel chce mnie namówić na to zebym wziął mete.
mówi ze po jednym cyklu nic mi nie bedzie.
Czy faktycznie po jednym cyklu nie ma az takich efektow ubocznych?

2

Odp: Jak to jest z ta meta?

skąd wiesz, ze chce Cie namówić ? ktoś go namawia do namawiania i Ci sypnął ?

3

Odp: Jak to jest z ta meta?

Chce mnie namówić to znaczy ze mnie namawia ale jeszcze nie namowil  'jezykoko'

4

Odp: Jak to jest z ta meta?

A ile masz lat ?

5

Odp: Jak to jest z ta meta?

18

6

Odp: Jak to jest z ta meta?

jeśli nie jesteś pewien i nie chcesz wystawiać wlasnego zdrowia na probe to olej to bo od " stówki mety " sie zaczyna

7

Odp: Jak to jest z ta meta?

Tez tak sadze.Pozatym nie mam w planach wyglądać jak Arnold.
Ale 40cm w bicu musi byc  ':-D'  i wydaje mi sie ze mogę do tego dojsc bez coxu.

8

Odp: Jak to jest z ta meta?

Ja uwazam, ze na koks jest odpowiednia pora gdy ludzie z, którymi o koksie gadasz twierdza, ze masz spora wiedze

9

Odp: Jak to jest z ta meta?

Dlatego kto pyta nie bladzi.A ja uważam ze każdy kiedyś coś bral.
są tylko tacy co sie nie przyznaja i ich nie złapali i ci co brali i wszyscy juz o tym wiedza...

10

Odp: Jak to jest z ta meta?

Mylisz sie bo są tacy, którzy ćwiczą długo i nic nie brali ( w sensie koksow ). Przynajmniej wierze im w ich slowa.
Ja osobiście nie ukrywam sie zbytnio z tym, ze biorę

11

Odp: Jak to jest z ta meta?

Ja jeszcze do niedawna wierzyłem w to ze niektórzy nie biora.
Ale zawiodłem sie na nich.A to czy ktoś bierze czy nie to juz jego sprawa, mi to nie preszkadza, ale mógłby miec chociaż odwagę sie przyznac.
':trening:'

12

Odp: Jak to jest z ta meta?

Za bardzo uogolniasz.
Myslisz, ze tylko poprzez koks mozna coś osiagnac? Masz bardzo ograniczona wiedze i tyle.

13

Odp: Jak to jest z ta meta?

ogólnie w zawodowym sporcie gdzie liczy sie szybkość i sila to wszyscy biorą i nie ma co tu dyskutowac, ostatnio cztalem ze nawet tancerki np  futbolistów amerykańskich wala nachalnie wino,prime i td  , poprostu duza jest rywalizacja ,pogon dla pieniędzy i to ich zmusza do wiekszego wysiłku jednak bez koksu daleko nie zajada , z badan wychodzi ze 92% ćwiczących miało do czynienia z saa wiec odpowiec jest prosta moim zdaniem, najbliższy i najświeższy przykład to slynna biegaczka Otej napisałem jak sie słyszy Co do tematu moze zaszkodzić ale nie musi , podobnie jest z woda jeden pije latami drugi ma bole watroby na kacu po pierwszej libacji,poz

14

Odp: Jak to jest z ta meta?

Przeczytaj dwa razy pierwsze zdanie Insy."w zawodowym sporcie"

15

Odp: Jak to jest z ta meta?

no właśnie w zawodowym sporcie, bo tam liczy sie wynik i pieniadz.
mmaazz1972 mial na mysli glownie amatorski sport, dla zdrowia i z tym sie z nim nie zgadzam

16

Odp: Jak to jest z ta meta?

To znaczy z czym dokładniej sie nie zgadzasz ??

17

Odp: Jak to jest z ta meta?

A ja uważam ze każdy kiedyś coś bral.
są tylko tacy co sie nie przyznaja i ich nie złapali i ci co brali i wszyscy juz o tym wiedza...

18

Odp: Jak to jest z ta meta?

Aha.Bo ja mam takie doswiadczenia zyciowe.Jesli kogoś uraziłem to sory  ':trening:'

19

Odp: Jak to jest z ta meta?

Siema.Mam do was pytanko czy na ! cykl moze byc 15 tabsow metki i do tego bialko i osłonki syminarol chyba tak sie pisze i hepatil po i kretka po.A co na odbloka i ile prosze pomóżcie pilne.Pozdrawiam

20

Odp: Jak to jest z ta meta?

moze byc.
Sylimarol nie dziala juz dawno udowodnione esseliv jak juz, kup listek clomifenu wystarczy spokojnie 5 mg następnego dnia kiedy skończysz cykl i zjedz 8 tabsow, krete zacznij w ostatnim tyg cyklu

21

Odp: Jak to jest z ta meta?

a clomid brac ??Mowisz ze lepiej esseliv

22

Odp: Jak to jest z ta meta?

a clomid ile po ostatnie tabsie??/edit by YLucillWARN za pisanie posta pod postem i spam!!! Pozatym masz wszystko wyjasnione, wystarczy przeczytać uważnie a nie pisać te same posty i robić syf

23

Odp: Jak to jest z ta meta?

a dwa , zasmiećsz inne tematy dawno zakonczoneCLOMID zażynasz NA DRUGI DZIEN OD OSTATNIEJ TABLETKI METANABOLU!!!!!