1

Temat: rozstepy

mam problem taki jak pewnie wielu z was.
mam zaj... rozstepy.czy ktoś może wie jak załatwić maoa METANABOL bo podobno jest bardzo dobra.
czy zna ktoś może jakieś skuteczne maocie (żel FISSAN odpada) na rozstepy, które dostępne są w polsce, niemczech lub holandii? pozdro

2

Odp: rozstepy

:-) :-) :-)

poszukaj było jzu o rozstepach kilka razy

3

Odp: rozstepy

coś nie mogę znale1a

4

Odp: rozstepy

Nie wiem, czy cie zrozumie3em, ale chodzi ci o masa Metanabol?

5

Odp: rozstepy

tak o masa METANABOL

6

Odp: rozstepy

Kanesoalll - usuń te wiadomosa, albo zrobi to ktoś za ciebie.

PRZECZYTAJ REGULAMIN !!

SFD TO wróg :evil:

7

Odp: rozstepy

to nie jest masc na usuwanie rozstepow, tylko na zapobieganie nowym i wybieleniu obecnych...

8

Odp: rozstepy

ja polecam masc cepan - tania i skuteczna (ale trzeba kilka miesięcy wcierac) :

9

Odp: rozstepy

mam już masa METANABOL lol

10

Odp: rozstepy

jak juz masz rozstepy to słyszałem ze pomaga cepan i jakas masc z mocznika czy coś takiego! nie używałem nie wiem! proces długotrwały

Dla tych co nie maja jeszcze proponuje profilktyczie fissan

11

Odp: rozstepy

po masci metanabol ładnie schodza.
co do fissanu to nie mam przekonania lol

12

Odp: rozstepy

Kanesoalll - usuń te wiadomosa, albo zrobi to ktoś za ciebie.

PRZECZYTAJ REGULAMIN !!

SFD TO wróg  :evil:

Racja, chyba już jakas osoba usune3a zbędny link ....

Etyl thx big_smile

13

Odp: rozstepy

Z tego co czytałem to rozstepow nie da sie usunąć przynajmniej do końca

14

Odp: rozstepy

a gdzie te masc metanabol idzie kupić ??

15

Odp: rozstepy

w aptece.
ale na receptę i nie w każdej aptece maja lol

16

Odp: rozstepy

SORRY

17

Odp: rozstepy

ile taka masc kosztuje ??
i czy myslicie, że masa na rozstepy z AVONU coś pomorze ?? - mama powiedziała mi, że mogłaby zamowia, ale ja niebardzo wieże, że ona coś pomoże.
rozstepy już mam i chciałbym je lekko zniwelowaa. lol

18

Odp: rozstepy

Napewno pomoże, ja stosuje i naprawdę po miesiącu stosowania, rozstepy widocznie sie zmniejszy3y, a najlepiej to sie smarować wczesniej, miejsca najbardziej narażone na rozstepy, polecan Penaten - krem przeciw rozstepom - bardzo dobry, super sie wchłania.
Tylko posmarowaa to nie wszystko - trzeba porządnie wetrzea w skore!!!

19

Odp: rozstepy

Na przyszłosa stosuj t3uste maście z witamina A i E

20

Odp: rozstepy

CEPAN polecam sam go zakupiłem za 35g zapłaciłem 18zl.Ale widać duze postepy... lol 8)

21

Odp: rozstepy

Z tego co czytałem to rozstepow nie da sie usunąć przynajmniej do końca

dokładnie tak jest...nie da sie usunąć rozstepow bo byłem z tym problemem u dermatologa i mowića ze jedynie zabiegiem kosmetycznym lub chirurgicznym(operacja plastyczna)
maścią mozna je jedynie wyg3adzia i wybielia...
przed kuracjami najlepiej jest smarować sie maściami dla kobiet w ciazy zapobiegawczo w miejscach najbardziej narażonych na pekniecia skory lol

22

Odp: rozstepy

Nom ale zawsze coś dadzą te maście lol

23

Odp: rozstepy

też mam rozstepy i narazie przesta3em ćwiczyć mięśnie na korych mi one wyskoczy3y, od ponad tygodnia smaruje kremem nivea soft i pomaga (ok 3-4 razy dzienie), zauważy3em też że jak masz swierze rozstepy to masz szanse na to żeby znikne3y Ci one całkowicie od samego smarowania, ale po tych wiekszych niestety musi pozostać ślad

24

Odp: rozstepy

Ja postawi3em na zapobieganie aby później nie niwelowaa.
Mia3em starszych kumpli, którzy mi to polecili, bo sami mieli nieprzyjemne wrażenia z tego typu sprawa jaka są rostepy.
Ja smaruje zwyczajnym kremem Nivea na noc, miejsca najbardziej na to narażone - barki, biceps.
Dobrze natłuszczona skora staje sie bardziej elastyczna.
pomagają również witaminy A i D.
zresztą rozstepy łatwo w pierwszych stadiach szybko zauważya bo zaczynają sie braki w tkance skórnej takie ma3e fa3dy a dopiero potem te paskudne blizny.

25

Odp: rozstepy

a ja si enie przerjmuje rozstepami:D nie jestem kulturysta i raczej niebede slaba genetyka górnej żeści ciala:D jestem rugbysta wiec mi ładny wyglad niejest potrzebny,,,, ćwiczę zeby byc wiekszy i kopać tylki innym kumplom po fachu (oczywscie w sportowy sposob)
a wiec nie boje sie rozstepow czasem jak mam kupi mi oliwkę dla dzieciaczków to smaruje bicepsy bo mam straszne roiztempy