26

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

sezonowiec, ale spozniony
a laski ze wsi leca na wszystkich tylko nie na kolesi ze wsi, one chcą do miasta

http://img346.imageshack.us/img346/2667/74zsą2gy

27

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

nie!!!!!!!!!! no ja przeczytałem wszystkie posty z tego tematu , i leżałem przez 4 minuty na ziemmiii kulając sie ze śmiechu !!!!!!!!!!! LOL ROFTL !!!!!!!

podgryzac,dziolchy tysz cwiczo alerobik? cwiczta ino bedzieta duze rosli chlopoki !

lepiej zamiast wydawać na zarcie i siłkę wez se malucha kup i zaraz zobaczysz jak laski leca na twoja extra furkę -___________________-;;;;

28

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

ale z nas chamy http://img157.echo.cx/img157/5741/74zs.gif

29

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

Dobre panowie dobre a ja polecam coś innego na laski.
Juz ktoś o tym wspomniał lol lol
Wizyta u fryzjera i stylisty , ogpowiednie ciuszki i jest good big_smile big_smile

30

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

Moze kup se feromony ??

31

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

dobre

32

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

Wiesh ja polecam zainwestować w perfumy

Ale tak naserio, wes sie za miche (jak ktoś mi to napsial , jedz se rowerkiem, na te silownie, i cwicz, a jak nie to jakieś ćwiczonka w domu se rob, pompki, brzuszki, grzbiety, i takie inne.
A po jakimś czasie napewno urosna, tyle wytrzymałeś bez lasek, to wytrzymasz jeszcze troche !!!

33

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

ja pier.dole jak by wszyscy chcieli najpierw budować mięśnie a potem dopiero wyrywać laski to rasa ludzka by wyginęła juz dawno

Delmy34, ubierz sie dobrze, kup perfumy, i ruszaj do boju

34

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

dajcie mnie recepturę na bicka... oprócz tego co chłopaki ci mówią , bajer jakiś sie naucz , i słownictwo zmień , beda myślały ze ty jaki wyksztaucony ! ;;

35

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

Delmy34 zajebi... z ciebie ziomal normalnie wymniatasz jak coś palniesz to pooczynocy-Sapa na całego posłuchaj kolegów i wez sie za porządny trening

36

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

mówiąc tu o receptorze mysle, ze spodobał by mu sie armageddon, tylko nie wiem czy jest to dobre dla poczatkujacych................................

37

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

a pewnie spodobał by mu sie chłopak chce tak na łapu capu lol i jest wielik ale raczej to nie dla niego jeszcze by se coś zrobił big_smile lol

38

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

znajdzie sie taki jeden Delmy34 i potem wszyscy mysla ze na wsi sami tacy.. neutral

39

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

chyba sie wystrzaszyl... a moze juz panne znalazł ?

40

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

moze jeszcze śpi nasz pan pakerman hehe wkoncu sobota

41

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

Moze sprawdzę czy sie do mojej nie dobiera ??

42

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

hheheh no jak kupił malucha to se po polsce jeździ i szuka , kto wie , kto wie ;p

43

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

no jak by sobie juz malucha kupił to moze tam ktoras juz obraca na siedzeniu hehe

44

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

a wracając do tematu, 4 gabki (tylko duze; po 2 na lape) i tasma klejaca najwieksze lapy w najkrótszym czasie big_smile

45

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

Dzieki chłopcy ca dobre rady.
Zgodnie z waszymi sugestiami rozpocząłem trening i :

1-    Cwiczenia „arnoldkow” rozpocząłem od powieszenie na ścianie fotografii Schwarceneggera , przy czym poczytałem sobie coś z kącika dla kobiet o zachowaniu i kulturze, tak panowie kulturze. Jak widać i styl także sie nieco poprawił i fleksja i frazeologia i ..
2-    Ad. „ armagedonow” to zaciągnąłem jezyka u księdza proboszcza i dowiedziałem sie, panowie, ze należy zajrzeć do Biblii, co wzbudziło male zdziwienie u mojego interlokutora. Nic to, wykorzystałem jednak ta sytuacje i pożyczyłem modlitewnik, czym wprawiłem juz duchownego w całkowite oslupienie ale pobłogosławił mi.

Obecnie siedzę na swojej silce, oglądając dodatkowo dla wzmocnienia przyrostów fotki rzeczonego, umiesnionego idola i pakuje bicka na modlitewniku, kartkując wolna reka Apokalipse sw. Jana.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za dobre rady.
życzę dużych przyrostow, także w materii intelektualnej.

Delmy34.

46

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

oooooooooooooooooo jaki wygadany
to teraz śmigaj na wioskę wyrywać panny na te swje teksty

47

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

heheh ROFTL !; jak ludzie szybko sie zmieniają ;
i uśmiałem sie po raz 2gi życzymy dużych efektow , no i panny sowitej

ps.moze ci trzeba do klasztoru a nie na silownie ???????

48

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

aaaaaaaaaaaaaaa panny sowitej - dobre

49

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

heheheh takiej co go nieraz walkiem traci w głowę , jak nie wydoi krowki )) ( 1 kilowa bestia)

50

Odp: Chlopy dajcie mnie recepture na bicka...

Delmy34 powodzenia w poszukiwaniu zony !!!!!!!!!!!!!!1