1

Temat: Zestawik

Wiec tak planuije nsobie kupić coś takiego:
Cell Pump (tam ponad 600g cos) kreatynę Mikro mesh 250(Vitalmaxa)300g lub 500g taurynę Mega Caps i żmą domowe
chciałem jeszcze do tego 4,5kg Gainer 2 Vitalmaxa ale sosu nie mam jak przez wakacje zarobie to se dokupię

Tylko moje pytania co do tego
1.Bralem juz taurynę a słyszałem ze za 2 razem słabo dziala (ale coś czuje ze to bajka) i ze juz lepiej na to miejsce BCAA kupić
2.Czy lepiej wziosc 300g tej kreatyny Vitalmaxa czy moze 5 i brąz w bardzo dużych dawkach?

Ten ztesawik bede jadk w październiku ale chce kupić za niedługo zeby pieniądze sie nie rozpieszchly big_smile... Czy moze proponujecie jakiś inny zestawik tak do 210zl?

2

Odp: Zestawik

Dzialanie tauryny nie słabnie w kolejnych cyklach A kreatyny lepiej ta mniejsza dawkę poprostu wiecej i tak sie nie przyswoji albo wydalisz albo na nerkach sie zatrzyma Pozdrawiam

3

Odp: Zestawik

podstawa to jakieś bialko event.gainerek, ten jest dobry ale sprawdź jeszcze skład innych tak dla pewnosci.. Cell pump tex GOOD, co do mono nie jestem przekonany zawiodłem sie na tej firmie, ale to chyba staż uczynił ze kretka słabo juz dzialala...tauryna według mnie obowiazkowa, żmą tez możesz zapodac..
1.BCAA według mnie drogie nie na moja kieszen -choc brana przez dłuższy okres zyskała sobie zwolennikow. Co do dzialania tauryny nie zauważyłem jakiś zmniejszonych efektow.
2. 3 starczy napewno, bierz w takich dawkach jakich wymaga towj organizm a nie w wiekszych bo i tak pójdzie z moczem, wiecej nie zapakujesz w siebie niz tyle ile wymaga twój organizm.

4

Odp: Zestawik

ja bym niebral wiecej kreatynki niz trzeba raz brałem i strasznie śmierdziałem jak sie nawet tylko troche spociłem

5

Odp: Zestawik

ja od wrzesnia zaczynam:
Cell pump, Mass xxl
co dodalibyście do tego (za ok60zl) ??
czekam na propozycje

6

Odp: Zestawik

dla mnie Vitalmax dobra firma Gainer 2 podoba mi sie bo ma 28g bialka ... chciaz moze lepiej kupić na to miejsce ze 2-3kg bialka z Ostrowii tylko ze ja buduje w zimę masę i moze byc ona z tluszczem nie koniecznie suicha masa miesniowa a w Gainerze ejt dodatkowy plus wieksza ilość kalorii i wegle Gainer 2 tez wzbogacony jest o BCAA pewnie śladowe ilosci ale lepszy cyc niz nic ;

7

Odp: Zestawik

ale jak ktoś chce byc wielki to ten tłuszczyk zawsze taka sciema ze jesteś wiekrzy

8

Odp: Zestawik

ja od wrzesnia zaczynam:
Cell pump, Mass xxl
co dodalibyście do tego (za ok60zl) ??
czekam na propozycje

klasyczne polacznie kretki i gainerka..dla mnie ok oba produkty..pomysl nad tauryna oraz moe inna kretke moze ester+mono..moze domowe żmą lu dokup bialko dla wyrownania stosunku w diecie...

9

Odp: Zestawik

kup i taurynę i bcaa zestawik generalnie fajny ja bym widizal to tak:

mono:
rano naczczo

cell:
30-45min przed treningiem

BCAA:
30-45min przed treningiem

tauryna:
rano z mono i przed treningiem z bcaa/cell
oraz po treningu.

lecytyna:
rano z kreatyna i przed treingiem

WPC + glukoza:
odrazu po skończeniu treningu.

10

Odp: Zestawik

svobo_ wszystko ładnie pieknie ino ze narazie mam ok 220zl a samo BCAA do tanich nie nalerzy... znacyz niby tanie jest ale jeśli brac je w dawkach z opakowania tak tanio nie wychodzi bo szybko sie kończy big_smile

a i zamiast WPC moze byc Bialko z Ostrowi??

11

Odp: Zestawik

no bialko z ostrowii to jest wpc

12

Odp: Zestawik

a no przeciez big_smile tez głupol ze mnie big_smile skojarzyli mi sie z Bialkiem WPC z Michkazssa ... big_smile