1

Temat: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

chciałbym wszystkich poinformowac, ze w lutym obchodzimy 2 urodziny powstania serwisu - z tej okazji chciałbym w imieniu administratorów oraz moderatorów podziękować wszystkim użytkownikom za to, ze jesteście razem z nami, zgodnie ze slowami pewnej piosenki: Jest nas wielu.... Jako serwis postanowiliśmy właśnie na te 2 urodziny zmienić design strony, juz niedługo zupełnie nowe oblicze serwisu i uwierzcie mi na slowo, grafika, ktora bedzie juz niebawem naprawdę robi wrazenie...

Zmieni sie tylko grafika - nic pozatym - także nie martwcie sie o forum czy swoje konta

Jak pewnie zauważyliście caly czas sie rozwijamy, mam tutaj na mysli:

-- spotkania ze znanymi kulturystami (juz niebawem spotkania z kolejnymi znanymi postaciami polskiej kulturystyki: Markiem Olejniczakiem, Radkiem Slodkiewiczem, Darkiem Karpinskim, Marcinem Jablonskim, Tomaszem Bobrowskim oraz Piotrem Gluchowskim)

-- każde spotkanie ze znanym kulturysta bedzie obfitować w galerie zdjec z treningu oraz wywiad

-- jako jedyny serwis kulturystyczny w kraju będziemy udostępniać wywiady z formacie mp3, które sami będziemy przeprowadzać (Wy zadajecie pytania a kulturyści odpowiadaja).

W przeciwieństwie do innych stron nie stoimy w miejscu.... pragniemy sie stale rozwijac, udostępniać coraz to wiecej materialow na stronie, tak aby osoba, ktora do nas zajzy znalazło to czego szuka i powracała tutaj...

To na razie tyle malego podsumowania działalności serwisu i tego co w najbliższym czasie bedzie sie na stronie dzialo

2

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

Gratuluje i życzę dalszych sukcesow(czyt. dalszego rozwoju)!Nigdy nie jest tak dobrze,by nie mogło byc lepiej!
PS. Wszystkiego najlepszego Kukus55 (bo jeśli dobrze pamiętam to masz jakoś teraz urodziny)!

3

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

Dzieki IDakI, zgadza sie, mialem urodziny 3 dni temu (23)

4

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

Kukus55, wiec wsyzstkiego najlepszego w dniu 23-ich urodzin ) STO LAT big_smile To ja dziekuje Tobie i moderatorom za to ze ta stronę prowadzicie i caly czas sie rozwija.
Jestem tutaj od kilku miesięcy i na zadna stronę poswiecona kulturystyce nie wchodze, tutaj jest bardzo dużo ciekawych informacji i komentarzy, oby tak dalej ! Pozdrawiam i Gratuluje ! big_smile

5

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

2 lata i strona zrobiła furorę nie ma lepszej w necie niz ta:D oby tak dalej:D

6

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

dużo zdrówka i slodyczy Nreddevil zyczy, no i przyrostów i rozrostów wielu.
A tak pozatym to gratuluje znakomitego servisu.
Pozdro i oby tak dalej.

7

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

gratuluje i życzę dalszego rozwoju ja kozystam z tego forum juz rok i jestem zadowolony

8

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

Stoo laaat stoo laat niech rosnie rosnie nam.....
Pozdro 4 all szczególnie dla Kukus55a i dla wszystkich, którzy mi pomogli (lee, etyl, gromoz, marijo). jesteście kozaki.

9

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

wszystkiego naj naj naj Kukus55, dużych przyrostow, ogromnej masy i masakrycznej rzezby.. !!

Forum napewno nie działałoby tak dobrze gdyby nie swietni moderatorzy (nie bede wymieniał bo mogę kogoś pominac, i głupio by mi wtedy było )

pzdr. dla wszystkich użytkowników !!

10

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

heh forum sie rozwija a wraz z nim użytkownicy <lol> hrhrhr
podoba mi sie ten punkt z wywiadami z kulturystami w formacie mp3

11

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

W takim razie i ja powinnam złożyć zyczenia z okazji urodzin zarówno swieta Kukus55a jak i kolejnej rocznicy forum. Jestem tutaj kilka tygodni jednka mogę stwierdzić ze rozwijacie sie szybko co jest ogromnym plusem. Oby tak dalej
pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów w prowadzeniu forum;

12

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

przedewszykim najlepszego dla Kukus55a STO LAT STO kg:D i STO lAT dla forum oby tak dalej...Pozdrowienia dla wszykich forumowiczów

13

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

http://rapidshare.de/files/8132510/ascetoholix___pan_du__380_e_pe___52_D__281_biec___mezo___owal_-Jest_nas_wielu.mp3.html http://rapidshare.de/files/8132510/ascetoh..._wielu.mp3.html

macie piosenkę o której Kukus55 pisał big_smile

14

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

ja również składam najserdeczniejsze zyczenia z okazji swieta Kukus55a big_smile i oczywiście sto lat dla naszego kochanego forum :!: :!: :!:

15

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

z mojej strony również najserdeczniejsze zyczenia, wytrwalosci, której i tak Ci nie brakuje, zdrowia, pomyslnosci, kasy i wielkiej masy.

z okazji rocznicy stronki ciesze sie ogromnie i wiem, ze to dopiero poczatki...dzis najlepsza strona w polskim internecie, a jutro najlepsza na całym swiecie...Tego życzę nam wszystkim z okazji urodzin stronki big_smile

16

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

Kukus55 wszystkiego naj naj naj...zyczenia spoznione ale szczere !

Z okazji drugiej rocznicy forum życzę Wam forumowicze dużych przyrostów i aby kulturystyka przynosiła Wam nadal tyle radosci.

17

Odp: 2 urodziny Kulturystyka.ORG.pl

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za super życzonka ... serwis bedzie sie rozwijać i to dzieki Wam, bo to Wy ja 'napedzacie' - zawsze jest mobilizacja do pracy nad nia.
Forum to użytkownicy rozwinęli i to jest Wasze wspólne Forum, które nigdy nie zniknie .... !