51

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

heheh , uważaj , bo słyszałem o takiej tęgiej z wasami, co sie na ciebie czai...cheerful-_-

52

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

no to powodzenia na siłce i u lasek

53

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

paker, a juz doczytałeś co masz podgryzać ? %-)

54

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

Moze marchewke ??

55

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

heheheheheh...
nie no przeczytałem wszystkie posty i ze śmiechu nie moge..

teraz pewnie kolo siedzi w swoim maluchu ubrany w nowe ciuchy,operfumowany caly, i (jak to ktoś wczesniej napisal) zagryza cycki kurczaka obok niego jakas laska, jada sobie prze wies i tylko kurz za nimi zostaje....

56

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

ja mu życzę tego z całego serca :

57

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

albo w zaciszu obory rozkminia biblijne przypowieści (LOL)

58

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

heh cham ze wsi nie wie ze panny ze wsi na hektary sie podrywa : z jakiej on wsi jest big_smile

59

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

lol, wszyscy naszego pakera2005 zjechali po psychice big_smile
Ale z drugiej strony to dobrze, bo przyjdzie, taki brudas ze wsi, i chce w miesiąc byc ala pudzian, zeby panienki wyrywac.

60

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

http://img217.echo.cx/img217/445/thx6ul

61

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

xaxaxxaxaxax!!!!!!!!!!!!!!! lOl

62

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

ciekawe czy zawita ponownie za jakiś czas podzielić sie swoimi przyrostami?

63

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

hehe, raczej watpie, zeby sie tu pokazał

64

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

ale pooczynocy-Sapka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

65

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

No dobrze jestem.
Tak czytam sobie te posty, nie mylić z postem (tu troszke do myslenia) i tak-
pierwsze odpowiedzi całkiem sensowne, mozna rzec mile i rzeczywiście pomocne.
Nastepnie, no cóż zagrały chyba emocje, no moze i coś innego- tutaj radze sprawdzić plecki czy aby pryszczyki sie juz nie robia... Ja z pewnością darze chopakow z malych miejscowości szacunkiem i to nie klamanym w przciwienstwie do kilku wypowiadających sie na tym, właściwie to szacownym forum. Pozdrawiam z Grebocic.

66

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

ale Paker, czego Ty sie spodziewałeś ?
pierdolisz jakieś teksty o dyganiu czy jakoś tak, o przypakowaniu do końca wakacji i inne farmazony i coś o podgryzaniu a i ze lsaki ze wsi Ci nie chcą

uwierz mi to jest kur.wa smieszne, dlatego dygamy z tego

67

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

boshe Delmy34, natwoim miejscu troche bym pomyslal, zanim zacząłbym taki temat.
Niedziw sie nam, bo naprawde, to jest śmieszne przypakować do końca wakacji, zeby laski namnie leciały Coty myslisz ze pokażesz bicepsik, i zaraz wszystkie naciebie polecaż
Jak maja naciebie leciec, to poleca bez oglądania twoich miesni.
Pozdro

68

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

Wsumie niektóre laski nie wiedza czego chcą i z kad taki facet ma wiedzieć czego chcą one ?? A jak takich klientek jest cala wioska ??

69

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

spójrzcie na wlasne tematy:
Na głównym katalogu ok.- dobre rady, pakowanie, panienki ( nie malo, ta z XIV galerii ma biust naturalny, a Lisa, ta napakowana, ma właściwie wszystko nie naturalne- troszke normalności panowie) , picie ( po pakowanieu, ewentualnie - zgadzam sie po ciężkiej pracy w polu także lubie cwiczenie przy kufelku).
Jak widać z powyzszego, osobiście wole pakowanie, mlocenie, dyganie przy snopkach, a nie czytanie ich postow, nie mówiąc juz o nawiazaniu dialogu.
Widze, ze schodzicie panowie na poziom zuli spod budki z piwem, to ad vocem Moderatora. Do czesci kolegow, mala drobna uwaga - ortografia...he,he, lepiej pakowac tylko w co?
Pozdrawiam z Grebocic.

70

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

No co je panowie, nie piszemy, sprawdzamy ortografie, co, myslimy???

71

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

hej nie kozacz...wszyscy jesteśmy tu rowni przynajmniej jeśli chodzi o pisownie nikt nikomu nie bedzie wytykał malych pomylek..a jak ci nie pasuje to wyjdź

72

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

Hmm Delmy34 to wy na wioskach macie komputery wogole :motylanoga:

A tak naserio, jakbys napisal, normalnie, ze chcesz plan na mase, napewno ktosby ci pomogl, a pisząc o dziewczynach to tylko każdego położyłeś na lopatki
Pozdro z Grebocyc, hehe

73

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

Delmy34, zal mi sie ciebie zrobiło !

juz wiem dlaczego laski na ciebie nie leca, Ty jesteś po prostu przykry ...

74

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

DO Pakera2005-ja bym na twoim miejscu zamiast myśleć o panienkach i wydurniać sie tzw. dygając wziol bym sie za pozadny sumienny trening i dietę i spokojnie bo przy ciężkiej pracy efekty przyjda.
Ps.Co do ortografii to ja naprzyklad jestem dyslektykiem i dyzortografem.

75

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

Jestem za cherlawy i nie leca na mnie lachony z mojej wsi. Kurde dajcie jakoms receptę na szypki przyrost molow. pragnę dodac, ze w ciągu dnia w robocie tylko siedze. Na siłkę musze garować do najbliższego miasta 5 km, moze byc jako rozgrzefka. Przejzalem kilka postów i kurde niektórym to zazdroszczę takich wymiarów w bicku i klacie. Pomoszcie prosze.  Paker z Grębocic

zastanów sie zanim znowu zaczniesz wytykać komuś ortografie :roll: