Temat: Picie oliwy z oliwek

Siemanko mam do was takie pytanie czy to prawda ze picie po każdym posiłku oliwy z oliwek (lyzka stolowa) zmniejsza metabolizm ??????
Acha i mam takie pytanie czy picie tej oliwy ma jakieś skutki uboczne i czy to jest wogole zdrowe????

2

Odp: Picie oliwy z oliwek

Picie oliwy z oliwek spowalnia metabolizm.
Powiem Ci ze na mnie to dziala tak ze jak po sniadaniu spozyje troszeczke oliwy to nie jestem głodny przez dłuższy czas.
Tluszcz powoduje ze substancje są wolniej absorbowane przez organizm.
Jest to zdrowe, jak najbardziej.
Skutki uboczne?! Brak.

3

Odp: Picie oliwy z oliwek

Wielki dzieki czyli swobodnie mogę pic oliwe z oliwek po każdym posiłku jeszcze raz dzieki

4

Odp: Picie oliwy z oliwek

Lej smialo.
Tylko nie przesadz.
Nie przekrocz Twojego dziennego zapotrzebowania na tluszcze.
jeżeli jesz 5 posilkow dziennie to po pierwszym trzecim i czwartym sobie podaj oliwe.
Na noc nie bierz.
Daj zoladkowi odpocząć na noc.

5

Odp: Picie oliwy z oliwek

Ja bym mu polecał właśnie na noc, np.
1 lyzeczke, popijając ser bialy ( chudy). Wtedy, na czas głodu organizm ma stale pozywienie.
Ja tak robie, i jak wstaje rano, to nie jestem bardzo głodny big_smile Pozdrawiam

6

Odp: Picie oliwy z oliwek

Zrobie tak ze bede pil po każdym posiłku nawet na noc i zobaczymy co z tego wyniknie

7

Odp: Picie oliwy z oliwek

Ja jadę na dietce z tej str.
i popijam oliwe tylko na noc- na okres dłuższego odpoczynku od jedzonka big_smile A jak jesz np.
5 posilkow dziennie, to nie musisz pic po każdym oliwy.
Ale rob jak chcesz big_smile

8

Odp: Picie oliwy z oliwek

NIE SPOWALNIA METABOLIZMU ; !!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: . Metabolizm mozna spowolnić w dwa sposoby:
a)nie jeść nic przez dwa tygodnie(jak zaczniemy jeść to znowu przyspieszy)
b)zastosowac terapie genowa- przykro mi ale narazie niedostepna ;(

Picie oliwy z oliwek nie spowalnia metabolizmu. Co lepsze, jak jesteś ektomorfikiem to moze spowolnić wchlanianie sie cukrow z jelita do krioobiegu mało cukru we krwi katabolizm.

Jak ktoś uwaza ze oliwa z oliwek jednak spowalnia to niech mi napisze w jaki sposob? Bo jako przyszly biolog/chemik nie potrafię tego zrozumieć ; (

9

Odp: Picie oliwy z oliwek

A czy picie olowiy z oliwek wpływa w jakiś sposob (pozytywnie/negatywnie) na wage w czasie robienia masy??

10

Odp: Picie oliwy z oliwek

zwieksza kaloryczność posilkow...

11

Odp: Picie oliwy z oliwek

ten mit sie wziol z tad ze tluszcze są wolniej wchłaniane przez organizm i ludzie zle to odczytuja, owszem nie chce sie po nich tak jeść ale to zeczywiscie nie spowalnia metabolizmu.

ale daje takie poczucie i to dlatego ludzie pisza takie brednie
to tak jak z tym, ze ludzie sie nie znają na swoim organizmie i tym sporcie i sadza ze tylko dziueki sterydom mozna urosnąć

12

Odp: Picie oliwy z oliwek

zwieksza kalorycznosc, spawowalnia wchalnianie, wiecej kalorii wieksz amasa dlatego uogolnia sie,ze zmniejsza metabolizm.
poztym bialko podkreca metabolzim tak! organizm musi spożywać wiecej energii na spalanie/strawienie bialka niz wegli/tluszczy

13

Odp: Picie oliwy z oliwek

IMO lepsze byłoby zjedzenie 20g glukozy ;

14

Odp: Picie oliwy z oliwek

Czyli stosowanie oliwy z oliwek spowolni wchlanianie bialkaż Ja stosuje sobie właśnie taka oliwkowa kuracje w okresie budowania masy.
jeśli ktoś ja stosował niech opowie o efektach.
Czy warto sie w to wogole bawic.

15

Odp: Picie oliwy z oliwek

Jak zjesz za dużo oliwy to tak.
Trzymaj tluszcze na poziomie 1-1,2g.
Najlepiej sobie uzupełniać rano, wtedy mozna lac do zoladka wszystko(no prawie wszystko i z umiarem)