1

Temat: SZLUGI (papierosy)

a wiec wpadłem na pomysl mianowicie wielu forumowiczów pali papierosy sam paliłem i wiem jak ciezko to gówno rzucić a wiec zakładam ten post po to aby każdy który cokolwiek wie na temat fajek itp wstawiał to tu a koks który bedzie chciał zucic palenie wejdzie tu i zobaczy to wszystko i bedzie mial motywacje a wiec wklejajcie tu linki zdjecia (np pluc palacza) artykuly na temat fajek ja nieposiadam nic takiego ale mogę powiedzieć ze na polsacie zdrowie i uroda leca (przynajmniej lecialy) programy o tym w kazda niedziele około 16

2

Odp: SZLUGI (papierosy)

1 szklanka mleka czysci syf z jednego szluga - taka ciekawostka

3

Odp: SZLUGI (papierosy)

tego nie wiedziałem a pewne to ?? bo jak tak to musze wypic z cysternę mleka z te szlugi co wyjaralem

4

Odp: SZLUGI (papierosy)

najlepszy motyw jak bys szedł sobie zajarac, z bidonem pełnym mleka w reku !! :-Dha

5

Odp: SZLUGI (papierosy)

ja juz nie pale ale paliłem jak piec; pociąg poprostu jarałem na każdej przerwie na imprach schodziło mi 2paczki juz nie pale ale ta trucizna nadal krąży w organiznie a zeby znikla cza czekać 2lata a skoro mówisz ze szklanka mleka neutralizuje 1szluga to mozna ten proces przyspieszyc

6

Odp: SZLUGI (papierosy)

hehe widze ze mój temat zablokowany a tu dalej sie ciągnie
jeśli chodzi o mnie to nie pale juz 18 dni:D wiem ze dlawas to mało
ale nie dla mnie
w moim poscie MARIJO pytał ile paliłem wiec odpowiadam
8 LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to jest kawal czasu i te 8 lat to juz tak na powarznie nie ze sobie podpalałem
tylko juz co przerwe w szkole itd...
wiec dlamnie 18 dni to jest cos!!!!!!!!!!!!!!!
a mam ciekaw sposud jak mi sie chce palic big_smile:D:D:D a mianowicie::::::::::

za każdym razem jak mi sie chce palic to kupiłem sobie taki niedobry odswierzacz do ust
niby miętowy ale sywski w smaku i jak sobie walne 2 razy do ust to juz sie nawet palic niechce!!!
big_smile:D to mój sposub ale coraz zadziej go używam bo coraz zadziej mi sie chce palic big_smile
tak wiec mysle ze juz do tego syfu nie wruce !!!!!!!!!!!!!!
choć nigdy nic niewiadomo ale trzymam sie swego i robie masę big_smile:D:D:D
pozdrawiam kto pali niech RZUCI big_smile:D:D:D: wiem ze ciezko ale da sie!!!!!!!!!!!!!!1
pozdro......

7

Odp: SZLUGI (papierosy)

wiadomo...wszystko sie da !! big_smile tylko trzeba chciec..mnie tam nie ciągnie kiedyś mi dali na jakiś baletach to az sie dusiłem bo poprostu nigdy nie paliłem niemam zamiaru nawet 1 szkoda kasy 2 zdrowie 3 silka big_smile hehehe ...

8

Odp: SZLUGI (papierosy)

Ja paliłem 3 lata i nie pale juz rok

9

Odp: SZLUGI (papierosy)

ja jaram 7 lat , niepalilem 2 tygodnie xd

10

Odp: SZLUGI (papierosy)

hehe... a ja jaram rok... z tym ze bez fajki potrafię wytrzymac... jak nie chce albo nie mam kasy to nie jaram... rzucałem juz chyba ze 1 razy kazdo razowo tydzień dwa tygodnie przerwy itd... ale z tym mlekiem to prawda juz to gdzieś slyszalem... moze wreszcie rzuce!! ...ten jeban* syfffffffffffffffffffff

11

Odp: SZLUGI (papierosy)

Ale jak juz jestem w tym temacie to opwiem Wam pewna historie zwiazana z fajkami big_smile
Pewnego razu przed buda... kurzyliśmy z kumplem tym co jest ze mna na fotce w dziale NASZA GALERIA przy bibliotece miejskiej... i w pewnym momencie przychodzi taki dziadek ja wiem moze 14 cm wzrostu przechodzi obok nas po chwili sie wraca (myslalem ze sie zapyta o fajki) ale nie zadaje pytanie najpierw do kumpla: CHCESZ TO ZUCIC?? kumpel odpowiada ze narazie nie na to dziadek A KIEDY będziesz chciał kumpel na to jak bede mial rodzinę dziadek odpowiada TO JUZ BEDZIE ZA późno potem pyta sie mnie A TYC CHCESZ ZUCIC ja na to ze tak a on wyciagnol z kieszeni NOWY TESTAMENT taki pierdolny nie wiem jak on go tam zmiescil... i powiedział coś takiego CZYTAJ GO CODZIENNIE WIECZOREM A ZOSTANIESZ UWOLNIONY OD PAPIEROSA :doubt: lol dupne nie?? potem kazał mi jeszcze isc do kościoła w Katosach sie pomodlic.... hehe... djupnie djupnie big_smile

12

Odp: SZLUGI (papierosy)

niesmiej sie podobno czytanie bibli pomaga
tez gdzieś to słyszałem

13

Odp: SZLUGI (papierosy)

hehe moze to znak? ) czasami tacy przypadkowi ludzie są pomocni ; ja bym sprobowal

14

Odp: SZLUGI (papierosy)

a wiesz ze ja jush tez tak myślałem to byla 7:3 a tu nagle jakiś dziwny dziadek wyskoczyl... no normalnie dziwne chyba jednak zacznę powiem jak idzie

15

Odp: SZLUGI (papierosy)

chce sie tylko pochwalić
NIE PALE JUZ 3 DZIEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
haaaa
dobry jestem big_smile

16

Odp: SZLUGI (papierosy)

ja nie pale cale zycie....

17

Odp: SZLUGI (papierosy)

możecie mi nie wierzyc ale ja paliłem dwa lata i mam pietnacie lat i zucilem bezproblemowo a moi kumple nie mogli i pala nadal, podobno nastolatków to szybciej uzaleznia... mnie jakoś nie

18

Odp: SZLUGI (papierosy)

kwestia psychiki....

19

Odp: SZLUGI (papierosy)

Papierosy- najlpesze wyjscie, nie wchodzić

20

Odp: SZLUGI (papierosy)

Dobre hasło adaptorr

Tez tak mysle big_smile big_smile

21

Odp: SZLUGI (papierosy)

heheh łatwo sie pisze trudniej tego dotrzymać
a ja nadal nie pale big_smile to juz miesiąc i 13 dni heheheh

22

Odp: SZLUGI (papierosy)

No ja tex paliłem rok i zucilem normalnie a moi kumple dalej pla:D:DA mam dopiero 14lat

23

Odp: SZLUGI (papierosy)

Znam taka dziewczyne, co jednego dnia powiedziala, ze nie bedzie palic i nie pali juz ponad rok, to sie nazywa silna wola

24

Odp: SZLUGI (papierosy)

nierozumiem wymówki typu: ja chce rzucić ale sie nie da, majac 16-17 lat jak to sie nie da, poprostu nie chcecie tego shitu rzucic, gdyby wam zależało to byscie juz nie jarali, twarde postanowienie, jesteście jeszcze mlodzi nie palicie przez 2 lat wiec wszystko w waszych rekach.

25

Odp: SZLUGI (papierosy)

dokładnie ja tak mogę powiedzieć po 8 latach to i wy możecie po 2 czy 5
paliłem 8 lat bo chciałem i ani raz nie mówiłem ze rzycam
a 31 sierpnia powiedziałem TYLE KONIEC ZZ TYM
i nie pale do dziś
wiec jak ktoś chce nie palic to wystarczy sobie powiedzieć WYSTARCZY
a nie chodzić po osiedlu i chwalić sie a od jutra nie pale a wieczorem ściemniać wytrzymałem 3 gódź :-Dh lol
bo są i tacy
jednym zdaniem szpan przed kumplami z otoczenia i przed panienkami
a tak od siebie to jednak latwiej poznać kogoś na papierosku big_smile:D:D
to tyle z mijej strony

CHCESZ NIE PALIC - NIE PAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!