1

Temat: Dobre rozwiazanie?

Wiatm waze 9 kg i mam 17 wzrostuyi 16 lat staż pol roku.Za miesiąc chce wziasc pierwsza krete mono mega caps z olimpu i do tego dextro.Mam troche tluszczu wiec na tej kreatynie chce osiągnąć troszke masy ale mięśniowej a potem w kwietniu kupić thermal pro lub thermo fat burner i fat transporter i do tego 3 kg bialka ostrowia i cell pump.Chce zeby tluszcz leciał a zeby jednocześnie miesien caly czas wchodzil.Czy to dobre rozwiazanie?Najbardziej zalezy mi na zrzuceniu opony z brzucha.Aha mam 1 w pasie i czy 6 W dało by jakieś efekty??

2

Odp: Dobre rozwiazanie?

co do 6W jeśli będziesz robił ja sumiennie da zauważalne efekty, możesz dorzucić po każdym treningu areoby jak jesteś bardzo zatłuszczony

3

Odp: Dobre rozwiazanie?

nie kupoj nic na odchudanie, z tego co pamiętam nie miales dużego stażu wiec ci to nie potrzebne, aeroby rob po treningu, trenuj brzuch, po co po 1 cyklu robić rzeźbę ?

4

Odp: Dobre rozwiazanie?

Podczas wykonywania arobow organizm spala najpierw zbędne paliwo, czyli nagromadzony tluszcz. mięśnie zostawia w spokoju w 99%.

także spalanie tluszczu i redukcja tkanki tłuszczowej jest jak najbardziej osiagalne.

5

Odp: Dobre rozwiazanie?

aha czyli spalacze tluszczu to szkoda kasy ale czy jak teraz zrobie cykl z mono to w kwietniu mogę cell pump i 3 kg ostrowii i bieganie.Wtedy mysle ze jeszcze podrosnę a jednocześnie brzuch zrzuce.

6

Odp: Dobre rozwiazanie?

Spalacze tluszczu to nie szkoda kasy, bo pomagają w spalaniu tluszczu, w szczególności ThermalPro. Warto zainwestowac.

A cykl z mono, cell i ostrowia to dobry pomysl.

7

Odp: Dobre rozwiazanie?

IOaskdasI on ma 16lat. nie zachwalaj mu ThermalPro, bo jest za młody na niego.

ćwicz bez spalaczy tluszczu, dużo biegaj, plywaj, jeździj na rowerku, do tego buduj miesnie, kupuj glownie bialko i aminokwasy, dobrze wylicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne i odejmij od tego od 300-500kcal na dobę a efekty beda na pewno. W niedziele zjedz tyle ile wynosi Twoje zapotrzebowanie, jako nagroda i jedna z metod odchudzania.

8

Odp: Dobre rozwiazanie?

właśnie bo najlepiej bedzie zeby spalić tluszcz samemu bez wspomagaczy i sie do tego przyłożyć i na bialku ostrowii i cell pumpie masę budowac!Dzieki!!

9

Odp: Dobre rozwiazanie?

mówiłem ogólnie o spalaczach.

Ale masz racje IVeraI!
Strange__owi tego zabraniam brac! Jak weźmiesz to Ci krzywde zrobie