1

Temat: Moze ktos pomoze? :)

Witam wskoczyłem na to forum z zamiarem skorzystania z opinii kogoś doswiadczonego w tych sprawach bo przyznam, ze jestem kompletnym laikiem.
No to najpierw po krotce przedstawie swoj 'problem'... Otoz mam 18 lat i bardzo denerwuje mnie to, ze jestem szczuply.
Jem sporo, ale to nie pomaga a bardzo chciałbym przytyć tych kilka kilogramów i poprawić troche sylwetke, gdyż no nie oszukuje sie jestem dosyc chudy.. jakoś sie zyje no ale..No i tutaj wychodzę z pytaniem:-Kto wie jaka byla by najlepsza odzywka bialkowa dla mnie, poprosze o nazwe czy coś - 172 cm wzrostu, waga 52 kg (no zdeka niedowaga ;|) - chciałbym tak do 6 kg wyciągnąć -Ew.
stosowanie preparatu, ile, jak długo i jak ćwiczyć by osiągnąć rezultat-Co do tego, jakas dieta, przykładowe cwiczenia (zaznacze, ze nie mam zbyt wiele czasu by chodzić na silownie, ale mam dosyc dobra w szkole). Gdyby było potrzeba jeszcze jakieś info to czekam byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz Pozdrawiam!

2

Odp: Moze ktos pomoze? :)

dieta to podstawa bez tego ani rusz.
Potem należy dołożyć jakiegoś gainera i do tego trening ogólnorozwojowy i gotowe

3

Odp: Moze ktos pomoze? :)

Hmm no dobra, ale moze ktoś by pomógł z ulozeniem takiej diety i głębiej rozwinąć wypowiedz dynv0vr'a bo na prawdę to tak niedawno dopiero sie tym zainteresowałem ;P chciałbym zacząć coś poczyniac ale nie wiem jak i szukam tu pomocnej reki Pozdrawiam

4

Odp: Moze ktos pomoze? :)

odzywa typu gainer i carbo, najlepszym wyjsciem był by mutant mass albo gain fastto będziesz chodzić na silownie??

5

Odp: Moze ktos pomoze? :)

No chciałbym zacząć coś ćwiczyć tylko właśnie chciałbym to zrobić tak, zeby te cwiczenia przynosiły jak najlepsze rezultaty - przyrost masy.

6

Odp: Moze ktos pomoze? :)

zapisz sie na silownie 3 miesiące ogolnego, który znajdziesz w dziale najważniejsze w treningupozniej dzielony z gainerem i witaminamyno i podstawa dieta