26

Odp: rozstepy

ale po tych wiekszych niestety musi pozostać ślad

przynajmiej pamiatka jest big_smile

27

Odp: rozstepy

Nie chce mi sie czytać co kto tam pisal, ale napisze coś od siebie...

jeśli masz rozstepy koloru czerwonego to jedyne co możesz zrobić to je wybielic, albo... zacząć działać dużo wczesniej...
Czyli jak sie wchodzi na cykl to sie zazwyczaj wie juz wczesniej i wtedy dba sie o skore wtedy mozna jakoś uratować skore i zapobiec rozsteppom...
jeśli masz czerwone rozstepy, lub biale...Twoja skora juz nigdy nie bedzie taka jak dawniej, chyba ze stać Cie na operacje plastyczna lub naswietlanie laserowe jeśli nie beda zbyt glebokie...

Wiec zeby zapobiec rozstepom da sie tylko przed ich pojawieniem sie...

Co do cud specyfikow... Wyrzucanie siana we bloto, bo rozstepy i tak po jakimś czasie zrobią sie biale... A kremami nie da sie ich zlikwidoac jeśli chodzi juz o powstale...

Dobrym kremem, ktor polecam jest VICHY tylko jest cholernie drogi, ale naprawdę daje wyśmienite efekty jeśli chodzi o ujędrnienie skory i szybkie wybielenie rozstepow...Nie polecam kremów z AVONU...

Z tańszych bardzo dobry jest penaten.
należy tez zwrócić uwagę na wcieranie kremy w miejsca gdzie pojawiają sie rozstepu, tzreba ja wklepywac, najlepiej... :-)
oczywiście dobre tez jest przestawienie sie podczas brania kapieli na zimne i cieple natryski naprzemian, oraz solarium...Wtedy rozstepy nie są az na tyle uwydatnione...

28

Odp: rozstepy

istnieje jeszcze zabieg kosmetyczny polegający na ścieraniu naskórka w miejscu rozstępu
albo krem cepan, tani , skuteczny, ale malezy stosować przez dłuższy okres czasu

29

Odp: rozstepy

Wg mnie cepan jest beznadziejny i smierdzi. Mnie osobiście nie pomogl. ale wiadomo każdy jest inny i każdy inaczej REAGUJE.

Aha i jeszcze jdno jak sie zacznie stosować kremy to wiadome jest ze zeby osiągnąć jakiś efekt liczy sie sumiennosc...CZyli jak sie zacznie smarować czymś to tzreba non stopper regularnie zeby coś osiągnąć i jak sie osiągnie zeby nie utracic efektu to tzreba w dalszym ciągu to robic... :-)
Tak to juz jest, skora tez sie uzaleznia...

30

Odp: rozstepy

jak długo stosowałaś ???,
a smierdzi jak sie go niedoladnie zakreca, wystarczy raz tego nie zrobić

31

Odp: rozstepy

zakręcałam dobrze, smierdzi cebula, stosowałam 2 miechy, ale dermatolog juz mi napoczatku odradzał na rozstepy cepan, ale mimo to sie uparlam...no i bez efektow... :-)

Poztaym to bardzo simple...Dobre są kremy które sie czuje jak ujędrniają skore....
Cepan nie ma tych wlasciwosci...
Ja mam akyrat problem z rozstepami na piersiach, jak używałam VICHY to czułam z dnia na dzien ze mam inna skore, twardsza i zywsza, bardziej naprezona, tak samo po PENATENIE- no i przyjemnie pachna do tego...

Po cepanie i avonie...lipton...

32

Odp: rozstepy

ale cepan kosztuje 12-13zl, mnie osobiście bardzo pomogl, wiec bede go bronił jak NucleusHoke

pozatym na ulotce nie ma slowa o rozstepach bo to jest środek na blizny, ale rozstęp to blizna

33

Odp: rozstepy

Wiem, ze na blizny, bo w tym celu miałam go przepisnaego, po wypaku.
Na Ciebie zadzialaj, bron, na mnie nie... Pisze i tyle, każdy organizm jest inny i takie to zycie, probowac trzeva wszystkiego, na jednych dziala na innych nie...

34

Odp: rozstepy

kobieta ma inna skore ... chyba sie tu zgodzimy

35

Odp: rozstepy

Na pewno tak ale nie rozgraniczaj na plec, znam facetów którym cepan tez nie pomogl.

36

Odp: rozstepy

a ja znam którym pomógł ...

37

Odp: rozstepy

biale rozstepy zredukował do zeraż??

38

Odp: rozstepy

to jest niemozliwe, zadna masc/krem tego nie zrobi

aczkolwiek, blizny które mial mój ojciec na twarzy od poparzenia zeszly do zera

39

Odp: rozstepy

No to po dyskusji ja i tak zostaje przy swoim, a Ty przy swoim :

40

Odp: rozstepy

moze ktoś inny wyciągnie z tej dyskusji wniosek
wkoncu taki jest sens forum

41

Odp: rozstepy

kolega mój usowal rozstepy u kosmetyczki jedna sesja 1 zl a potrzebne są 3 i niezle sie trzeba przyglądać zeby je dostrzec

42

Odp: rozstepy

napisz coś wiecej, na czym polegał ten zabieg i z jakiej czesci ciała je usuwał

43

Odp: rozstepy

ja jak narazie nie mam z tym problemów i wsploczuje tym co ja maja a sie nie koksowali.Bo jak ktoś brał to niestety trzeba sie liczyć ze mogą sie pojawic.

44

Odp: rozstepy

No to sie ciesz jak nie masz, ja nie ćwiczę i tez mam.

45

Odp: rozstepy

sorki aniołku ze topiero teraz odpisuje ale nie zaglądałem do tego tematu
smarowane mial te rozstepy jakimś kwasem i rozstepy zlały mu sie ze skora mial bicu i na zewnętrznej czesci klatk a tak apropo to lapa mu urosla w ciągu 9 miechow 8 cm

46

Odp: rozstepy

O rany, kwasem...Pierwsze slysze... A nie wiesz ile go kosztował ten zabieg...?

47

Odp: rozstepy

a tak apropo to lapa mu urosla w ciągu 9 miechow 8 cm  
Czy to dak dużo w takim czasie??...

48

Odp: rozstepy

jak dla mnie bardzo duzoooooooooo

zabiek kosztował w sumie 3 zl jedna sesja 100zl a potrzebne są 3

49

Odp: rozstepy

słyszałem ze bardzo dobre są kapsułki CAPIWIT A+E dobrze wpływają na skore, trzeba je otwozyc i wetrzeć