1

Temat: Kiedy zaplanowac :>

Wiec tak snuje plany na nowy cykl tylko nie wiem gdzie go upchać w marcu czy w maju lepiej :> temu sie pytam bo w Lipcu prawdopodbnie bede mial prace w wawie na budowie i caly miesiąc bedzie brak siłki wiec mysle zeby tak upchnąć cykl zeby było z miecha po spadkach juz zeby zostały juz cyztse mięśnie
a na cykl planuje 20shoots omki 2 tab Naposim 30tab Triamofex 24tab Clomid

2

Odp: Kiedy zaplanowac :>

juz sie wciagnol heheh ja ci niepowiem bo ise na tym nieznam czekaj na tqm xXxrobnolbrukowyxXxa i mario

3

Odp: Kiedy zaplanowac :>

a który raz będziesz bral????

4

Odp: Kiedy zaplanowac :>

2 cyklon

5

Odp: Kiedy zaplanowac :>

po co ten naposim przeciesz to na spalanie tluszczu i to sztrasznie moze byc szkodliwy

6

Odp: Kiedy zaplanowac :>

coso naposim to przeciez bulgarska metka albo rumunska juz niepamientam i napewno nie na spalanie tluszczu tylko na masę a szkodliwy heh mi jakoś nic po nim niejest.Osobiscie proponuje wziasc cyklona jeżeli jesteś juz zdecydowany w marcu bo mysle ze po cyklonie to trzeba kilka miechow pośmigać na siłce a jak w maju zaczniesz to praktycznie z miech zostanie ci na spadki i odblok a wogule jak długo ma trwać ten cykl

7

Odp: Kiedy zaplanowac :>

Naposim na spalanie tluszczu : ... od kiedy meta jest na spalanie tluszczu : ale nie koniecznie naposim wezmę bo jadlem wloska to ładnie i syzbko wchodziła tylko ze włoskiej 1 bym tylko kupił

Odp: Kiedy zaplanowac :>

Jasmine88 wszystko zalezy od tego co bedzisz chciał osiągnąć . osobiście uważam ze polaczenie omki i mety to slaby pomtysl na letni cykl.
Ale jeżeli masz juz to brac to na bank przed praca no i kup hcg bo to niecznosc przy omce sam clomid i nolva nie starcza.

9

Odp: Kiedy zaplanowac :>

hmmm Power porpstu chce nabrać dużo masy i omka wydawała mi sie dobrym rozwiazaniem bede mial ok 300-350zl na cykl wiec nie bardzo mam duży wybór na cykl... chyba ze powtórzyć poprzedni cykl tylko wicej tescia kupic.... zbiłeś mnie troche z tropu Ben

10

Odp: Kiedy zaplanowac :>

deca 1-1 tyg 200mgtydz
omen1-10tyg 250mgtydz

11

Odp: Kiedy zaplanowac :>

WellmanSca po twoim stwierdzeniu ze naposim to na spalanie tluszczu mysle ze jakiekolwiek rozpiski i rady tutaj możesz sobie darowac.

Jasmine88 zastanów sie czy nie wartobyloby zastąpić propem. Omka zaleje i nie będziesz za fajnie wygladac.

12

Odp: Kiedy zaplanowac :>

chodzi ci o wode czy tluszczem go zaleje bo jeżeli chodzi o tluszcz to niezalewa bo jestem właśnie na omce a co do wody to jeśli chce sie byc napompowanym to sie pije dużo wody ja pije mało ze 2 litry dziennie to woda tez niejestem zalany

13

Odp: Kiedy zaplanowac :>

moim zdaniem lepiej w marcu

14

Odp: Kiedy zaplanowac :>

błock - robisz wg mnie blad.
to nie jest tak ze jak będziesz mniej pil to ci mniej zaleje.
właśnie podczas cyklu należy pic bardzo dużo bo woda wyplukuje z organizmu toksyny.
lepiej zapodaj 15 mg cynku co powinno w jakiś sposob zapobiec retencji.
co do tluszczu to raczej indywidualna sprawa i dieta

15

Odp: Kiedy zaplanowac :>

do propa trzeba ananthate zaraz wiec nie wiem czy bym sie w 300zl wyrobił

16

Odp: Kiedy zaplanowac :>

chociaż z drugiej strony jak bym kupił Rosyjskiego Propa 25 stzralow na 8 tygodnii by styklo i mógł bym jeszcze kupić 8 stzralow enanthate i taki cykl 8 tygodni na 25 stzralow propa Ruskiego albo Chinskiego+8 stzralow enanthate+24tab clomid i 3 Triamofex co myslciie o takim cyklu ??

Odp: Kiedy zaplanowac :>

a co planujesz kupić na podtrzymanie ??? ...

18

Odp: Kiedy zaplanowac :>

na cholerę tak sie uparłeś na tego enanaż

19

Odp: Kiedy zaplanowac :>

czemu nie zaglada tu IElaineI oli chcesz brac tescia z teściem zastanów sie człowieku ja przeszedłem 4 kuracje mam 47 w lapie i nigdy nie brałem wiecej jak 15 tescia walnij cykl jeden flakon decaject ok 190zl i do tego 1 omena ok 50zl albo duraject i prop zalezy co wolisz masę czy sucha masę

20

Odp: Kiedy zaplanowac :>

poprostu czytałem ze zeby przedłużyć dzialanie propa bo on szybko schodzi sam stosuje sie enanthate i temu sie tak na niego uwziąłem

21

Odp: Kiedy zaplanowac :>

a i co myslicie o cyklu 14 stzralow Sustanonu 250+1 mety Naposim i cykl trwał by 7 tygodnii??

22

Odp: Kiedy zaplanowac :>

mi sie podoba sam mialem taki cykl poprzedni zrobić ale dil niemiał susty i wziąłem omke nastepnym razem sprobuje sustanon a naposim dobra metka polecam tylko zrob sobie troche przerwy zeby nierobic cyklona jeden po drogim

23

Odp: Kiedy zaplanowac :>

do marca jak by nie liczyć odbloku to bedzie 4 miechy przerwy powinno styknąć

24

Odp: Kiedy zaplanowac :>

najmniejszy okres przerwy po cyklu jest taki jak trwala kuracja wiec 4 miechy spoko starczy

25

Odp: Kiedy zaplanowac :>

poczekaj na IElaineI czemu nie chcesz sprobowac nandrolonu susta i omen to to samo po co przepłacać